Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Kurcze skąd wy takie fajne cycuchy bierzecie? ;D
Ja z moimi to się mogę schować :-\
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

lavena pisze:Kurcze skąd wy takie fajne cycuchy bierzecie? ;D
z internetu! ;D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Telimenka »

Mi fajnie nie było jak poszłam szukać biustonosza i moja koleżanka z miseczka C zapłaciła za jeden 50zl w triumphie a mi babka powiedziała ze takiego wielkiego to oni nie maja..
I zamawiam przez internet ze sprawdzonej strony albo place grube pieniądze żeby ładną bieliznę i dopasowana mieć..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Dorotka96 »

Tak się wetnę...
O biostonoszach nie mam co gadać, bom jeszcze płaska. ::) I będę taka, bo w rodzinie nie mam nikogo, po kim mogłabym odziedziczyć owe ' kobiece narośle'.

Kciukajcie za Odinkę! :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 89#p659989
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Trolle trolle trolle ..... Pełno ich i teksty " zobaczymy jakie maluchy wyskoczą :>"
Mogliby (lub moze to jedna osoba) wymyslać lepsze nicki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Magamaga »

Telimenka pisze:Mi fajnie nie było jak poszłam szukać biustonosza i moja koleżanka z miseczka C zapłaciła za jeden 50zl w triumphie a mi babka powiedziała ze takiego wielkiego to oni nie maja..
I zamawiam przez internet ze sprawdzonej strony albo place grube pieniądze żeby ładną bieliznę i dopasowana mieć..
Teli witam w klubie. Dodajmy, że jeszcze jakby Ci się zamarzyl korowy staniczek, albo jakiś fikusny to zapomnij. Ja mam 85G. Na szczęście czasem coś mi się trafi w ciucholandzie - czsto nawet nowe!
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Telimenka »

No jak chcialam kupic fikusny komplet, to wzielam od razu dwa to ponad 300pln.... masakra!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Teli, Maga moim zdaniem gorzej jak można kupić śliczny biustonosz ale nie ma się co do niego włożyć :P
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Telimenka »

Mozna skarpet nawpychać:D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

lavena pisze:Teli, Maga moim zdaniem gorzej jak można kupić śliczny biustonosz ale nie ma się co do niego włożyć :P
To wtedy kupuj na chińskich/koreanskich bazarkach staniki "made in China". Spokojnie znajdziesz 70 A/B , często z ładnymi poduszeczkami w srodku :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

ło kurcze a ja się garbiłam przez pół życia bo myślałam, że moje 75C to za dużo dobrego...
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

75 B/C poprawię się, żeby sobie nastroju nie psuć ;D

wróciłam z pracy, wrzucam ciuchy do torby i zaraz w autobus do wawy...ja nie chcę na wykłady .... :-X
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: lavena »

Paul ja kupuję takie z pięknymi poduszeczkami... tylko ta cześć z chińskimi bazarkami niekoniecznie się zgadza ;)

Teli tak swoją drogą to macie zaj**tą hurtownię w Poznaniu. W wakacje zaopatrzyłam się w niej na następne dwa lata za niecałe 300 zł :P
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Magamaga »

Jak dla mnie biust w rozm. 75 c no może d jest absolutnie wystarczający i taki "idealmont" - ani za mały, ani za duży. Ale jak znam życie to nawet posiadaczki "cycka idealnego" (jak wzorzec z Sevres ;D ) też są z niego niezadowolone.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Oleczka »

ehhh :( ja sobie kiedys wypatrzylam ladniutki pytam sie o rozmiar a zlosliwa baba do mnie tak " nie takich malych to nie mamy" i zaraz z rozbrajajacym smiechem "oczywiscie zartowalam- oczywiscie ze mamy" :/ masakra :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”