Potwory i Spółka-Marleny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Potwory i Spółka-Marleny

Post autor: marlena91 »

Akka pisze:Opowiadaj co u stadka słychać? :)
Hm co u stadka:
U Sławy i Inki wszystko w porządku są zdrowe i myślę że szczęśliwe. Ostatnio między Sławą i Inką było trochę zgrzytów Inka ciągała Sławę i ta biedna piszczała, ale nie rozdzielałam ich i teraz jest znowu wszystko ok. Do jedzenia upodobały Sobie jogurt z musli uwielbiają to. Dwa dni temu Inka dostała kawałeczek żółtego serka i zaszyła się z nim za szafką kuchenną. Tak się jej tam spodobało że nie miała zamiaru z tamtą wychodzić, i dopiero wczoraj wieczorem po długim wołaniu raczyła do mnie przyjść, zaczęła już przerabiać tą szafkę na wiórki :D.
U Psiaków Lola miało ostatnio sterylizację, przez dwa dni tylko dochodziła do Siebie a potem znowu wstąpiło ADHD i nabrała pełni sił. Max i Drops też wybierają się na kastrację,
U kotów Siwa zrobiła się domowym piecuchem całymi dniami siedzi w domu i tylko śpi ;) Nom i przez dłuższy czas jechała na antykoncepcji, a już w lutym będzie sterylizowana ;) za to Murza prawie całymi dniami szlaja się po podwórku i rozmawia z ptakami które przylatują na jedzenie ;)
Hm a u świnek właśnie wariują i biegają Sobie po podłodze FiFi upodobała Sobie zwinięta w rulon karimatę i biega w nim w tę i z powrotem, a Gąska jak to Gąska dla niej liczy się tylko ciepły kąt i pełna miska smakołyków nawet jak się ja wypuści to zaszywa się gdzieś w spokojnym miejscu i siedzi
*Delilah* pisze:oo Kokarda przesyła pozdrowka dla siostrzyczki Sławy...:)
W imieniu Sławuni dziękuję za pozdrowionka ;)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Potwory i Spółka-Marleny

Post autor: odmienna »

jej! jak się stęskniłam za tą Twoją menażerią :D rzuciłam się na zdjęcia i przez moment zastygłam z oburzenia: " Marlena91 publikuje zdjęcia mojej Koszarawy - tylko imię na Sława zmieniła!" ale nie ;D - wyraźnie na Tej Planecie są dwa równie piękne, oryginalne koty ( mojej Koszarawy- Kosmatej jest zresztą ciut więcej ;) ) ;D ;D ;D
Pozdrowienia z Kwarkowa dla Potworów i S-ki ze szczególnym uwzględnieniem Inkaskiej Księżniczki oczywiście.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Potwory i Spółka-Marleny

Post autor: odmienna »

odmienna pisze: Marlena91 publikuje zdjęcia mojej Koszarawy - tylko imię na Sława zmieniła!" .
wróć! o wróć edycjo!!! nie na Sława, ale na Siwa!!!!
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Potwory i Spółka-Marleny

Post autor: marlena91 »

odmienna ja też stęskniłam się za forum i za ludźmi i wogóle eh do czego doprowadza brak neta do załamania :P
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Potwory i Spółka-Marleny

Post autor: marlena91 »

A my tak świątecznie ;)
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A to kolacja Wigilijna moich szczurkowych babeczek ;) ryż, rybka, marchewka i kukurydza
Obrazek
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”