Moje malenstwa

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

Moje malenstwa

Post autor: Cathycash »

Też bedziesz rozmnażać? ......
żegnam szanowne towarzystwo
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Moje malenstwa

Post autor: Gosik »

Ej baby teraz to już wydaje mi się że naprawdę przesadzacie...
To forum chyba jednak nie jest od tego, żeby móc się powyzłośliwiać
Nie wskakujcie na dziewczynę bez powodu
aisha
Posty: 34
Rejestracja: wt lis 23, 2004 11:25 am

Moje malenstwa

Post autor: aisha »

Tez mialam kiedys kroliczka :) nawet dwa! heh :)
Wiec jesli moge cos Ci poradzic (nie wiem czy chcesz, moze sie znasz na kroliczkach) ale z moje wlasnego doswiadczenia zapamietalam tylko jedno: nie zapominaj o nim i sie staraj codziennie z nim bawic, albo niech chociaz ma z Toba kontakt, bo inaczej on zapomni o Tobie :\
Ja z moim sie przez jakis czas nie bawilam bo nie mialam czasu i sie ograniczalam do dawania jedzenia, zmieniania wody i oczywiscie sprzatania mu... no i troche zdziczal i mnie pozniej gryzl :(
Wiec nie zrob tego samego bledu - kochaj go i mu to okazuj a on tez bedzie okazywal sympatie (wiem, bo na poczatku okazywal :) )

pozdrawiam! :)
www.szczury.republika.pl - strona o moich ogonkach;
www.zoltolicy.xu.pl - strona mojego meza;
www.sandydevils.prv.pl - strona moja i mojego meza o naszych APBT :)
--> ZAPRASZAM !!!
sukkuba
Posty: 51
Rejestracja: pn gru 20, 2004 4:58 pm

Moje malenstwa

Post autor: sukkuba »

Moj kroliczek całymi nocami n biega luzem po pokoju i sie ze mną bawi. generalnie staram sie zeby zawsze mial klatke otwartą jesli chce wyjsc na spacerek....
:]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”