Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

denewa pisze:Przecież to oczywiste: 1... ::)

denewa, ale mówisz o jego iq? =P



ja juz nawet nie mam ochoty czytac tych jego bzdetów bo nie chce się dodatkowo denerwowac.

ludzie maja tyle problemów a przyjdzie taki id...a, za przeproszeniem i wyzywa, że to, że żarówka sie spaliła to moja wina.. no szczyt =/



może przeniosę sie do marudnika.. ::)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

4 dni temu zaczęła 9ty miesiąc... Kuuuurczę , to ja tylko znam Kredki i Kropka date urodzin, a tu taki znawca ;p

Nie mogłem sie powstrzymać ...

Klimejszyn , to są pomalowane paznokcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b5 ... 0df9c.html tu widać perłowy lakier. Dlatego takie "szare".
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

możliwe. nie wiem, odcień wydawał mi się podobny do koloru paznokci mojego dziadka :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Bleeee, ja jem ciasto, a tu paznokcie dziadka .....Ale z tym się zgodzę , ale skóry to on chyba takiej gładkiej nie ma .

A offtopująć , mam obrazone szczury , bo posprzątałem w klatce i wywaliłem wszystkie szczurze skarby. I oczywiscie fail, bo narozny kibelek jest za duzy i dwa się nie zmieszczą . Jeden mam na sprzedanie . Zamontowałem jeden i chyba kupię drugi mniejszy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

Paul_Julian pisze:I oczywiscie fail, bo narozny kibelek jest za duzy i dwa się nie zmieszczą . Jeden mam na sprzedanie . Zamontowałem jeden i chyba kupię drugi mniejszy.
a jakbyś je dał jeden na jednym końcu klatki, drugi na drugim ?
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

wg mnie to terrarysta albo jakiś rozmnażać amator, myśli ze trafił na idiotów..na jego nieszczęście pamiętamy większość inteligentów :P

szkoda mi tego biednego szczuraska :(
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Na drugim koncu jest podest , a pod podestem szczurze gniazdo :D Może nie doceniam swoich mądral i będą kupkać tylko w ten jeden kibelek ::) To sie rozmarzyłem ..... Za to kibelek fajnie ukrył najnowszą dziurę przed ciekawskim wzrokiem :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

Rhenata pisze:szkoda mi tego biednego szczuraska :(
mi też, to takie maleństwo..
Paul_Julian pisze:Za to kibelek fajnie ukrył najnowszą dziurę przed ciekawskim wzrokiem :D
no czyli się do czegoś przydaje ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

Paul_Julian pisze: Za to kibelek fajnie ukrył najnowszą dziurę przed ciekawskim wzrokiem :D
fajnie jest się pooszukiwać, że dziury nie ma, co? :D

też mi szkoda maluszka...powiedzcie mi, gdzie się wylęgają tacy idioci??no gdzie? >:(
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Łah , chyba jednak mądrale są cwańsze ode mnie. 3 kupy w nie-kiblowym kącie. To chyba jednak chodzi o miejsce, a nie o to czy są tam wiórki czy nie :/
też mi szkoda maluszka...powiedzcie mi, gdzie się wylęgają tacy idioci??no gdzie? >:(
Mam kilka pomysłów, ale są niekulturalne i przykre. Dzieci tez powielaja złe geny :/
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nieja »

A wiecie co jest gorsze? Że ludzie podłapali z Allegro, że szczura można nawet za 20zł sprzedać... I teraz dopiero się zacznie! :'(
Czasem się wstydzę, że jestem tego samego gatunku co oni...

A w ogóle jestem dziś tak roztargniona, że włożyłam skarpetkę do lodówki i talerz do kosza na brudne pranie ::)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

a ja mam takie głupie coś w charakterze, że zaczynam się wstydzić za nich, jakbym to ja zrobiła.
no nie potrafię inaczej.
a wściekam się zawsze swoją drogą :-X
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Na szczescie coraz więcej jest uświadomionych ludzi. Ja pamiętam , jak w chyba 2005 zaczynałem swoją szczurkową przygodę , kupiłem Dorian w sklepie. Nie miałem internetu, a nawet gdyby , to mi do głowy nie wpadło , ze są adopcje . Kto miał nadwyżkę , oddawał do sklepu. Potem, jak Dorian umarła i została mi tylko Chica, to była rozpacz, bo sie okazało, że nigdzie nie ma w sklepach szczurków. Udało mi sie w jednym dostać Lunę i byłem cały szczęsliwy, że Chica nie jest sama.

Ci, którym zależy i którzy chcą słuchać, nie sprzedadzą na allegro. Oddadzą za czekoladę albo symboliczną złotówkę.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Kameliowa »

Cóż... widziałam.
Ale na allegro widuję jakąś babkę non stop, która prowadzi "hodowlę". To ona http://www.allegro.pl/item895063250_szc ... amica.html
średnio co 2 tyg ma małe dumbo itd... działa jak fabryka...
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

Paul_Julian pisze:Ci, którym zależy i którzy chcą słuchać, nie sprzedadzą na allegro. Oddadzą za czekoladę albo symboliczną złotówkę.
a przede wszystkim ci, dla których zwierzęta to nie rzecz, lecz wrażliwy przyjaciel.

a tak, i ja ją widuję. dumbo schodzą, więc i ona produkuje :-\
...czyż nie dobija się koni...?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”