Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Berdog »

Nina pisze: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Co do zdjęć staruszków: nic dobrego na rękach nie miałam :P One już tak mają, że ludzka ręka jest suuuuper :D
Danie dnia:

„ Ludzka ręka w sosie własnym ”

Szef kuchni poleca !!! ;D
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Babli »


Kappa ma sie bardzo kiepsko. Gorzej sie poczuła w dzień mojego wyjazdu. Mama chodziła z nią na antybiotyki, sterydy, witaminy, dokarmiała nutri. Niewiele jadła, bardzo schudła. Wczoraj sie dusiła. Znalazłam ją rano z sinym ogonem i łapkami... Po kroplówkach troszke odżyła. Ona bardzo chce żyć, gdyby nie to, wczoraj poprosiłabym o uśpienie jej. Nie wiem ile jej zostało, ale nie potrafie sie przygotować na jej odejście... Małe białe to takie najbardziej wyjątkowe z wyjątkowych szczurków.
No prawie jakbym czytała o Kyuu. Trzymam za Białkę kciuki. I za Missy również :-*

http://s573.photobucket.com/albums/ss17 ... 0_4709.jpg <- Agutyy ! :D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: ol. »

Otóż właśnie - marzenie do potęgi trzeciej :-*


Przyłączam się do kciukających za Kappę, w gromadzie siła, niech mała zdrowieje.


Ale podzielam zdanie merch, że szczury trzymane wpół i zwisające w ten sposób to drastyczny widok :-\ .
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Nina »

ol. pisze:
Otóż właśnie - marzenie do potęgi trzeciej :-*
To, co Nina lubi najbardziej :)

ol. pisze:Ale podzielam zdanie merch, że szczury trzymane wpół i zwisające w ten sposób to drastyczny widok :-\ .
Przesadzasz ;) Drastycznego widoku chyba nie widziałaś :P A Florci na prawde wisi i powiewa czy ją tak trzymam, czy nie. Nie lubi tylko jak ją łaskocze po brzuchu :D

Frida za to pobijała wczoraj rekordy ::) Jak pierwszy raz do mnie podeszła i ugryzła mnie w palca od stopy, to myślałam, że to taki sobie pojedynczy 'incydent', jak podbiegła drugi i trzeci raz i zaraz po ugryzieniu spierniczała w podskokach i gapiła sie na mnie zza szafki, to załapałam, że głupek chce sie bawić :D Troche sie poganiałyśmy, zmęczyłam szczura i poszła spać :P


Missy dostała Enrobioflox, dużą dawke Dexazonu i Metacam. Na zastrzyki reagowała baaaaardzo prawidłowo ::) Cała jestem podrapana.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Anka. »

Ooo, to co dostała Missy to z reguły jest 'nasz standardowy zestaw przeciwzapalny' , a dowiedzialam się,że Dexazone i Metacanu łączyć nie wolno, bo jeden jest sterydowy drugi nie, i można więcej złego niz dobrego zrobić. Ale skoro i Wy tak dostajecie to już zgłupiałam ???


Też mnie 'przeraża' ten wiszący zewłok,no ale co kto lubi. Wycałować te urocze noski prosze :-*
ObrazekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Nina »

Anka. pisze: a dowiedzialam się,że Dexazone i Metacanu łączyć nie wolno, bo jeden jest sterydowy drugi nie, i można więcej złego niz dobrego zrobić. Ale skoro i Wy tak dostajecie to już zgłupiałam ???
Teraz to ja zgłupiałam ::) Zapytam w środe dr Piaseckiego co on na ten temat twierdzi.
Ja nie mam pozytywnych doświadczeń z problemami neurologicznymi. Chyba żaden mój szczur nie wyszedł z zapalenia mózgu. Zwalałam to na złe dawki leków, a tu powód może być inny.


Wszystkich przerażają szczurze wiszące woreczki, a moje szczury totalnie na to nie reagują :P Tzn nie wszystkie, np Łatki nigdy tak nie podnosze, bo wiem, że nie lubi. Pierwszego stada też tak nie podnosiłam, bo było mniej proludzkie i gorzej oswojone. To obecne w większości daje ze sobą zrobić wszystko ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Anka. »

Super, jak się już coś dowiesz ,daj prosze od razu znać ;)
Też zagwozdkę mam, ale skoro uważa tak Osobistość, do której walą ludzie z całego i okolicznych województw to coś w tym być musi.

Się przyznam, zwisy robie z Napiego, go też to nie rusza,ale inne już nie chcą :P
ObrazekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Czarne chmury wciąż nad nami wiszą...

Post autor: Nina »

Missy ma sie lepiej :)
Biega jak szalona, pochłania nutridrinka niczym odkurzacz, opracowała metode jedzenia bez użycia rączek (choć już znowu próbuje ich używać). Nie schudła, mam nawet wrażenie, że przytyła od dnia, w którym zaczęliśmy leczenie.
Niestety przy dzisiejszym zastrzyku tak sie szarpnęła w momencie wstrzykiwania leku (nigdy nie miałam szczura tak trudnego przy robieniu zastrzyków), że wbiła sobie igłe głębiej rozcinając kawałek skóry (dobrze, że robie insulinówkami a nie długimi igłami), antybiotyk poszedł śródskórnie. Ma już wydrapaną dziurke. Oby nie rozdrapała bardziej :-[ Obcięłam jej pazurki, ale niewiele to dało.


Stresuje sie jutrem :-X
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Środa -> kroimy

Post autor: Asmena »

Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze!
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Środa -> kroimy

Post autor: Nina »

Jednak nie jedziemy jutro. Doktorowi wypadł jakiś wyjazd. Jesteśmy umówieni w piątek przed przyjęciami.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Piątek -> kroimy / Lara [*]

Post autor: Nina »

Lary już nie ma...
Coś na jej pyszczku okazało sie być guzem.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Piątek -> kroimy / Lara [*]

Post autor: Anka. »

brak słów. :'(

['], Lara, leć chmurko...
ObrazekObrazek
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Piątek -> kroimy / Lara [*]

Post autor: Rhenata »

bardzo nam przykro :'( [*]
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Piątek -> kroimy / Lara [*]

Post autor: susurrement »

ojej :( [*]
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”