[Klatka] - na 2 szczury

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tfujkermit
Posty: 17
Rejestracja: sob mar 08, 2008 9:51 pm

Czy ta klatka jest dobra dla 2 szczurzyczek?

Post autor: tfujkermit »

http://allegro.pl/show_item.php?item=89 ... s%C5%82any.

Znalazłam taką klatkę i zastanawiam się, czy będzie ona dobra dla dwóch szczurzyczek ;) Poradźcie mi, proszę, I przy okazji jak myślicie - do jakiej kwoty licytować tę klatkę, jeśli jest dobra?

dołączone do istniejącego tematu. yss mod.
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ta klatka jest dobra dla 2 szczurzyczek?

Post autor: LaCoka »

Klatka jest niestety za mała, 30cm w podstawie to stanowczo za mało dla szczurków
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
tfujkermit
Posty: 17
Rejestracja: sob mar 08, 2008 9:51 pm

Re: Czy ta klatka jest dobra dla 2 szczurzyczek?

Post autor: tfujkermit »

Tzn z tego co ja widzę, to klatka ma rozmiary 50 cm długości, 30 cm szerokości a wysokość 50 cm. A dla jednej szczurki może być?
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy ta klatka jest dobra dla 2 szczurzyczek?

Post autor: LaCoka »

Szczurków nie trzymamy samotnie, to zwierzątka stadne ;)
Poszukaj lepiej na allegro większej klatki. Z doświadczenia wiem, że można tam znaleźć niedrogo świetną klatkę, która spełni "oczekiwania" naszych milusińskich :) (sama kupiłam za 115zł klatkę o wymiarach 113x100x54cm więc wiem co mówię ;))
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy ta klatka jest dobra dla 2 szczurzyczek?

Post autor: smeg »

Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
zuziczek98
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 23, 2010 3:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Jaka klatka najlepsza dla 2 szczurków samców???

Post autor: zuziczek98 »

Hej :) Zamierzam mieć szczurki a mianowicie 2 samce ;D Jaka klatka byłaby dla nich odpowiednia ??? ??? Czy np. mogłaby być to klatka o takich "parametrach"??? :

Klatka dla szczurka, chomika i innych gryzoni o wymiarach:
wysokość 75 cm
długość 52,5 cm
szerokość 32,5 cm

Wymiary drzwiczek 12,5x10 cm
Odległość między prętami 1,4 cm

W wyposażeniu klatki znajduje się:

3x Pięterko,
3x Drabinka,
2x Miseczka,
2x Karuzela o średnicy 14 cm,
1x Domek,
1x Sprężynka o średnicy 6 cm
oraz wysuwana szuflada do łatwego i szybkiego oczyszczania klatki
(tą klatkę znalazłam na allegro)

Jeżeli taka klatka jest nieodpowiedna to może napiszecie mi firmę swoich klatek a nuż jakas będzie dobra... ;D
Proszę o pomoc!!!
Pozdrawiam.

dołączone. poczytaj ten wątek, dowiesz się wielu rzeczy. yss mod.
Awatar użytkownika
zuziczek98
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 23, 2010 3:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaka klatka najlepsza dla 2 szczurków samców???

Post autor: zuziczek98 »

A moze lepsza jest taka???

KLATKA DLA GRYZONI

ROZMIAR:
DŁUGOŚĆ 55CM
SZEROKOŚĆ 38CM
WYSOKOŚĆ 62CM

KOLOR KUWETY:
NIEBIESKI

DRUT BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH ZWIERZĄT. KUWETA SUPER JAKOŚCI Z BARDZO DOBREGO I PRZYJAZNEGO DLA WSZYSTKICH GRYZONI MATERIAŁU.

KLATKA POSIADA DZRZWICZKI Z PRZODU(15X14), 2X Z BOKU(14X13). W KOMPLECIE ZNAJDUJE SIE WSZYSTKO CO JEST WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH. KLATKA JEST KOMPLETNA!!!

ps. gdzie jest możliwość edytowanai postów i jak można tu dodac załącznik??? Pomniejszyłam zdjęcia klatek ale nic z tego, jest napisane że jest juz wykorzystana cała pamięć załaczników czy cos takiego...
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jaka klatka najlepsza dla 2 szczurków samców???

