Oni <3 // Разом нас багато. нас не подолати !!!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Oni <3

Post autor: sr-ola »

Oneś jest już na miejscu i czeka na swoich nowych koleżków. Póki co- wchłania jak odkurzacz i poznaje każdy zakamarek swojej tymczasówki :) Taka kruszynka! :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

:D <HURRA> Teraz tylko czekać na wolny dzień i.. do Opola. :)

antita91, dziękuję. :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
antita91
Posty: 158
Rejestracja: śr lut 24, 2010 9:41 pm

Re: Oni <3

Post autor: antita91 »

spoko:)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Pracaaaaa. Mam dość. Te wafle mnie wykończą..

Jutro wybieramy się do Wrocławia odebrać Snowi'ego. :) I może Oxi'ego również. :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oni <3

Post autor: susurrement »

a jak tam labik? :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Jeszcze we Wrocławiu. Jutro odbieramy i od razu wysyłamy to oświadczenie. Snowi dostał na imię, bo biały cały. :) Porządne macanie zrobimy, bo się naczytałam ostatnio o tym guzie w temacie u DK. :(
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Hugcia
Posty: 141
Rejestracja: sob paź 18, 2008 7:10 pm
Lokalizacja: Atenki

Re: Oni <3

Post autor: Hugcia »

bardzo sie ciesze ze ones bedzie u ciebie !! czytalam ogloszenie i widzialam jak o niego walczylas ! nalezy ci sie :P gratuluje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Oni <3

Post autor: sr-ola »

Pozwolę sobie wrzucić kilka fotek Onesmasa (choć dla mnie ten maluszek to Oneś jak się patrzy ;) ).
Po załadowaniu zdjęć trzeba kliknąć w nie jeszcze raz- powrzucałam troszkę za duże.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tutaj widać jaki śliczny ma ogonek, cały ciemny i świecący jak glizdeczka Obrazek :)

Maluch jest szybciutki, całą klatkę przemierza z prędkością światła ;) Ujął mnie ciągłym próbowaniem i lizaniem mojej ręki, poza klatką nie wychodzi spod bluzy, strach przeważa chyba nad ciekawością ;) Teraz np. siedzi mi na szyi i obserwuje łaskocząc mnie wąsikami ;) Miał odrobinę porfirynki na nosku, stres pewnie skończy się dopiero po zapoznaniu u Muchy..
Pozdrawiamy! :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

Aaaaaaa !!!! :D Słoneczko czarne, śliczne, niezwykłe! :) Moje. <3 Dziękujemy za zdjęcia.

sr-ola, a masz możliwość zważenia Onesia? :)


Przywiozłam wczoraj z Wrocławia Snowi'ego. Jest troszkę wystraszony i ospały ale na rękach się uaktywnia. :) W środę wizyta kontrolna u weterynarza. :)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Oni <3

Post autor: sr-ola »

Mucha321 pisze:sr-ola, a masz możliwość zważenia Onesia? :)
No właśnie ubolewam ale nie mam. Próbowałam go zważyć na naszej wadze łazienkowej, elektronicznej, ale zignorowała istnienie maluszka pokazując ZERO (choć przecież pokazuje wagę po przecinku).
Nie wiem, czy jest on mniejszy od innych maluszków w jego wieku, nigdy nie miałam dzieciaków, zawsze trafiały do nas dorosłe dziewuchy. Póki co podkarmiam go co chwila a on z chęcią korzysta :) Nawet jeśli jest mniejszy to w zachowaniu wcale mu to nie przeszkadza :)

To ilu chłopaków w sumie przybędzie do Muszego stadka? :D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: klimejszyn »

Mucha, jak patrzę na zdjęcia Onesia na dłoni, mogę wywnioskować, że jest chyba większy niż Demio..
nie wiem czy te maluchy u mnie na DT są z tak okropnego chowu wsobnego czy coś, ale ja je tuczę i tuczę, a one nie rosną. jajeczka też ciągle takie skromne mają. obawiam się, że mogłam zostac oszukana co do ich wieku kiedy je odbierałam, a to mogłoby mieć związek z ich wielkością.

bardzo się cieszę, że udało się z Onesiem i trafi do Ciebie :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Oni <3

Post autor: Mucha321 »

klimejszyn, zauważyłam właśnie, że są strasznie malutkie. Oszustwo? Nie, wątpię. Możliwe, że ich rodzice są spokrewnieni tylko właścicielka to zataiła. Urosną. :)

sr-ola, nie wiem dokładnie. W czwartek wybieram się do Azi do Wrocławia odebrać Oxi'ego. Poźniej do Opola odebrać Onesia + PIN3SKOWE SŁONECZKA. Później do Krakowa do klimejszyn odebrać Demia i prawdopodobnie (to zależy od okoliczności) 2 (może 3) inne szczurki. :) W sumie dołączy do Nas ok. 10 szczurków.
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Oni <3

Post autor: sr-ola »

Chciałabym kiedyś zobaczyć na żywo tak wielkie stadko :) A właściwie już STADO ;) :D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Oni <3

Post autor: Azi »

Kilka zdjęć Oxiego w DT ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Oni <3

Post autor: Shy_Lady »

żeby nie było, Oxi nie jest duży tylko puchar Sasanki mały :P
konto nieaktywne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”