~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: xMsMartax »

Na prawdę przechodzi przez kraty Oo... ?
Boje się bo do mnie po jutrze przyjeżdża mikrobka właśnie z tego miotu ::) a nie chce być zmuszona do trzymania jej w transporterku :P (w sumie nie za małym ale jednak) bo inaczej pies ją może zjeść :-\
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

..Cyklo, Escherichia od razu odpada, ale moze Shigella ;);)?
Fotki :(ahh, co ja robie, z łoza bolesci mnie zrywacie!)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mikrob cały czas spi mi na dekolcie, jest absolutnie slodziasta :
Zasypia mi w dłoni, zgrzyta ząbkami, wyciąga te swoje maciupkie odnóża :D Dodatkowo, przy kazdej okazji iska mnie i czysci :D (jakby jeszcze mi obiad zrobila, to uznalabym, ze to najrozkoszniejsza szczurzyna pod Słoncem:)
Jest przedelikatna i taka... kruchutka.
W koncu, wybrałam najwiekszego zdechlaczka w stadzie:)

xMsMartaX
Są naprawdę mikroskopijne. W porownaniu do Twojego dumbolka (ahh mialam ochotę ją ukrasc :D) są minimalne...Jutro sama się przekonasz :D Obawiam się, ze bedziesz zmuszona ją dotuczyc w transporterku..
Zalezy jaki masz rozstrzał krat....

I na koniec, foto specjalnie dla Ogoniastej --> hamaczek i wiesniaki w nim :)
Obrazek
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: xMsMartax »

słodziaki :)
kurcze mam ta klatke 80x70x40 i chyba ma rozstaw 1,2 ale obawiam sie, że i przez to mogła by się przecisnąć. Moje inne klatki mają taki sam rozstaw więc pozostaje transporter :( lecz i tak myślę ,że źle jej nie będzie :-[
Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Cyklotymia »

Jejku, toż ten Mikrobem wygląda jak jaszczureczka, taka pasiasta! Cudeńko małe! Ale serio kruszynka <patrzy na zdjęcie i na swoją dłoń>, tucz tam ją białkiem, to będzie miała materiał na nabieranie ciałka :D Ech, a te malutkie stópeczki... Pewnie są najsłodsze na świecie :D
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

To maleńkie, jakie ono piękne jest!! ;D
Śliczna kruszynka z niej. :)

http://img404.imageshack.us/i/wiesniaki.jpg/ Dziękuję za fotkę specjalnie dla mnie!! ;D :-* Słodkie przytulaski. :-*
...i Kokarducha na samym wierzchu. :P
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Cyklo hehe, no jaszczureczka to dobre okreslenie. Szkoda, ze nie zrobilam (o wlasnie mi iska dekolt :D tak btw.)zdjecia z gory, bo dopiero wtedy widac, ze ona ma glowke wiekszą niż tułów.
Własnie zaraz lecę robić jajkownicę, może sie skusi. Straszny z niej niejadek, jedyne co tyka łaskawie to kaszka bananowa.

Marta,przez 1,2 nie przelezie, bo tez mam takie w mniejszej klatce. Ale w wiekszej jest 2,2 i niestety przechodzi bez problemu.

Ogoniasta a proszę :* :)
Dziewuchy jednak takie bystre nie są ,bo spią na hamaku a nie w nim :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

A se pobałaganie, w koncu to moj temat :
Zapomnialam o jednym, bardzo waznym elemencie Rekiniastej ukladanki ,czyli o solowym zdjeciu Masumy ,dumnej alfy i wielkiego strachajła:)

Obrazek
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: odmienna »

Cyklotymia pisze: imionka w stylu Micrococcus flavus, Streptococcus aureus, Escherichia coli, Klebsiella, cuda! ;) Mikroby górą! :D:D:D
Cyklo ::) ! No zmiłujżesz się! Są przecież sympatyczne drobne ustroje w rodzaju Laktobacillus Rhamnosus... jeszcze tego brakowało, by taki mały rekin nazywał się „jad kiełbasiany” albo Pneumokoka jakaś! Deli, a może po prostu : Żarłacz Tygrysi? - to śliczne, jest takie pręgowane... ;)
w każdym razie witaj Drobny Ustroju w środowisku, w którym drobnoustroje na ogół zachwytu nie budzą- ;D
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: anik1 »

Ciesze że jednak zostawiłaś sobie zdechlaczka:)
Jak tylko ją zobaczyłam wśród innych maluchów od razu wyciągnęłam i wsadziłam do transporterka żeby zabrać:)
Mała na jednym ze zdjęć wygląda jak borsuk:)
Pewnie za 2 tygodnie będzie duuużo większa i już nie będziesz się zastanawiać czy dobrze zrobiłaś biorąc ją. Pamiętam jak przywoziłyśmy Masumi - była ze trzy razy większa od tego bezimiennego malucha:)
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: xMsMartax »

Naprawde jest przeurocza :) i moja malutka będzie miała siostrzyczkę na forum , a raczej nawet wiele siostrzyczek i braciszków , bo jeszcze chyba kilku forumowiczów zaadoptowało członków wesołej gromadki mikrobów ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

no cudowny ten słodki drobiażdżek :) Zostałaś zastępczą mamą :) Znam to uczucie , jak takie maleństwo śpi w zagłębieniu przy szyi i jak się z nim wszędzie chodzi , schowanym w koszulkę wpuszczoną w spódnicę czy w spodnie :-* .
Karm go i rozpieszczaj , a o pozostałych rekinkach nie zapominaj :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

O jaki Przecinek tyciuteńki !
Śliczny, tylko pilnuj go bo jak taki Przecinek czmychnie to lupą go będzie trzeba namierzać we wszystkich szparach i szpareczkach ;D
Ale co ja mówię, pewnie już jest Waszym oczkiem w głowie :)
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Berdog »

Przecudne maleństwo :P
Szkoda że nie zostają takie, tylko z wiekiem stają się większe i humorzaste. >:D
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: denewa »

Deli mała jest śliczna, chyba na huskulca się wybarwi...
Rzeczywiście trochę przypomina borsuczka ;D ale to właśnie jest fajne :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Akka »

Prawda że mikroby są przeurocze :D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”