My little girls

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

uff, brak forum przez tyle czasu, a ja musze przecież sie wygadać ::)

grubasek zdrowieje, wszystko gra i szwy ma nadal na miejscu,HA ! A Nina mówiła ze nie upilnuje :P
zaczyna już rozrabiać, ranka się zasklepiła ale boje się je łączyć spowrotem żeby dziewuchy nie dobrały sie do szwów, no i jeszcze chyba musi odpoczywać
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: unipaks »

:) :)
jak dobrze! :)
Duże buziaczki dla dzielnego grubaska :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: My little girls

Post autor: ol. »

Spisała się, niech nam odtą żyje zdrowo i wesoło :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Nina »

Rhenata pisze:A Nina mówiła ze nie upilnuje :P
Jakby chciała wygryźć to byś nie upilnowała :P


Łączyć już spokojnie możesz. Jest tydzień po operacji, więc jest całkowicie zrośnięta. Chyba, że któreś mogą ją męczyć, to może jeszcze troche odpocząć. Ale towarzystwo szczurze w klatce mile widziane ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

dzięki, już sa razem i wszystko gra na medal
jeden szew juz zdjęłam tam gdzie sie całkiem zrosło ..nad drugim sie zastanawiam a trzeci chyba zostawię jeszcze dwa dni
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: My little girls

Post autor: LaCoka »

Sto lat! ;*
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: My little girls

Post autor: Jessica »

wszystkiego najlepszego !!! 200 lat :) :-* :-* :-* :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: My little girls

Post autor: unipaks »

Końskiego zdrowia i szampańskiego humoru oraz wielu cudownych dni wśród bliskich i przyjaciół , także tych ogoniastych :D I tak aż do następnych urodzin życzymy! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

200 lat :) :-* :-* :-* :-*
no co za wredota, tak długo mam sie męczyć? ;) dziękuje wszystkim ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: My little girls

Post autor: Magamaga »

Obrazek
Sto lat!
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: My little girls

Post autor: sr-ola »

Rhanata, gwiazdki z nieba ze szczurzym ogonkiem, zgrabnych pośladków aż do setki, mocno świecącego słońca z wielkim LOLem na licu, nieśmiertelnych Twoich "little girls" tak kochających jak przyjaciele, diablika w oku- aby nie zbabcieć, i torta pysznego- takiego jak od Megamamy sama bym sobie życzyła, podzieliłabyś się ;D

28 czy 82? To tylko dziwne szlaczki bez znaczenia, ważne że.... nogi wciąż ładne ;D

Najlepszego!! :D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: My little girls

Post autor: glucjan »

Wszystkiego Najlepszego Stara Dupcioo! Zdrowia szczescia, i milosci, spelnienia marzen!!!!
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: My little girls

Post autor: merch »

Nie zagladalm do was z braku czasu , moze i dobrze prznajmniej sie operacja nie denerwowalam , niech sie rekonwalescentka zdrowo trzyma , a i jak rozumiem dla Ciebie Wszystkiego Najlepszego :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

Magamaga co za tort! super ;D
dziękuję, dziękuję wszystkim jeszcze raz
ta zgrabna pupa do setki, przyda się ;)

najlepsze urodziny jak dotąd, luby zabrał mnie do restauracji i wręczył kwiaty...zrobiliśmy trochę niegrzeczności ( zjedliśmy ferrero i wypiliśmy wino..nie myśleć sobie :P ) dostałam tez tort z napisem ze świeczek ( mniejsza ilości potrzebna żeby napisać happy birthday niz mój wiek...dyplomatyczny był to tort)
a także prezent moje słońce mi wręczyło, zegarek w zestawie z bransoletka i łańcuszkiem :) śliczne

jestem dzisiaj dopieszczona jak nigdy
no i wasze życzenia dopełniły cały ten dzień bardzo pozytywnie ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: My little girls

Post autor: Rhenata »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

troszke nudnych szczurzych filmików nakręconych telefonem ::) i zdjęć

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


Agusia zaraz po operacji
Obrazek
i kilka dni później
Obrazek
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”