Flip i Flap - to już dwa lata

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Telimenka »

A to ciekawostka :D..
Godryk jest sliczny.. ale faktycznie malusi. Te albinoski co mam jeszcze teraz tez gabarytowo za wielkie nie sa ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Rhenata »

Pierwszy więc raz zdarzyło się w moim życiu, że sama nie wiem, co mój mąż dostanie ode mnie na święta.
dobre ;D ja tez tak mam w tym roku z jedna różnicą , wiem 'co sobie kupił' ... dałam mu kasę i wilk syty i owca cala ;D dostanie coś jeszcze o czym nie wie, żeby był element prawdziwego prezentu bo ja tak nie potrafię żeby nie było niespodzianki ani troszkę
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Leia »

Szczur to pies... na grzane wino.

Jako że ziąb na dworze przeokropny i całą familią załapaliśmy przeziębienie, postanowiliśmy wczoraj z Adamem, że zrobimy sobie wieczorkiem po kubeczku winka grzanego, tak dla zdrowotności. Jak się brać szczurza o tym zwiedziała, to szczury mieliśmy dosłownie wszędzie - na plecach, ramionach, głowach. Każdy usiłował dostać się jak najbliżej, bo może coś się skapnie. Nie skapnęło jednak, bo państwo uważali. Wszak piątka tłukących się po klatce, pijanych ogoniastych, to byłaby już lekka przesada.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Nakasha »

Dawno mnie nie było u Was w temacie i czytam: zaraz zaraz jakie 5 szczurów :D?

Gratuluję białaska! Nie ma to jak GMR O0
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Leia »

Dziękujemy serdecznie za gratulacje.

Kochani!
Z uwagi na to, że jutro wigilia, chciałabym już dziś złożyć Wam serdeczne życzenia. Jutro czasu na to nie będzie :P
Życzę Wam: samego szczęścia, spełnienia marzeń, uśmiechów na twarzach. I żeby te Święta były wesołe, spokojne i przyniosły Wam dużo radości. Żebyście się za bardzo nie przejadli, a za to dużo odpoczęli. A dla wszystkich szczurków przede wszystkim zdrówka. Bo dobrych właścicieli, to one już mają :P
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Telimenka »

Dziekujemy serdecznie :). Ja i moje Paszczaki. I Wam zyczymy rowniez tego samego.
No i dla Brygady dobrych wlascicieli bo Wy jestescie Paskudni!! :P :P


... nie no zartowalam :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Leia »

Obrazek Obrazek Obrazek

Tu taka mała dawka świątecznego nastroju. Chłopaki bardzo żywo interesują się naszą choinką. Najbardziej fascynują ich błyszczące bombki, ale największą frajdę sprawia im podkradanie robionych na szydełku przez moją teściową aniołków. Trzeba pilnować ich, bo starczy wzrok odwrócić, a aniołek już znika w czeluściach kołdry. Zdjęcia są tylko trzy, bo jak na złość, jak tylko Adam wziął do rąk aparat, to chłopaki przestali wywijać cuda przy choince.
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: fallen.yoda »

Wyniki z wczorajszego ważenia, w nawiasach zmiana od ostatniego pomiaru (sierpień):

Flap - 761 g (+11g)
Flip - 555 g (+44g)
Geralt - 566 g (+125g)
Godryk - 233 g (b.d.)
Gwidon - 548 g (+124g)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Nakasha »

A może uda się Wam zrobić fotki wszystkich ogoniastych razem :D? muszą genialnie koło siebie wyglądać. :D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: merch »

Nie jestem w stanie wyobrazic sobie Flapa , Fedryczek wydaje mi sie bardzo duzy a wazy tylko 700 :P G chlopaki za to wiecej bo 600 a Flipek wdal sie najwyrazniej w wujkow bo wyglada i wazy podobnie , ciekawe kiedy binek sie dostosuje do stada .


Glaski i mizianka dla wszystkich calusy dla Gosi.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Rhenata »

wow, nieźle sobie waza chłopcy na włościach ,kiedy zdjęcia?:D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Leia »

Zdjęcia jakieś może kiedyś będą :P

Nakasha z tym grupowym zdjęciem, to może być kłopot wieeelki. Ja nie wiem, jak Wy takie foty robicie, ale tym naszym ogonom, to by trzeba chyba coś na uspokojenie dać, żeby grzecznie razem zapozowali i się nie rozbiegli na wszystkie strony. No ale postaramy się wziąć pod uwagę Twoje roszczenia ;)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: Rhenata »

mała przestrzeń jak taboret albo fotel plus żarcie ulubione w pysk ;)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
fallen.yoda
Posty: 97
Rejestracja: wt sty 20, 2009 8:26 am
Lokalizacja: Rogalin
Kontakt:

Re: Brygada FF/3G - witaj w domu Godryku

Post autor: fallen.yoda »

Sto lat, sto lat dla wszystkich F'ków z Merchowego Pola. Nasi pupile kończą dziś roczek, z tej okazji dostali torcik, którym podzielili się z resztą stadka. Mała fotorelacja:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Brygada FF/3G - świętujemy roczek F'ków.

Post autor: Izabela »

http://img693.imageshack.us/i/img7466f.jpg/

Ja nie mogę, jaki chomik :D Super wyszedł :)

I przyłączam się do życzeń - niech nam żyją dłuuuuuuuuugo i zdrooooooooowo i szczęśliwie :-* :-* :-*
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”