Nasza brygada

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Febra biedulka...niech zdrowieje szybciutko , nabierze ciałka i niech jej szczęście nie opuszcza a wszelkie pułapki omijają! Wygłaszcz ją i pozostałe dziewuszki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Dziękujem :)
sssouzie pisze:
denewa pisze:Do tej pory wspomina jak go palec bolał ;D
kłamczuchujesz! :P :D
Nigdy nie kłamczuchuję w tak ważnych sprawach :P ;)

A teraz super wiadomość - wreszcie wszystko udało się zgrać :D Wreszcie! :D
W najbliższym czasie dołączą do nas dwie czarnule z Zielonej Góry, jedna huskulka i jedna kapturka z Krakowa, jedna kapturkowa agutka z Warszawy, trzy kapturki od Magdy z Bydgoszczy i jeden kastracik z Wrocławia. Nowa klatka już zamówiona...
Już się nie mogę doczekać :D Ostatnie szczurcie powinny do nas przyjechać 11 kwietnia, będzie się działo ::) Może wieczorkiem uda się wgrać ich zdjęcia... :)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Kiszony
Posty: 136
Rejestracja: czw sty 14, 2010 10:24 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza brygada

Post autor: Kiszony »

a mojego dt'owca nie chcesz? :D
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: Sysa »

Denewa, jak coś to i ja mam szczurka na oddaż :P Doszczurzasz się jak szalona ;D
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

ło matko powoli powoli... to ile was będzie? :o

czyżbyś chłopaka wyprowadziła z domu??? :D
...czyż nie dobija się koni...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

liczę raz, liczę drugi - o ja cię ! - tu się na prawdę będzie działo :o

Super :D
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Kochane dziewczyny mam nadzieję, że wybaczycie mi ten niewinny żarcik primaaprilisowy... ::)
Tak kusiło... ::) :-[
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

:P

hahaha


no ja się nigdy nie "kapię", gdyż tego święta nie obchodzę ;)

a już brzmiało tak pięknie
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: Sysa »

Nie znasz dnia ani godziny! :P >:D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

a ja się właśnie rozsiadłam żeby te ogony ze wszystkich stron świata oglądać - buuu !

jesteś nam za to winna sesyjkę denewo :P
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

sssouzie pisze: no ja się nigdy nie "kapię", gdyż tego święta nie obchodzę ;)

a już brzmiało tak pięknie
Sołzik jak można nie obchodzić święta, w które możesz bezkarnie wstawiać kity :o
A pięknie to i tak będzie... Dostanę prawdopodobnie szczurka labisia podgryzaka i będą bójki labisiówy z Diesel :P
I na dodatek obie mendy już mnie ugryzły... to nawet nie będę miała jak ich rozdzielić z obawy o utratę palców... żyć nie umierać... ::)
Sysa pisze:Nie znasz dnia ani godziny! :P >:D
;D ;D ;D Wreszcie się coś dzieje ;D To mi się podoba... 8)

Wyobraźcie sobie, że dziś w nocy szczurki były wypuszczone i postanowiły nockę spędzić u nas w łóżku. W nocy obudziły nas jakieś kłótnie i okruszki pod tyłkami. Zrobiły sobie autostradę koło naszych głów. Diesel się awanturowała tuż przy moim nosie to ją złapałam, a ona mnie zaspaną ciach z zęba, na szczęście mnie tylko skrobnęła.

Powiesiliśmy wreszcie hamaczek od Ogoniastej, póki co jest cały - odpukać ::)
ol. pisze:jesteś nam za to winna sesyjkę denewo :P
O kurczę a ja taka nieuczesana... nic nie mam... ::)
Będzie, na pewno będzie i to już z labisiówą, ale troszkę się zejdzie bo na święta wyjeżdżamy. Potem przeprowadzka na działeczkę i łączenia... dużo tego...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: sssouzie »

denewa pisze:Sołzik jak można nie obchodzić święta, w które mozna bezkarnie wstawiać kity :o
wiesz...ja kity wciskam na co dzień O0

lubię się pośmiać czasem nawet z najabsurdalniejszych rzeczy, ale niektórzy sprowadzają prima aprilis do poziomu niesmacznego żenowania innych.
coś chyba źle mi to gramatycznie wyszło. mam nadzieję, że sens pojętny jest :P


u nas też ostatnio jakieś bójki po nocy u mnie w nogach były ;D
dwie panny wyleciały z hukiem, jedna Mu dostała dyspensę i przespała resztę nocy przytulona do mojej twarzy.
ah...ja ją kocham....buźki takiej odpowiedniej nie mam do opisu..
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: Sysa »

denewa pisze:
Sysa pisze:Nie znasz dnia ani godziny! :P >:D
;D ;D ;D Wreszcie się coś dzieje ;D To mi się podoba... 8)
A ja tylko żartowałam :P :P :P
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

denewa pisze:Dostanę prawdopodobnie szczurka labisia podgryzaka i będą bójki labisiówy z Diesel :P
o...
Labiki zazwyczaj dobrze się dogadują z innymi szczurami i są przez nie nawzajem lubiane, także nie licz za bardzo na widowiskowość starć Diesel vs panna l. i pilnuj nadal swoich palców :P
A właśnie, biały kieł ma już imię ?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Wyjeżdżamy na święta ze szczurkami :)

Dziś były u weta. Febra ma martwicę po zastrzykach.
Do tego obie z Deli dostały leki na wzmocnienie i maść majerankową do wsmarowywania w nosek :)
Więcej szczegółów nie znam bo z nimi nie byłam - nadal siedzę w pracy.

Skoro jednak szczurcie jadą z nami na święta, to może uda się zrobić im jakąś sesyjkę :D
Wesołych świąt i do usłyszenia już po świętach bo od dzisiejszego wieczoru nie będę mieć dostępu do sieci ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”