Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Ś mietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

yss,naprawdę dziękuję,tylu konkretnych rad od jednej osoby nie dostałam od żadnego dermatologa,ginekologa,endokrynologa czy kosmetyczki w ciągu ostatnich 13 lat ;) Nie wiedziałam o soi, dobrze się składa bo bardzo ją lubię,będę miała większą motywację i przypomnienie,żeby jej więcej jeść..O tych wszystkich anty-trądzikowych cudach już dawno się przekonałam jak bardzo mi szkodzą.Te ilości alkoholu i kwasów w składzie! Ale o tym,że mi szkodzą,dowiedziałam się dopiero rok temu od koleżanki-kosmetyczki,nigdy jakoś nie wiązałam faktów,bo to przecież takie "cudeńka" te wszystkie kosmetyki.
W ogóle,co ciekawe,jeszcze 13 lat temu dermatolodzy przepisywali płyny do smarowania twarzy,którymi można było się dosłownie upić,jakby spróbować doustnie,ech ciemnogród i my,biedne ofiary ;D (śmieję się,ale jak sobie pomyślę..że gdyby nie te wszystkie cuda nie byłabym taka podziurawiona na twarzy..ech)

Zaskórniki też ostatni raz 2 lata temu,ale to był hardcore i "frankensztajn" w jednym przez miesiąc po..

z niedotykaniem twarzy..ciężko... ;) ale dobrze wiedzieć,postaram się :)

No właśnie z tym kwasem migdałowym..biorę Diane,więc na razie jest w miarę..ale jak tylko odstawię czy choćby zapomnę jednej tabletki dostaję jakiejś kary bożej na twarzy (nie mogę mówić,śmiać się..tak boli)..i tak się zastanawiam..kiedyś,w niedalekiej przyszłości,będą w planach dzieci,trzeba będzie Diane odstawić..czy te wszystkie "wybielania",kwasy,mikrodermabrazje(i inne sposoby na usunięcie śladów) nie pójdą na marne?Tzn.wiem,że na pewno pójdą,ale czy potem nie będą trudniejsze do odtworzenia? (no i zrobiłam kącik pytań i zwierzeń ;) )

jaaaciee.znowu się rozpisałam <po łapach> <po twarzy> Ale to są przecież dobre rady dla wszystkich z podobnymi problemami,nawet drobniejszymi..

..idę po butlę wody..

Babli,czasem zamiast skanera wystarczy zwyczajny aparat fotograficzny,na studiach jak chciałam zaoszczędzić na kserze wysługiwałam się cyfrowym z funkcją makro ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

sr-ola, w ciąży działają bardzo kobiece hormony i poprawia się - teoretycznie - skóra. i włosy.
ja te rady daję z doświadczenia własnego :/ bo rewelacje typu dermatolog/kosmetyczka to jedna porażka w moim przypadku :)
kwas migdałowy to dla mnie jeszcze nie wypróbowana rzecz, ale zamierzam nabyć [na allegro sprzedają różne stężenia]. jest o tyle fajny, że nie powoduje fotouczuleń jak inne kwasy :D czytałam, że można sobie trochę dolać np do toniku i wtedy masz codzienny bardzo delikatny peeling.
aha - jeśli peelingi, to raczej enzymatyczne. tarcie skóry takimi drobinkami powoduje nieraz rozwalanie drobnych krostek i roznoszenie bakterii :/

ps: stres bardzo pogarsza stan skóry. :/
ten się nie myli, kto nic nie robi
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

hahahahahahahahhahahahaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahahahaahhahahahahha buhahahahahahahahahahaha

ZACIESZZACIESZZACIESZZACIESZZACIESZZACIESZ!!!!!!!! Udało mi się umówić na jazdę buhahaha i to w wymarzonych Milejowicach O0 i nawet transport jest. 8)





"Zaciesz do potęgi n" jak to ładnie M. określiła. :D
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

yss pisze:ps: stres bardzo pogarsza stan skóry. :/
Szkoda tylko że na to cudownych środków nie ma..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

LUUUUUUUUDZIE!
Umiem ugotować jajko! ;D
Udało mi się umówić na jazdę buhahaha i to w wymarzonych Milejowicach O0
Jaką jazdę? ;)

Omg zasnąłem dzis w poczekalni u lekarza ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

Konną :D co do ogona :P

Sheera, ja dzisiaj nie.. Ale w poniedziałek owszem :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

A mi pobierali dzisiaj krew <chlip> taką gruuubą igłą (no w porównaniu z tą, którą robię zastrzyki Amisi ;P)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Faaajnie :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Szkole nam zamknęli. Od jutra do odwołania zamknięte.
Wszystko przez tą epidemię grypy, podobno tylko kilkanascie osob w calej szkole bylo.. i w gronie nauczycielskim świeciło pustkami :P
Lol. Nie spodziewałem się. Co prawda od początku tygodnia sie dowiadywałem, że może zamkną, ale, lol, nie u nas! A tu sie okazuje ze w Suwałkach mamy epidemie.. :P
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

Hmm. Od 30 niech i u nas zamykają.
Bo najpierw muszę napisać sprawdzian z informatyki, biologii x2, matematyki, kartkówkę z historii, z informatyki, dać zeszyt z informatyki, poprawić sprawdzian z historii i prawdopodobnie z chemii a no i jeszcze plakat na angielski.
Jeśli nie wykituję przez następny tydzień to te zamknięcie bardzo mnie uraduje.
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vivon »

źle żle się dzieje... :'(
w szkole ciężko...
nie mam na nic czasu...
nie mam z kim pogadać...
ogólnie dupa !
i na domiar złego jeszcze rodzice znów się kłucą... :'(
Cheedarek [*]
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ogonowa »

Sheera, no chyba nie jazdę autem... :P Nie w tym wieku. :D Jak Babliś wspomniała - na konieeee. Juhuu.


:D
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Sheeruun »

Sheera, no chyba nie jazdę autem... :P Nie w tym wieku. :D Jak Babliś wspomniała - na konieeee. Juhuu.
jezdzic mozna różnymi rzeczami :P

Aaaale zazdroszczę! Ja ostatnio jeździłem..3 lata temu. Jak to dawno było :(
Ale teraz mnie nie stać - 30zł za godzinę to zdecydowanie za dużo D:
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: xMsMartax »

A ja nie lubie koni. Ojj bardzo nie lubie.Nie wiem czemu :P

Oczy mnie bolą....
Obrazek
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

Siostra jednej z dziewczyn z mojej klasy zachorowała na świńską grypę. I ta inteligentna istota (znajoma z klasy) chodzi do szkoły ... Jak się dowiedział to poraziła mnie jej głupota ;/
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”