kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Maugosia »

Od tamtego czasu, sporo minęło (jeszcze w podstawówce), a teraz, jest ok, oprócz tego, że tylko ja mogę dotykać swoje uszy przy zakładaniu kolczyka : ), ogólnie to ja mam masę kolczyków i jeszcze chciałabym mieć więcej :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

klimejszyn pisze: a ja bardzo lubię, sympatyczny gość :)
mnie jego osobowość bardzo nie przypadła do gustu :P
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
pikle
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 12:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: pikle »

klimejszyn pisze:mi wargę przekłuwała :) uwielbiam kłuć wargę mimo, że wg mnie to najbardziej nieprzyjemne z przekłuć.
Zgadzam się! Przekłucie w wardze było wysoce nieprzyjemne ::)

Ale dziewczyna, która mi to robiła SUPER. Błyskawicznie wykonuje wszystkie 'akcje' ;D
Jakby ktoś z łodzi chciał..... http://discoinferno-piercing.blogspot.com/

W "od switu do zmierzchu" rezyduje ;D
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Ta dziewczyna właśnie też mnie kiedyś kolczykowała ;)

Dla mnie kolczyki w wargach (oba) nie robiły różnicy, fajnie było nawet :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
pikle
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 12:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: pikle »

brrr uczucie przebijania kolejnych warstw skóry wargi... nie, nie było to najbardziej zaj***** doświadczenie w moim życiu :P

Za to dermal... to już było całkiem... na swój sposób przyjemne 8) ;) ;D
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

nie no, każde przekłucie na swój sposób jest fajne. ale warga jest dość nieprzyjemna, mimo to uwielbiam ją dziurawić :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
sajko
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 08, 2010 2:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: sajko »

XxxMichauxxX pisze:A 16 zeszły się do zera ? Znam kurcze przypadek, że 20 mm się zeszło także srogooo :].
Po ponad miesiacu od wyjecia zjechalo do (troche mniej niz) 8 mm. Musze nad tym popracowac.
XxxMichauxxX pisze:A co do surfaców to też żaluję, że zrobiłem bo brzydkie blizny zostaną po raz kolejny :P
Owszem :]
pikle
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 12:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: pikle »

Hm.. Skoro Wasze doświadczenia mówią, że nawet 2cm tunele mogą się zejść... chyba wreszcie zrealizuję mój plan czyli małe tunele 5 mm. :)

sajko- miałaś surface'y , które migrowały i stąd blizny? czy nawet po fachowo zagojonym i bezproblemowo noszonym kłuciu zostają solidne ślady?

a mam pytanie... ma ktoś doświadczenia z dermalami? :>
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

Ja mogę się wypowiedzieć na temat surfaców. Nawet po dobrze wykonanym zostaną blizny ;) Mniej lub bardziej widoczne. :D Ja np;w nadgarstkach mam kolce i co chwila migrują, ale po zabliźnieniu przekłuwam je dalej bo mam do nich jakiś sentyment. :D Blizny po surfejsie mogą zostać blade, ale też czerwone. Ja mam akurat tego pecha że mi zawsze zostają czerwone ;p Nawet w karku. ::)
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

A i żeby było jasne, że nie każdemu tunele 2 cm zejdą się do zera . znam tylko taki jeden przypadek. :D Ja mam np;18 mm i po wyjęciu na około 2 tygodnie tunele zmniejszają się do 5 mm także nie jest źle :] Każdego organizm inaczej reaguję. Niektórym po 5 mm nie zejdzie się do zera :] Musisz zaobserwować na sobie jak to z Tobą jest . Ewetualnie pozostanie Ci rekonstrukcja uccha :P
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

pikle pisze: a mam pytanie... ma ktoś doświadczenia z dermalami? :>
Moja koleżanka zrobiła sobie dwa na karku ostatnio. Jeden stracił się przez noc, a drugi w przeciągu 3-4 dni. Mówiła, że ją troszkę bolało tylko.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

ja mam w planach dermala pod okiem tak z boku, ale narazie muszę się wstrzymać, bo dużo rtg muszę przez jakiś czas robić i w ogóle.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Pod okiem to faktycznie lepsze miejsce na dermala. Przynajmniej ciężej o coś zahaczyć. Moja kumpela ostatnio sobie podziurawiła policzki. Wygląda to niesamowicie <3 Mam tylko nadzieję, że jej się tam nic nie będzie działo...
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
pikle
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 12:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: pikle »

Nieee rekonstrukcja ucha to nie jest to o czym marzę :D
Ogromnie podobają mi się tunele nieduże ale decyzja o nich dla mnie jest trudniejsza niż chociażby tatuaż ::)

Mój dermal trzyma się b. dobrze tylko wydaję mi się , że jednak założyła mi za długą 'nóżkę'.
Zastanawiam się czy dałaby radę szczypcami upchnąć go głębiej.. może nie będzie to najprzyjemniejsze ale jeśli byłoby to możliwe... z chęcią bym się poddała takiemu zabiegowi ;)

przed założeniem dermala naoglądałam się przeróżnych filmików z mocowania implantów, byłam przerażona. A okazało się, że to naprawdę nie sprawia bólu :)

klimejszyn- przecież one są z tytanu więc przecież nie przeszkadzają w rtg, czy tomografii. Chyba, że mogą zasłaniać potencjalne zmiany..

DK!- mm.. kolczyki w policzkach są całkiem seksowne 8)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

no tak, pod okiem na dermala lepsze miejsce. zwłaszcza, że z tego co wiem trzeba je co jakiś czas dociskac żeby nie wyleciały przypadkiem. zahaczyć też ciężko, chyba, że ktoś śpi twarzą w poduszce :D
a policzki piękne są ::)
pikle pisze: klimejszyn- przecież one są z tytanu więc przecież nie przeszkadzają w rtg, czy tomografii. Chyba, że mogą zasłaniać potencjalne zmiany..
ja tam nie wiem czy przeszkadzają czy nie, ale wszystkie kolce w wardze, septum i uszach mam tytanowe i zawsze kazali wyciągać do rtg.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”