Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

matrix360 pisze: Mi się głupio zrobiło jak to oglądałam, bo ja zawsze jeżdżę na tylnym siedzeniu bez pasów ::)
No i już zrypki od Iwonki!!!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

zalbi pisze:
a co do gupików - jasne, że się da :D co prawda jajka im spod ogonków nie dyndają ale i tak bez problemu da się je rozróznic.
No właśnie,tylko panowie mają takie mega wielkie i kolorowe ogony i tak cudnie nimi trzepoczą w zalotach... ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Na tylnim jak nie zapniesz to mozesz wyfrunąć przez przednią szybę.

I nie kładźcie nic na ten "parapet" tylnej szyby. Szczególnie apteczki. W razie wypadku moze zabić.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

iwonakoziarska pisze:
matrix360 pisze: Mi się głupio zrobiło jak to oglądałam, bo ja zawsze jeżdżę na tylnym siedzeniu bez pasów ::)
No i już zrypki od Iwonki!!!
Nie bij :(

Przypominam tylko, że zły dotyk boli przez całe życie! :(
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: zalbi »

iwonakoziarska pisze:
Rhenata pisze:http://www.youtube.com/watch?v=Jv5za3XwM0c

specjalnie for you yssku ;)
Boże,straszne to jest...To znaczy niby nie,bo nic drastycznego się nie dzieje,"niby na niby",ale takie wymowne to jest,że się poryczałam,nie wiem czemu łzy mi płyną do tej pory...Może dlatego,że mam dzieci...
Od momentu,jak zaszłam w pierwszą ciążę,zapinam pasy chorobliwie...Jakaś mania...Drę się na ludzi,którzy wożą pasażerów bez pasów,nie jestem w stanie odpuścić tym,co wożą właśnie dzieci...
Człowiek nie jest odpowiedzialny tylko za samego siebie...
po zdaniu egzaminu mieliśmy wykład. o pasach. wystarczyło mi to, by za każdym razem zapinac pasy..
samochodem jechało kilka osób. dwie dorosłe z przodu, matka z dziewięciomiesięcznym dzieckiem z tyłu. dziecko było trzymane przez matkę, trzymała je na kolanach. mieli do przejechania niecały kilometr. kilkadziesiąt metrów przed miejscem docelowym zdarzył się wypadek. dziecko wyleciało nad siedzeniem przez przednią szybę. nie przeżyło. matka nie zdołała go utrzymac.

było mi tak smutno gdy to usłyszałam, że nawet ten zdany egzamin mnie jakoś nie ruszał.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

Różnie to jest z tymi pasami...choć oczywiście najczęściej pomagają.
Ja akurat miałam wypadek, w którym niezapięte z tyłu pasy uratowały mi życie...mi, siostrze i szwagrowi...wylądowaliśmy na dachu w głębokim kanale...mieliśmy dosłownie chwilę żeby wybić z tyłu szybę i wyjść, bo byśmy się utopili :( Gdybyśmy mieli zapięte pasy, to nie dalibyśmy rady... :-\
Zawsze zapinam pasy jadąc z tyłu...tamtym razem siedzieliśmy w trójkę i było ciasno, więc żadne z nas nie zapięło...całe szczęście...Jednak sytuacje odwrotne zdarzają się duużo częściej.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

moi rodzice sie rozbili tydzien poltora tygodnia temu, koles wylecial im pod kola autem z podporzadkowanej...na szczescie mieli pasy, i skonczylo sie u mamy na obitych plucach i lekkich atluczeniach u taty. Oboje byli wszpitalu na obserwacji a mama na lekarstwach kilka dni bo dostała gorączki itp

ja zawsze zapinam pasy, z przodu, z tylu ,jak prowadze i jak nie, kazdy kto jedzie moim samochodem ma zapiac pasy inaczej wysiada i idzie sobie piechota, a jak ma opory to mu mowie ze ja sie jego matce tlumaczyc nie bede :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

zalbi pisze:dziecko wyleciało nad siedzeniem przez przednią szybę. nie przeżyło. matka nie zdołała go utrzymac.
Takie dziecko waży coś koło pól tony przy uderzeniu z prędkością 60 km na godzinę...Matka musiała by być niezłą strongmenką,żeby utrzymać taki ciężar... :-[
Mąż jest policjantem.Naoglądał się identycznych wypadków.Bo mamusia trzymała,zamiast wsadzić w fotelik...Albo sama nie zapięła pasów i tatuś na pogrzebie nie wie jak dziecku wytłumaczyć,dlaczego...
Sorry,wybaczcie,ale mam schizę na punkcie bezpieczeństwa dzieci i odpowiedzialności rodziców,od kiedy sama mam swoje bambry...Światopogląd się ostro zmienia,jak się zostaje rodzicem...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Oleczka »

ehhh kolega mojej mamy tez przezyl tylko dzieki temu ze nie zapial :( auto wjechalo na drzewo i on wypadl przez przednia szybe...
A przyjaciele mojego chlopaka utopili sie bo nie dali rady uwolnic sie z pasow :( jeden tylko przezyl, on niemial zapietych i jak samochod lecial i uderzal o ziemie wylecial przez tylnia szybe :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Nie ma reguly. Ale lepiej zapinac.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Rhenata »

ja wolałabym żeby mi ktoś siedzący z tylu nie złamał karku jak będzie przelatywał do przodu tylko dlatego ze nie zapiał pasów :P
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

lo matko, ja myślałam, że ja ślepa jestem i źle czytam wiadomości zzenki...
czemu się nazywa na z??? :-X :P

Kod: Zaznacz cały

Ja chceeeeee !!!
Moje tez tupią , i kredka też dziabie :D


A na powaznie, to bym Ci natłukł za takie cos :D
hahaha Paul ;D
ale wiesz...moja tupie specjalnie, właśnie wtedy jak chcę zasnąć!


a w ogóle
Ostatnio przejezdzałem przez Nasielsk, jak jechalem na konwent i mówię do znajomych " a tu mieszka taka szalona Sołzaaaa!"
Kiedyś miałem kolezankę w Nasielsku :) z 15 lat temu chyba.
ty nie rób mi reklamy, Nasielsk i tak ma taką....hmmm....dziwną opinię 8)

no ale ja w zasadzie nie Nasielszczanka, nie wyściubiam nosa poza mury domu i maluczko osób tu znam ::)
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

myślałam, że wciskłam quote a wcisklam code ;D
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Ale ja robiłem Tobie pozytywną opinię , a nie Nasielskowi!
A wogole , Ty chyba spiąca jestes , nie dosc , ze *code* , to jeszcze piszesz w śmietniku, zamiast w swoim temacie :DDD
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Lo ludziska normalnie jaki szok wlasnie przezylam. Od ponad miesiaca zamiast adresu forum wyswietlal mi sie komunikat, ze strona nie dziala bla bla bla, wczoraj robilam formata i wgralam najnowszego Windowsa, wbijam sobie teraz po kolei adresy do ulubionych, a tu mi sie forum otwiera. No to mysle, kurcze, ale super, ze akurat ruszylo w koncu forum. No wiec wchodze na poszczegolne dzialy, zeby sprawdzic czy naprawilo sie to, ze mialam full niby nie przecztytanych postow, a tu patrze, ze od miesiaca czyli tyle ile mi forum nie dzialalo ono sobie dziala w najlepsze. No masakra. Cos musialo mi sie spier...z systemem czy z przegladarka nie wiem, ale no prawie spadlam z krzesla.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”