~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Wariatkowo

Post autor: *Delilah* »

Odmienna
Już widzę siebie wołającą " Żarłaczu Tygrysi, zostaw ten dywan!"
"Jadzie kiełbasiany zejdz z szafy"!

Aniu zostawiłam zdechlaczka a jakze :) I okazuje sie, ze zdechlaczek calkiem ciekawski i zywotny jednak :) Dobrze wybrałaś :D (tym razem hehehe ;) )


Berdoga ja jednak chyba wolę takowe wieksiejsze szczurozy ,bo ten malenki cukiereczek jest tak kruchy, ze az strach. Boję się, ze zgniotę moimi wielkimi łapskami. Chociaż kazdy okres w zyciu szczurka ma swoj urok :)

Ludzie!!!
Nadal mam zacmienie imionkowe.
Toz to skandal!
Wszystkie poprzednie szury miały bezbolesnie i trafnie dobierane imiona. A tu nagle ogarnęło mnie wielkie niezdecydowanie.
Waham sie ciagle i bez przerwy ;)
Jak już się zdecydowałam na nieszczesną Shigelle, to opanowały mnie wyrzuty sumienia, ze cos tak słodkiego nosi złowieszcze imię.
Wersja robocza brzmi :

Shirin (sheer-IN)
P=sweet, a legendary beauty

Ale skąd ja mogę wiedzieć czy to wersja ostateczna ;)? I co mi strzeli do głowy ?

Gdzie jest do cholery Babli, ona zawsze wymysla ładne imionka?;)

A teraz wieści z frontu -- szczury nie połączone .
Sandijka awansowała na mamkę nr 1 -- iska malucha, ale nadal przed nim ucieka:)
Masumi nie fuka, ale dostaje atakow paniki cd.Oczywiscie ucieka i raczej nie patrzy czy chodzi po mikrobie, czy obok niego.
Kokarda zaczeła fukac i zrobila się niezdrowo podniecona w stosunku do Shirin. Iska ją srednio delikatnie (no ale Kokarda, to w ogole do najdelikatniejszych nie nalezy... jamnik jeden)
Tez ucieka....
Auuuuuuuu.

Do listy zazalen dopisuje prety w klatce.
Nie moge tam wtrynic malenstwa, bo mi ucieknie, a srednio fajne bedzie szukanie jej po calym pokoju.
Michal ma ponoc gdzies w pracy siatkę, wiec mam nadzieje, ze ja przyniesie a tym samym bedę mogla zakonczyc etap łączenia.
W sumie boję sie zostawic mikroba z tymi wielorybami.

Dodatkowo Masumi ma na mnie FOCHA . Ogromnego i straszliwego.
Ucieka na moj widok, piszczy jak chce ją dotknąć (do Michala przychodzi i bezczelnie, na moich oczach daje mu buzi)/
???
Jak już ją złapie to podskakuję w gorę , nieomal rozplaszczając się o sufit, byle tylko nie dotykać (choćby koniuszkiem ogona) mojego zbrukanego ciała ;)

Sandija też troszkę zdystansowana, zamiast u mnie w koldrze, spi pod lozkiem.

>:(

Nikt mnie nie kocha ;(
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

nnoo cóż , reakcja rozpieszczonych potomków na nowe dziecko w rodzinie :D A mały rekinek nie
ma rówieśnika do zabawy.... ::)
A hmm ... nie żal ci stworzonka... ::) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: StasiMalgosia »

Gratulujemy doszczurzenia
Śliczny mały mikrobek (oj przylgnie chyba do niej to przeurocze przezwisko :D )
Fochami bab się nie przejmuj, teraz są urażone ale jak maleńtas podrośnie i zyskają wspólnika do wygryzania dziur w dywanie to będą ci wdzięczne. Wszak co 4 pary zębów to nie 3 ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Hahaha. Mam za swoje.
Zawsze myślałam sobie o tych wszystkich rozpaczliwych postach typu " starsza szczurzyca pomiata nową" ":nie moge ich połączyć" itp., aaa mnie to nie dotyczy bo moje kochane stadko każdego przyjmie z otwartymi łapkami.
No to się doczekałam "kochanego stadka"..
Wpuściłam dzisiaj mikroba do klatki, bo w terenie dziewczyny raczej się zachowywały ok względem niej, a tu zmasowany atak Kokardy i Masumi. Sandijka jedna miłosierna, wyiskała i wylizała maleństwo, a te cholery sie na nia rzuciły.
Kokarda zaczęła fukac i rzucać mikrobem.
Masumi za to złapała Shirin za tyłek i zaczęła ją przyciągać w swoim kierunku, aby następnie przewrócić ją na plecki...

