zakochana para

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: zakochana para

Post autor: Paul_Julian »

I bardzo przepraszam za pomylenie płci.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: zakochana para

Post autor: Arve »

właśnie widać jaka to hodowla, skoro 5 miesięczny samczyk jest już ojcem...
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
emotive
Posty: 7
Rejestracja: śr mar 31, 2010 7:57 pm

Re: zakochana para

Post autor: emotive »

Szczurki nie są sprzedawane na allegro to wiem na pewno
a czy jest zarejestrowana to szczerze mówiąc nie wiem, ja w to nie wnikałam bo nie wiedziałam że to takie ważne. Dla mnie ważne jest to, że wiem jaki jest stan zdrowia innych szczurków (moi znajomi którzy mają od niej szczurki i dali mi do niej kontakt bardzo polecali).
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: zakochana para

Post autor: klimejszyn »

szczur ma 5 miesięcy to jest zdrowy. jak zacznie chorować, zobaczysz guza, to będziesz widziała jak porządna jest ta 'hodowla'.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: zakochana para

Post autor: zalbi »

to masz bardzo inteligentną znajomą, która rozmnaża chore zwierzęta. nic tylko pogratulowac pomysłowości.

i Tobie, że to wspierasz...
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakochana para

Post autor: alken »

emotive pisze:tak, przodkowie kilka pokoleń wstecz są z tego co wiem dobrze jej znani
są znani bo wszyscy pochodzą z jej miotów? :-X

nie drążmy już nawet tego tematu bo nikt na forum nie popiera takich rzeczy więc bez względu na argumenty i tak się nie dogadamy w tej kwestii. ważne, że ogonek będzie miał towarzysza.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: zakochana para

Post autor: zalbi »

alken pisze:
emotive pisze:tak, przodkowie kilka pokoleń wstecz są z tego co wiem dobrze jej znani
są znani bo wszyscy pochodzą z jej miotów? :-X

nie drążmy już nawet tego tematu bo nikt na forum nie popiera takich rzeczy więc bez względu na argumenty i tak się nie dogadamy w tej kwestii. ważne, że ogonek będzie miał towarzysza.
ale on rozmnaża szczury. on też jest pseudo hodowcą (bez mózgu, skoro rozmnaża) więc wypadało by mu wbic do głowy, że tego robic nie wolnol
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zakochana para

Post autor: Jessica »

.......... moze nie chcesz zle ale mam nadzieje,ze zrozumiesz swoj blad
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakochana para

Post autor: alken »

zalbi pisze:
ale on rozmnaża szczury. on też jest pseudo hodowcą (bez mózgu, skoro rozmnaża) więc wypadało by mu wbic do głowy, że tego robic nie wolnol
no tak zalbi, zgadzam się, ale zwykle jest tak że taki ów jest przekonany o słuszności swego postępowania i zawsze znajdzie argument na to, że wszystko jest ok w tym że rozmnaża. bo szczury zdrowe, bo mają zapewnione domy bo cośtam itd. szkoda nerwów jak dla mnie i szkoda zaśmiecania tematu, bo temat miał być o pupilach. dopóki ktoś nie wprowadzi prawa, zakazów, nakazów i kar to ludzie będą dalej rozmnażać bezmyślnie i będzie to już kwestia sumienia.

jest taka prosta zasada metodologiczna w filozofii i nauce, że nie należy mnożyć bytów bez potrzeby i tu by była adekwatna, w przypadku rozmnażania.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”