Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*]

Post autor: pin3ska »

A poza tym jeden wujek nie zyje, a drugi trzyma sie super, zadnych chorob ani guzków.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*]

Post autor: Nina »

No tak zapomniałam o reszte wujostwa/ciotostwa. Kolejna z ciotek nie żyje, druga miała wycinanego gruczolaka i trzyma sie dobrze.



Femi sama je gerberka ;D Drepta po całym pokoju i przytyła ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*]

Post autor: Joanka »

Druga ciotka wyleczyła się z zapalenia płuc i rozrabia jak gó***. :) Tylko musiałam jej dać zakaz wchodzenia do rękawów - już dwa razy po buszowaniu pod ubraniem dostała ataku duszności. Może też ma początki niewydolności płuc.
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*]

Post autor: Shy_Lady »

ja mam w temacie diagnozę choroby..
konto nieaktywne
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Nina »

Femisi też już nie ma :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Krejzoolek »

Ahh. Nina . :(
Cholerny styczeń . :-\
[*][*][*] . :( :(
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Joanka »

Nie, po prostu już nadszedł jej czas i trzeba się z tym pogodzić. :( [']
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Izabela »

Nina, brak słów na to wszystko :'( Bardzo mi przykro

Femi przypominała mi z charakteru (z wyglądu zresztą też - czarnobiała, mała, drobna, z niecałym ogonkiem) moją Klarysę (to ta z październikowej interwencji sklepowej). Tak samo delikatna, niedotykalska, a przy tym proludzka, z ufnością patrząca na człowieka. Nie wiem, jak to jest, ale zwierzaki po poważnych przejściach są takie trochę inne niż te bez przejść, zachowują się w stosunku do ludzi, którzy im dali nowe życie, tak specyficznie, inaczej. Chwała, że jest im dane odrodzić się na nowo - tak jak Femi u Was, jak Klarysa u mnie. To bezcenna przyjaźń, o której nigdy, przenigdy się nie zapomni.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Dorotka96 »

Trzymaj się, Ninuś... :-[
[*]
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Nina »

Izabela, to fakt. Takie zwierzaki po przejściach są wyjątkowe. Mam tego idealny przykład w jednej z moich suczy.


Zamieniłam stada klatkami :) Są zadowolone ;D

Niestety chmury nadal nad nami wiszą... Bąbla ma trzy guzki, które szybko rosną. Boje sie trzeciej operacji. Chce namówić dr Piaseckiego na kastracje i wycięcie wszystkich guzków. Nie wiem czy sie zgodzi, ale wolałabym, żeby odeszła podczas zabiegu, niż żebym za miesiąc musiała ją uśpić przez kolejne guzy.
Trishna ma już dwa guzki... Drugi w felernym miejscu: tuż obok cewki moczowej. Ją też chciałabym od razu wykastrować...
Ancora znowu ma guzka. Nad kastracją sie zastanowimy, bo to już drugi guzek, jednego miała usuwanego.
Możliwe, że jutro pojedziemy do Wro, o ile dr znajdzie czas na operacje. Jeśli nie będzie mógł jutro, to prawdopodobnie dopiero w przyszły czwartek/sobote. Chciałabym, żeby udało sie je zoperować w jednym dniu. Tak łatwiej pilnować. No i stres tylko raz...

W każdym razie kciuki sie bardzo przydadzą, bo dziewczynki coraz bardziej mi sie sypią :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Izabela »

Ech, jakie to życie jest okrutne :( Mocno kciukam
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Dorotka96 »

Trzymamy.
Ninuś, będzie dobrze! Chmury szybko się rozejdą i odsłonią piękne, lazurowe, szczurze niebo. :-*
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: pin3ska »

Nina, to chyba najbardziej pechowa szczurza rodzinka jaką znam ( w sensie, ze Bąbla i rodzina) :-\
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Babli »

Nina, no.. jakoś to będzie. Musi być. Trzymajcie się tam zdrowo i ciepło :)
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury... Ayla [*] Femi [*]

Post autor: Joanka »

Trzymamy, ja i Dżuma.
Heh, a ja sobie myślałam wczoraj, że niecałe dwa miesiące i dziewuchy skończą dwa lata. Szkoda, że tyle może stanąć na przeszkodzie. :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”