I tu wychodzi cała prawda - użytkowniczka Delilah, nie ma zielonego pojęcia o łączeniu...
A jeszcze jutro muszę wyjechać na badania do Tarnowa...A p o k a l i p s a.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Cyklotymia »

Zazdrośnice jedne! :P Trzymam kciuki, sama jestem w trakcie łączenia, więc wiem, jak kciuki mogą się przydać w takim momencie :D
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: xMsMartax »

Również kciukam za łączenie (ohhh znam ten ból, w dodatku mam jednego agresywnego szczura, tyle, że jego agresja przejawia sie chyba tylko w stosunku do mojej ręki).
Więc mam nadzieję , że szybko wszystkie Rekinki zamieszkają szczęśliwie razem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Oby Wasze kciuki dopomogly.
Na razie wsadzilam Masumi i Shirin do transportera i siedzą. Początkowo Masuma swirowała i kopała malenstwo (ktore usilnie iska jej ogon i grzbiet hehe).
Teraz troche się znudziła i siedzi w miejscu, podrywajac sie tylko od czasu do czasu, kiedy mikrob usiluje wygrzebac cyca.

A teraz nawet siedzą obok siebie , mikrob przytula sie do jej odwloku :D
Tym razem Masumi nie reagowala jakos agresywnie, tzn na pewno nie tak jak w klatce...
Ja juz nic z tego nie wiem...
Gosia nie rozumiec co sochozi.
Ale trudno... malucha i tak trzeba bedzie poszukać nowego, tak czy siak...:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Berdog »

"Delilah" Trochę cierpliwości, daj się panią oswoić z myślą o macierzyństwie. :D
anik1
Posty: 268
Rejestracja: sob paź 04, 2008 7:47 pm
Lokalizacja: kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: anik1 »

O nie! Co oznacza "tym razem" ?? :)
Czy Masumi nie jest JEDYNA W SWOIM RODZAJU? Czy ma ktos jeszcze szczura niebiesko - brązowo-bialego? Toż to cud natury a nie szczur! I jeszcze ten niezwykly charakter - niszczycielski uciekinier z zacięciem do wysokogorskich wspinaczek!

Wymiziaj panienki;)
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

E tam. Sama to niedawno przechodziłam i wiem jedno: będzie coraz lepiej :) Cackałam się jakieś 2 tygodnie z przekładaniem szczurów z klatki do klatki, wspólnymi wybiegami i przenoszeniem obsikanych chusteczek z klatki nowej do dużych i odwrotnie. I pod moją nieobecność TŻ po prostu wsadził małą do klatki ciotek i od tamtej pory mieszkają razem i nikt jeszcze nie zginął ;D
Myślę, że po prostu lekkie z nas panikary i tyle. Trzymam kciuki, Deliś! A maluszka jest śliczna :) !
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

*Delilah* pisze: Ale trudno... malucha i tak trzeba bedzie poszukać nowego, tak czy siak...:)
:) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Akka »

Nikt mnie nie kocha ;(
jak to nikt?? A Indali?! kocha Cie bardziej odemnie :D Co do imienia to ja nadal na Yersine wółam per mikrobek i nie wiem jak się oduczyć :D Twoje łączenie i tak jakoś lepiej niż moje :P u mnie są już straty a to nóżka a to paluszek ugryziony, ehhh te baby :P
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: xMsMartax »

Dlaczego te nasze staruchy tak nie lubią tych maluchów ::) :-\ Jadźka gdy tylko zobaczyła malucha w klatce rzuciła się na niego łapiąc za futro i fukając :-[ może w końcu nam się uda
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Nowosci, skrotem telegraficznym.
Dziewczynki połączyły się :D
Wrociłam z dwudniowego pobytu u rodzinki, wyjełam staruchy z duzej klatki, wsadziłam Mikrob,a a nastepnie wpuscilam
1. Sandijkę
2. Masumę
3. Kokardę
Dziewuchy zachowywały sie jakby nigdy nic a Mikrob wniebowzięty latał i maltretował kazdą z osobna (jednak ulubienicą została Sandijka).
Kokarda trochę sie przerazila jednak nowym mieszkancem i z tego strachu, ze nie starczy dla niej miejsca w hamaczku, przeniosła się do durszlaka ;)
Ogolnie wszystko pieknie, tylko Shirin, nadal przechodzi przez kraty (wlasnie przed chwilka, ją zdjęłam z klatki), siatki bowiem nie wystarczyło na całą budowlę mieszkalną...
:/
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Akka »

o miło słyszeć wieści o udanym łączeniu :) super!!
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”