zwierzątka moje najkochańsze :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

zwierz?tka moje najkocha?sze :)

Post autor: małolata »

ja do niedawna mialam 4 zwierzątka kochane moje,niestety szczuraska moja umarla w piatek i zostaly mi tylko trzy zwierzaczki,dwa koty i żółw stepowy.żółwki jest calkiem fajny ma na imie Frania tyle ze jako nie ma znim kontaktu za bardzo;/ on jest gluchy i tylko spi no w lato troche sobie po ogrodzie chodiz.kotki sa smieszneczarno bbiale oba,kot ma na imie Gadzio i nei ma zębow wogole jest staruszkowaty ale kochaiutki na maxa takiego piesczocha jescze nigdy nie spotkalam,a kotka ma na imie Pusia i ona to jest wredna,nie lubi ludzi za bardzo chyba.jak juz tu ktos wspominal bardzo bym chciala miec konia wlasnego,niestety naraie moi rodzice nei cca mi sprezentowac takiego zwierzaka i musze jezdzic w klubeie ale tez jest fajnie,mam konia na ktorym w sumie tylko ja trenuje i od czasu do czasu male dzieci na szkolce ejzdzicekiej sie ucxa na nim.no a teraz czekam na nowego szczuraska:)
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Yrsa
Posty: 270
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:45 pm
Kontakt:

zwierzątka moje najkochańsze :)

Post autor: Yrsa »

Hej! Miło mi powitać Twoja gromadke. Ja tez mam żółwia stepowego. Ma na imie Mefista i mieszka u moich dziadków. Nawet nie pamietam od ilu lat ja mam. :) Jest bardzo inteligentna i ma swoje ulubione kąty w domu. Potrafi też byc bardzo upierdliwa, szczególnie jeśli chodzi o jedzenie. Jak nie ma nic w jej kaciku jedzeniowym do wchodzi na stope zeby dac do zrozumienia ż ecos nie gra. A jak człowiek nie zwraca na nia uwagi to potrafi dziabnąć ze złosci. hihihi
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

zwierzątka moje najkochańsze :)

Post autor: Mycha »

Ja byłabym chętna na zdjęcia. :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

zwierzątka moje najkochańsze :)

Post autor: roenna »

[quote="Mycha"]Ja byłabym chętna na zdjęcia. :wink:[/quote]
oj ja tez ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”