Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Mitia [*]

Post autor: Shy_Lady »

Nina trzymaj się
konto nieaktywne
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Mitia [*]

Post autor: Krejzoolek »

ah.. trzymaj się.
[*]
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Mitia [*]

Post autor: Nina »

Strasznie mi pusto bez ani jednego białka. Przez dokładnie 3 lata (Afera trafiła do mnie właśnie 1 kwietnia i była moim pierwszym białasem) w moim domu był zawsze minimum jeden albinos. A teraz nie ma ani jednego...
To paskudne uczucie jest dodatkowo potęgowane przez ogłoszenie susu, o albinoskach z labach... Tak strasznie korci :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Mitia [*]

Post autor: merch »

Trzymaj się .

Strasznie mało Ci zostało tych szczurków :(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Mitia [*]

Post autor: Nina »

Wczoraj stwierdziłam, że zrobie szczurom pare zdjęć, posprzątam im i później napisze tu wreszcie coś miłego.
Niestety to chyba nie do końca możliwe... Wczoraj aż mi sie wszystkiego odechciało.
Bąbla ma kolejne guzy. Dwa, na razie ledwo wyczuwalne. No i co ja mam z nią robić? Operować po raz czwarty ponad dwuletniego szczura? Przecież to nawet niewyobrażalnie brzmi :-X

O Łatce chyba na forum nic nie pisałam. Mała przeszła zapalenie płuc. Do tego miała wylew w oku (spojówka jest nienaruszona, więc wykluczony jest uraz np. zadrapanie). Ma duże bielmo na gałce ocznej. Nic sie z nim nie dzieje, więc na razie po prostu obserwujemy. Przy okazji wizyty we Wro wezme ją na konsultacje z dr Piaseckim. W ogóle po Łatce i Czarnej BARDZO widać wiek, szybko sie starzeją.

No i właśnie - wizyta we Wro. Jedziemy w najbliższym czasie :) Możliwe, że już w sobote, bo to dzień operacyjny. Na kastracje Kropka i skonsultować nasze skórne problemy i oczko.

Zdjęcia:
Ulubiony element wybiegu dziewczyn:
Obrazek
Młodsze stado:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Staruszki:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie bez powodu najwięcej jest zdjęć eFek :P Tych zołz jest wszędzie pełno! Na zdjęciu Flory, z uciętym nosem, idealnie widać jaki ma kolor - drugiego tak pięknego aguta nigdy nie widziałam!
A Frida leżąca na plecach na moich kolanach mnie rozwaliła. Dała sie bez problemu tak położyć i grzecznie leżała patrząc na mnie z miną: no i co Ty ode mnie chcesz? Moge już iść biegać?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Krejzoolek
Posty: 731
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 1:44 pm
Lokalizacja: Mosina.

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: Krejzoolek »

no nareszcie jakieś zdjęcia :P pieknie .
Kiki, Dusia [*][/color][/size]
Awatar użytkownika
Arve
Posty: 343
Rejestracja: wt lut 02, 2010 2:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: Arve »

oj tak tak, śliczny agutkowy efeczkowy koloreczek :D

a co do zdrowia dwu starszych dam - starość nie radość, niestety w przypadku ogonków to powiedzenie bardzo często się sprawdza... Musisz się trzymać Nina i wierzyć, że będzie lepiej...
Girls: Gallifrey Charmerie & Charlotte, Gallifrey Black Rose & Black Angel
[*]Sky, [*]Bess i [/color][/b][*]Graphi[/color][/b] - merchowe czapeczniki
[*]Cleo - jedyna w swoim rodzaju pani ambasador szczurzego raju[/color]
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: Dorotka96 »

Zdjęcie brzuszka z białą plamką mnie urzekło... :-*
Tłuścioch! :D
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: bubu »

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: merch »

Czy fridzioch ma jedna plamke na brzucholcu?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: Nina »

Arve pisze:Musisz się trzymać Nina i wierzyć, że będzie lepiej...
Trzymać sie trzymam, innej opcji nie mam ;) Choć czasami na prawde brakuje mi słów do opisania swojego...hmm...rozgoryczenia?
A wierzyć w to, że będzie lepiej nie moge, bo dopiero bym sie załamała ;) Lepiej nie będzie przy starzejącym sie stadzie i 5 babciach.


merch, tak, Fridul ma jedną, śliczną ciapke na brzucholu :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: Nina »

Zostałam odcięta od świata na kilka dni... Komputer padł a informatyk miał czas dopiero wczoraj.

Troszke sie u nas działo i dzieje sie nadal.
Najpierw koszmarny ropień Czarnej. Zaraza urosła w 3 dni, za uchem (wyglądała jak dumbo...). W porównaniu z ludzką głową owy ropień był wielkości sporego grejfruta :-X Został nakłuty i wyciśnięty, co niestety nie poszło łatwo, bo ropa była bardzo gęsta, miejsce nieciekawe. Obecnie jesteśmy po 5 dniach antybiotyku i główka wygląda bardzo ładnie :)

Cały poniedziałek nie miałam jak zajrzeć do szczurów. Byłam u nich w niedziele późnym wieczorem i poszłam dopiero o 21 w poniedziałek. W oczy rzucił mi sie brak Elishki. Nie przybiegła do prętów razem z resztą dziewczyn. Zaczęłam szukać jej po całej klatce, zauważyłam białe futerko w ich ukochanym konarze. Nie reagowała na hałas, na mój głos. W głowie miałam wizje wyciągania zimnego, sztywnego ciałka... Ale Elish żyła... ledwie ale żyła. Lała sie przez ręce, była chłodna, kompletnie nie reagowała. Od razu pojechałyśmy do weta. Dostała glukoze, cofeine, steryd, antybiotyk, witaminy z grupy B. Po pół godzinie troche ożyła.
Jej stan nadal nie jest dobry, ale jest lepiej niż było. Najgorsze jest to, że tak do końca nie mamy pojęcia co jej jest. Nie ma problemów z równowaga, chodzi równo. Jest po prostu koszmarnie słaba i nie do końca przytomna.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia :)

Post autor: merch »

Oj Nin , to sie masz :(. Trzymaj sie jakos!
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Elishka... trzymaj sie maluchu...

Post autor: Nina »

Z Elishką tragicznie.
O 8 dzwonie do weta sprawdzić kto jest na naszej lecznicy i albo biegniemy tutaj (bo ja też chora i powinnam siedzieć w domu) albo na lecznice dyżurną.

Boje sie, że sie nie uda :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Elishka... trzymaj sie maluchu...

Post autor: alken »

trzymam kciuki
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”