4-miesięczny BuBu i 2 miesięczny maluszek :-) - problem.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Paola69
Posty: 14
Rejestracja: pn lis 16, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

4-miesięczny BuBu i 2 miesięczny maluszek :-) - problem.

Post autor: Paola69 »

Witam :) Od wczoraj mam małego dwu-miesięcznego szkraba ;) ,próbuje go zakolegować z moim starszym o dwa miesiące Bubkiem lecz on traktuje malucha jak panienke i wchodzi na niego ;) mały piszczy ( no wiadomo jak takie cielsko go przygniata :-[ ) nie wiem co mam robić ??? Narazie usprawiedliwiam jego zachowanie "burzą hormonów" ,mam nadzieje że razem z nią jego zachowanie zginie. Szkoda mi malucha bo brakuje mu kumpla.. Dodam jeszcze że Bubu dotychczas był sam, może dlatego ta reakcja ??? A ! jeszcze bardzo ważna uwaga ! Bubu jak nigdy lata jak poczepany, pogryzł mi tapety w pokoju co też do niego jest niepodobne i nadodatek nie zwraca na mnie uwagi tylko wącha i szuka małego. Jutro trzecia próba zapoznawania ach.. czy coś ze tego będzie.. bo inaczej będe musiała zaczekać aż mały podrośnie i wtedy zapoznawać, czego szczerze bym nie chciała.. Jestem dobrej myśli że będzie ok ;) bo trzeba być ;) Mam nadzieje że ktoś mnie wspomoże, powie jak mam się zachowywać, co robić czego nie zależy mi na waszej opini z tąd ten wątek :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 4-miesięczny BuBu i 2 miesięczny maluszek :-) - problem.

Post autor: Jessica »

polecam lekture forum i opcje ,,szukaj" naprawde jest wiele takich wątków w dziale "stadko" i "oswajanie"
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: 4-miesięczny BuBu i 2 miesięczny maluszek :-) - problem.

Post autor: bubu »

bardzo fajne imię - Bubu :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”