Proszę o pomoc ->

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Proszę o pomoc ->

Post autor: Izabela »

Myślę, że tu chodziło o rutynę (poprawiającą stan naczyń), nie wit.C, więc cebion czy wit.c w kroplach nie zastapią rutinoscorbinu. Pomijam, że nie za bardzo wiem, dlaczego lekarz postanowił "leczyć" szczura w takim stanie rutinoscorbinem. Takie coś można podać wspomagająco, tutaj potrzebny jest antybiotyk, steryd, przeciwbólowy/przeciwzapalny. Ten czop być może jest ropniem (skądś ta ropa była), a teraz jeśli już poszło do środka i zapalenie sięga ucha wewnętrznego to... rokowania nie są dobre. Jeśli stan szczura po antybiotyku i sterydzie nie poprawi się, chyba trzebaby było pomyśleć o skróceniu mu cierpień...
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc ->

Post autor: Paul_Julian »

Obawiam się , ze lekarz chciał dac rutyne na poprawe naczyn , bo myslał ze ma krew z noska :(
Rety , trzeba szukac szcurzego weta w okolicy!

Upo, skąd jesteś ?


wg mnie pozycja 'skąd' powinna być obowiązkowa...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”