Aisha i szczęśliwa trzynastka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

malinka67
Posty: 40
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 2:43 pm
Lokalizacja: Chorzów/Katowice/Tarnowskie Góry

Aisha i szczęśliwa trzynastka

Post autor: malinka67 »

Witam
W dniu 08.01.2010r. Aisha urodziła szczęśliwie 13. maluszków. Wszystkie są śliczne, mają pełne brzuszki, a mamusia zajmuje się nimi bardzo dobrze. Chciałam się podzielić tą wiadomością, bo z jednej strony jestem szzęśliwa, że kluski są zdrowe i takie śliczne, a z drugiej strony martwię sie o ich przyszłość. Aisha zaszla w ciąże (jak to zwykle bywa w takch sytuacajch) "niechcąco". Aisha to szczur od mojej uczennicy, której rodzice nie chcieli widzieć ciężarnego "poroblemu" w domu. Podobno ojcem maluszków jest samiec koleżanki, ale przynajmniej wiadomo, że rodzice nie są spokrewnieni. W chwili obecnej Aisha z dziećmi mieszka u mnie i prawodpodobnie z nami pozostanie, dlatego chciaabym zostawić dwie córeczki u siebie, by Aisha nie była samotna.
Pozdrawiam serdeccznie
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Aisha i szczęśliwa trzynastka

Post autor: Nina »

Tak na początek, witam na forum :)

Szczurka miała ogromne szczęście!
W 'reklamie' maluszków bardzo pomagają zdjęcia, więc jak troche podrosną - im będzie ich więcej na zdjęciach - tym lepiej :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Aisha i szczęśliwa trzynastka

Post autor: Jessica »

dobrze,ze szczurka znalazla domek. trzymam kciuki za to by maluchy znalazly dobre domki
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
malinka67
Posty: 40
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 2:43 pm
Lokalizacja: Chorzów/Katowice/Tarnowskie Góry

Re: Aisha i szczęśliwa trzynastka

Post autor: malinka67 »

temat zamieszczony w dziale "zwięrzeta" wraz ze zdjęciami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”