kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

o matko jaki się temat wkręcił. :D


XxxMichauxxX:
proponuję skaryfikację. ^^ lepiej mimo wszystko wygląda od "zwykłych" ;P
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

Jeśli jednak nie zajmujesz się piercingiem to lepiej udać się do profesjonalisty niż uszkodzić coś tak bardzo cennego ;p
I Apadravya ma krótszy okres gojenia bo około 2 miesięcy :] :D Jak zrobisz to podziel się wrażeniami . Heh. :P
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

I nie podobają mi się skaryfikacje. :D Co jest lepsze od zwykłych bo nie obaczajam :P
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

skara od normalnej blizny :P
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

XxxMichauxxX pisze: Na pewno gdy sam wykonujesz kolca mniej boli bo wiesz kiedy na chwile przestać i bardziej skupiasz się na tym żeby był prosto :P
A to masz rację :d Sam robiłem nos i trwało to baaardzo długo, ale było niemal niebolesne, tylko niewygodne ( cerówką , chyba w 94 r. ) Chciałem mieć , a oczywiście nikt u nas nie robił takich rzeczy:D Pępka sie nie dało zrobić , organizm dosłownie łamał i "wyrzucał" takie zwykłe cienkie srebrne kółeczka.
Były czasy ... Znajomy znajomego miał zrobiony kolczyk w języku i straszył babcie w autobusie :D Pojawiły sie pierwsze kolczyki indyjskie z zawiasikiem i wreszcie mozna było wygodnie zakładać helixy i kolczyki w nosie. A w nozdzru wtedy nosiłem taki fajoski kolczyk ze srebrnym karaluchem ! :D Miał gruby sztyft i przez to był dosc niewygodny, ale co tam ;p
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

A myśleliście nad jakimiś modyfikacjami ciała ? Implanty, tongue split ? Ja myślę nad tym drugim, ale bez pośpiechu bo to musi być na prawdę przemyślana decyzja :D
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Mnie się np zupełnie implanty nie podobają... Nie widzę za bardzo w nich nic pociągającego szczerze mówiąc. Rozdwojony język to mi się jeszcze podoba w miarę.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Maugosia »

Kurczę, ale chyba takie przebijanie penisa źle wpływa na prezerwatywy? A i sam stosunek chyba jest bardzo odczuwalny.
Obrazek
Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

XxxMichauxxX pisze:A myśleliście nad jakimiś modyfikacjami ciała ? Implanty, tongue split ? Ja myślę nad tym drugim, ale bez pośpiechu bo to musi być na prawdę przemyślana decyzja :D
mnie strasznie kręci tongue split. od ok roku, odkąd zaczęła się moja przygoda z piercingiem, zastanawiam się nad tym i pewnie kiedyś zrobię ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

XxxMichauxxX pisze:A myśleliście nad jakimiś modyfikacjami ciała ? Implanty, tongue split ? Ja myślę nad tym drugim, ale bez pośpiechu bo to musi być na prawdę przemyślana decyzja :D
Mnie sie nie podobają. Już wystarczająco sie w zyciu naodwiedzam po lekarzach, w tym chirurgach. A z tego co mówił mi znajomy , który robił u Roniego tongue split - język bez problemu się zrasta, jak nam sie odwidzi.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pikle
Posty: 76
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 12:02 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: pikle »

ale tu cicho:>

a jak z tounge split jeśli chodzi o 'sterowanie'?:P wtedy można każdą częścią ruszać osobno?


wiem, że mogłabym to wyszukać w internecie ale... ożywmy rozmowę 8) ;D
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

Tak . |Ruszasz osobno każdą połową języka :] Bo język ma 2 mięśnie, które po rozdzieleniu języka działają osobno :P Ja się zastanawiam czy w aptece dostanę skalpel jak myślicie? Bo nie długo będę działał :]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

jak np rodzice kogoś znajomego pracują w szpitalu to poproś o skalpel. ja właśnie przez znajomych dostaję.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

zobacz na allegro :P
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
XxxMichauxxX
Posty: 56
Rejestracja: wt lut 16, 2010 8:32 pm
Lokalizacja: Złotów

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: XxxMichauxxX »

Mam ciocie w szpitalu, ale jak ona powie mojej mamie kiedyś, że chciałem od niej skalpel to Się domyśli po co on mi był ;p Na allegro są w sumie. Może jakoś niedługo wybiorę się do apteki i sprawdzę . ;) Już się nie mogę doczekać :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”