Post autor: smeg »

Druga lepsza, bo większość chomiczego wyposażenia z pierwszej nie nadaje się dla szczurów. Chociaż dla samców żaden wymiar klatki nie powinien być mniejszy, niż 40 cm. Dla samiczek druga byłaby ok.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jaka klatka najlepsza dla 2 szczurków samców???

Post autor: zalbi »

temat o klatkach jest. wystarczy tam sie dopisac.

zdjecia dodaje się tak, jak na każdym innym forum: wrzucasz np na fotosik i wwklejasz na forum link.


pierwsza klatka nie nadaje sie w ogóle. druga może byc max dla dwóch samiczek. przejrzyj forum a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
zuziczek98
Posty: 9
Rejestracja: wt mar 23, 2010 3:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: zuziczek98 »

Do wszystkich którzy mają dwa samce szczurków:
Jakie macie klatki? (podajcie proszę firmę i np. sklep internetowy gdzie jest ona dostępna)
Prosze napiszcie ja szukam w internecie klatek i wszystkie są za małe :-[
klania666
Posty: 40
Rejestracja: wt lis 03, 2009 1:25 pm

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: klania666 »

zuziczek98 pisze:Do wszystkich którzy mają dwa samce szczurków:
Jakie macie klatki? (podajcie proszę firmę i np. sklep internetowy gdzie jest ona dostępna)
Prosze napiszcie ja szukam w internecie klatek i wszystkie są za małe :-[
http://img405.imageshack.us/img405/8667 ... akbraz.jpg długość 70 cm wysokość 80 cm szerokość 40 cm
Moje mają taką klatke ( są te klatki nawet teraz na allegro po 139, a ja ją kupiłam też na allegro ale za 175) a na niej jest ustawiona druga mniejsza, taka ok 50 cm wysokość 40 szerokość 30. tak na oko bo jej nie mierzyłąm :P Z tej dużej na górze drzwiczki wyjęłam i małą przymcowałam drucikami. Skaczą sobie po dużej a w małej głównie śpią. I taką mam klatke na dwa szczurki samce :) Ale od soboty będę miała 3 samczyki :)
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Shy_Lady »

ja mam dla samców taką (przykładowe zdjęcie z internetu) Obrazek z tym że jest to klatka na 10-12 szczurów a na 2 samców mam 60x40x60
konto nieaktywne
klania666
Posty: 40
Rejestracja: wt lis 03, 2009 1:25 pm

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: klania666 »

Shy_Lady pisze:ja mam dla samców taką (przykładowe zdjęcie z internetu) Obrazek z tym że jest to klatka na 10-12 szczurów a na 2 samców mam 60x40x60
NA 10-12 szczurów ? TO mała jakaś ;p tak przynajmiej wygląda.
Awatar użytkownika
syntonia
Posty: 451
Rejestracja: pn lis 23, 2009 2:42 am

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: syntonia »

Polecam przejrzeć http://www.zoohandel24h.pl/klatki-dla-gryzoni tam są dość tanie klatki i jest wybór. Dla dwóch chłopaków świetnie się sprawdza klatka 70x80x40. Ja kupiłam za 120 zł+przesyłka właśnie w zoohandel ;) Jedyny minus to dość małe drzwiczki. No i drewniane półki, które trzeba wyjąć. Ale o wyposażenie klatki i tak zazwyczaj trzeba samemu zadbać ;)
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Arthur Schopenhauer

[*] Smrodzio - na zawsze w moim serduchu [*][/b] [/i][/color][/size]
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Shy_Lady »

klania666 pisze: NA 10-12 szczurów ? TO mała jakaś ;p tak przynajmniej wygląda.
tak na małą wygląda ale mała nie jest ;)
jej wymiary to 110x60x85
konto nieaktywne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”