[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: pyza008 »

mi się bardziej podoba ta druga klatka.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: klimejszyn »

ja mam tę pierwszą "lotnię" i serdecznie polecam. z drugiej drewniane półki wylecą i tak, a w lotni możesz zrobić półeczki z plastikowych desek do krojenia. jak dla mnie większa wygrywa ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
lola900
Posty: 235
Rejestracja: wt sty 19, 2010 6:21 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: lola900 »

Pyza008 a możesz powiedziec dlaczego bardziej ci się podoba ta 2?Dlatego bo jest już trochę urządzona i ładniej wygląda?
Zara, Roxi, Maja, -czyli moje maleństwa ♥♥♥
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Nina »

Lotnia jest bardziej uniwersalna, bo ma rozstęp prętów dobry zarówno dla maluszków, jak i dorosłych szczurów. Do tej drugiej maluszka nie wpuścisz bo zwieje. A taka klatka pogłębia gmr, więc maluch prędzej czy później sie zjawi ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Zyzia
Posty: 207
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:34 am
Lokalizacja: Leeds - UK

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Zyzia »

Moim zdaniem lepiej wziac wieksza a pusta klatke. Mozna po swojemu ja urzadzic, a wieksza wiadomo wygodniejsza dla szczurow.
Angielskie panny - Niunia, Pixie, Luna, Dixie i Freya.
Kiedyś używano znaków interpunkcyjnych, teraz od tego są emoty.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: yss »

lola: może jej się bardziej podobać, bo ma fajne duże drzwiczki i grubsze [stabilniejsze] pręty. i zdaje się, że lotnia ma jeszcze takie małe dziury na karmniki.
ja również obstawiam drugą.
wcale nie z powodu "urządzenia" i "ładniejszego wyglądu".
ten się nie myli, kto nic nie robi
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: matrix360 »

Ja chcę kupić tą drugą też ze względu na to, że w lotniej są te pojemniczki (czy co ro to jest :P)
Na 7 szczurów (wg licznika) jest dobra, a że u mnie 2 dojdą za około 2 tygodnie to się nadaje :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: smeg »

http://img442.imageshack.us/i/sdc19677qs800x600.jpg/ - lotnia Klimejszyn (zdjęcie zamieszczone w innym temacie), moim zdaniem bardzo fajnie urządzona i wybrałabym właśnie tę klatkę, ze względu na rozmiary.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: pyza008 »

lola900 pisze:Pyza008 a możesz powiedziec dlaczego bardziej ci się podoba ta 2?Dlatego bo jest już trochę urządzona i ładniej wygląda?


lepiej urządzona no to zdecydowanie plus dla niej ale poza tym ma o wiele większe drzwiczki zarówno górne jak i przednie oraz boczne. ma także wyższą kuwetę co wiadomo zabezpiecza poniekąd przed brudem wokół klatki;] tutaj gdzieś jeszcze yss pisała o stabilniejszych prętach ale tego akurat to nie wiem.
no i poza tym to mam podobną klatkę właśnie do tej drugiej więc to może taki sentyment;D
ale oczywiście nie mówię, że ta pierwsza jest zła czy nieodpowiednia, na pewno ktoś kto ją zakupi będzie z niej zadowolony tak samo jak jej mieszkańcy:)
szczurza
Posty: 21
Rejestracja: pn sty 18, 2010 7:07 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: szczurza »

chciałam zapytać czy w takie klatce http://www.allegro.pl/item882347633_lot ... elona.html nie przeszkadzają te "karmniki" dla ptaków?Czy szczury tego nie gryzą?
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: pyza008 »

mój by tego nie pogryzł ale zależy od osobowości szczura. jednak i tak nie sądzę, żeby to w czymś przeszkadzało, możesz np włożyć tam jakiś smakołyk:)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: klimejszyn »

szczurza pisze:chciałam zapytać czy w takie klatce http://www.allegro.pl/item882347633_lot ... elona.html nie przeszkadzają te "karmniki" dla ptaków?Czy szczury tego nie gryzą?
jak najbardziej nie przeszkadzają. małe szczury może i się poczęstują smakołykami stamtąd, większe już niestety nie, wiem to z autopsji. ogony ich nie gryzą, więc karmniczki poprostu są ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
pazurek89
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 5:02 pm
Lokalizacja: Opole

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: pazurek89 »

Identyczna klatka jak w pkt 2 jest tu : http://superpreis.pl/product_info.php/c ... cts_id/309 tylko, że bez drewnianych półek, które i tak będzie trzeba wyrzucić po jakimś czasie. A cenowo jest sporo tańsza (170+17 przesyłki zamiast 200+20). Ja sama ją dzisiaj zamówiłam :D I nie demonizujmy odstępu 1,8... Sama się nim martwiłam, ale później mój narzeczony kupił klatkę z odstępem 2cm i nawet 8tygodniowa samiczka nie wychodzi.
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: Tili »

Sluchajcie od chyba 3 dni szukam idealnej klatki dla moich 2 chlopakow, przeszukuje internet w zdluz i wszerz i chyba znalazlam w koncu sklep niedrogi i z naprawde duzym wyborem klatek, ale poniewaz jest ich tam az tyle to poprostu zglupialam:) I co wejde na nastepna strone to podoba mi sie kolejna klatka i tak doszlam do chyba 5-6. Ceny tez sa calkiem przystepne, wiec chyba zdecyduje sie wlasnie na ten sklep. Jednak prosba to Was kochane szuromaniaczki:) Pomozecie wybrac ta jedyna?, bo jesli wydam 200zl, ale wiecej i okaze sie, ze wybralam zle to nie dosc, ze chyba oszaleje to jeszcze maz mnie wywali z domu:) http://www.zoohandel24h.pl/klatki-dla-gryzoni-9. Mam nadzieje, ze mozna zamieszczac linki do sklepow internetowych:p
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [klatka] wybór klatki

Post autor: zalbi »

wysokosc 40 cm - nie wydaje Ci się za malo?

za tyle kasy możesz kupić fajną, wyższą klatkę z pozostałymi takimi samymi wymiarami
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”