pajaczek :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

pajaczek :)

Post autor: maka »

kedziorki sa naprawde sliczne i jak pieknie owlosione...............polecam na poczatek i nie tylko!!!
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: Mycha »

Ja miałam kędziorka L1... Ale już nie mam...




Bowiem dziś mój Zygfryt przeszedł wylinkę!!! Aż łezki mi poleciały! To jak pierwszy wypadający mleczak, albo pierwsze słowa! Ojej! Jest wielki! Ma teraz jaśniejsze łapki i główkę, a odwłok bardzo ciemny i już ma włoski! Jest taki świerzy i chudy :) Kocham mojego Zygfrytka jak własne dziecko- jest kochany. Tak więc mam już kędziorka L2! [Kiedy to piszę jestem taka dumna! Widziałam wszystko!!!]!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

pajaczek :)

Post autor: krwiopij »

gratulacje! :lol: do jutra powinien z powrotem sciemniec... ;) pamietaj,zeby odczekac kilka dni z jedzonkiem - niech mu zabki zdarza stwardniec... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

pajaczek :)

Post autor: Cathycash »

Jak tak piszecie, to nie mogę się doczekać swojego pajączka :)
żegnam szanowne towarzystwo
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

pajaczek :)

Post autor: maka »

poczekaj 7 dni od wylinki i dopiero daj mu jesc,a jak bedzie troche starszy to nawet 14 dni,ale to gdzies po 8L....po L6 gdzies z 815110 dni powinno wystarczyc..........powodzenia!
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

gratulacje Mycha!! :)
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

pajaczek :)

Post autor: dj_mefisto »

Ja hoduje pająka Brachypelma albopilosa, czyli ptasznika kędzierzawego. Jest bardzo młóody bo dopiero po drugiej wylince. Jest to najlepsze zwierze ( oczywiście poza szczurem) i polecam je wszystkimktórzy chca mieć fajne i nietypowe zwierzątko. 8)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

pajaczek :)

Post autor: Kacha »

Chciałabym mieć smithi.
a może jednak kędzior?

Słuchajcie, a ile może mieć kędzierzawy po piątej wylince? Znaczy ile cm.
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

pajaczek :)

Post autor: maka »

i ten i ten jest prosty w hodowli i godny polecenia........wiec co wybierzesz to bedze dobrze
smithi jest bardziej kolorowy,a kedzior wlochaty.....wybor zalezy od ciebie
kedzior tez wiecej kopie w ziemi lub innym podlozu,czasami mniej go widac poprostu,za to jest łatwiejszy i szybciej rosnie
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

pajaczek :)

Post autor: Kacha »

kurczeeeee i weź tu wybierz :roll:
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

pajaczek :)

Post autor: dj_mefisto »

Mi tez bardzo potoba się Brachypelma emilia. Może sobie takiego sprawie??? A nie wiecie czasmami czy szybko rośnie i czy jest trudny w hodowli???
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

pajaczek :)

Post autor: Dona »

Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

pajaczek :)

Post autor: Kacha »

Klamka zapadla. W srode bede miala kedziora L3 albo L4. Nazwę go Cappucino. Juz sie doczekac nie moge :P
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
dj_mefisto
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 30, 2004 4:24 pm

pajaczek :)

Post autor: dj_mefisto »

Jak już wczesniej wspominałem mam ptasznika kędzierzawego. Jest po 2 wylince i tak się zastanawiam czy moge zrobic mu schronienie z łupiny orzecha laskowego??? To co mam zrobić??? 8)
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

pajaczek :)

Post autor: Kacha »

właśnie doczytałam, że możesz, jak będzie on już w czymś większym niż pudelko po kliszy
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”