~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

Pewnie zjadła ją Kokarda :P
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

tzn. Delilah, nie Noktulę, Kokarda zjadła (żeby nie było że pod kanibalizm rymuję ;) )
Awatar użytkownika
Pippi Calzaslargas
Posty: 8
Rejestracja: pt mar 05, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Glasgow

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Pippi Calzaslargas »

no i masz. weszłam, zobaczyłam znajomą twarz i tak jakoś minęły trzy godzinki...
bo ja Cię, Gosiu znam ;> i pamiętam jak przy winie wspólnie pociągałyśmy nosami (albo raczej -iśmy, chociaż ponoć chłopaki nie płaczą) nad historią Cirilki i Ci pokazywałam gdzie na tle pomarańczowej ściany stałaby klatka z potworzastymi gdyby nie wredna Szkocja.
Pozdrów TŻeta od.. no liczę że wiesz o kogo chodzi, a jak nie to mogę dać więcej wskazówek ;)

P.S. Ale po przeczytaniu całego tematu na jedno posiedzenie uderza taką dawką czarnowidztwa że łomatko kochana. Przystopować proszę. Zwłaszcza że teraz wszystko tak optymizmem w oczy daje, że warto się tym chyba nacieszyć zamiast snuć mroczne myśli. Chyba że je dopasowujesz do garderoby :P:P

i P.S.dwa jest jeszcze inna świetna muzyczna Delilah. The Dresden Dolls. Polecam.
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

Delilah, co u was?? Długo Cię tu nie było...Rekiny Cię pożarły?? ;D
Co u siostrzyczki?? :) Jak najmłodsze w rodzinie?
Pisz coś kobito!! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

a już myślałam, że temat drgnął :-\

halo, halo, jest tam kto :) ?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: denewa »

Deli poprosimy o jakieś wieści... ::)
Zdjęciami też nie pogardzimy 8)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Berdog »

Pustki takie że echo słychać.
Delilah jesteś tam ?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

Tyle czasu już tu cisza... :(
Deli, co u was???
Odezwijcie się coś... :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Powracam w niesławie, po długich a ciężkich godzinach spędzonych na mobilizacji, aby coś napisać:)
skład przedstawia się następująco :
Sandijka - jak zwykle spaślak i nieustający poszukiwacz jedzenia :)
Masumi - histeryczka, ostatnio trochę bardziej przytulaśna ,ale o tym za chwilę
Shirin- postrach znajomych, mała psychopatyczna gryzelda
Kokarducha - jak zwykle dziwaczna, nieobliczalna (skończyła roczek 11kwietnia)
Krówka - mały kręciołek, przejęty od Akki,moje stade przyjęło ją bez zarzutu, czego nie można powiedzieć o Indali, którą wydłubała jej oczko i,odgryzła parę paluszków (mój zresztą też)oraz naderwała ucho.żeby tego było mało Krówa przeszła niedawno zapalenie ucha i pozostał jej przechył główki. Ciężkie dzieciństwo ostudziło nieco jej zapędy dominatorskie i dzięki temu w stadzie panuje względna zgoda:)
No i Noktula, ktorą co niektorzy zapewne pamiętają jako okropnego wypłosza i posklejanego menelka ze swierzbem.
Otóż swierz zniknął, ale Noktula nieodmiennie pozostała brzydka i wypłoszkowata.
Z wetką usiłujemy dociec przyczyny, ale jest to trudne,na razie Noktulina dostaje witaminki wszelakie, mające poprawić jej oszałamiającą urodę starego ochlaptusa.
Oprócz tego ,owo zastraszone dziewczę wyrosło na nieustraszonego wesołego wariatuńcia. Jest przecudnie zawieszona, wszędobylska, przeurocza. Naszą ulubioną zabawą jest berek, tj. ja uciekam - Noktula goni :D
Strasznie się cieszy kiedy odskakuje na bok ,a wtedy ona wykonuje serię radosnych podskoków "ze niby nie wie, gdzie się podziałam":)
Jest moim oczkiem w głowie ...
Martwię się o stan jej skory...no ale mam nadzieję, ze się to wyjaśni (osobiście obstawiam jakaś wadę wrodzoną..)za miesiąc mam zrobić zeskrobiny, jezeli preparaty witaminowe nie pomogą.

Ostatnio też stado Akki, a raczej pani Indali (vel. Golibroda), dostarczyły mi niejakich atrakcji pt: szpital:)
Akurat przed swiętami , Akka poprosiła mnie, zebym potrzymała Indali ,a ona pokropi jej szanowną dupencję środkiem na wszoły.
Obie zapomniałyśmy ,ze Indali jest bardzo dominująca, ja zaś pachnę innym stadem a do tego usiłuję przytrzymać ją za głowę.
Tym samym dorobiłam się 4 głębokich ugryzien w tym jedno przez paznokieć(ahh, coż to był za miły dzwięki, kiedy Indali trzeszczała mi zębiskami w kości :))) ,
Ale już zagojonam;) i paznokcieć wprawdzie srednio atrakcyjny, ale przynajmniej oryginalny;)


Fotencje oczywiscie wkrotce. Znalazlam w koncu ładowarkę do baterii, ktorą posiałam gdzieś w trakcie przeprowadzki.

A i co do Masumi, własnie niedługo wybieramy się na badanie moczu ,bo jakies niepokojące wydzieliny się pojawiły w okolicach podwozia. Jest tego malutko ,,,ale już oczywiscie dopadł mnie blady strach, ropomacicze itd.:///

A miało być bez czarnowidztwa :)
Ale to chyba mój znak firmowy:P
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Jogi
Posty: 148
Rejestracja: pt sty 23, 2009 4:56 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Jogi »

Deli, jesteś już! :D A ja myślałam, że zapomniałaś o forum ::)
Czekam na fotki + przesyłam buziaki-miziaki dla rekinów :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

Oj , to sporo się działo... ::)
Fajnie , że znów jesteś :)Wycałuj od nas ogonki , zwłaszcza niedawną jubilatkę Kokardę, a także szczególnie serdecznie, Masumi , Krówkę oraz kochaną Noktulinę. I trzymamy kciuki , żeby odtąd działy się już tylko dobre rzeczy :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: alken »

No teraz to tylko zdjęć potrzeba i będzie pełna rehabilitacja :P
Na sierść dobre są oleje...bodajże z wiesiołka chyba najlepszy, a w dodatku pozytywnie działa na układ immunologiczny i wszystko inne ;) oczywiście nie zewnętrznie bo ją szczury zjedzą :P wszystkim możesz dawać no może poza grubasem ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Ogoniasta »

No wreszcie wieści Rekinowe!! :D
Siostrzyczce oczywiście również STO LAT w zdrówku. :) W niedzielę odwiedziłam ich siostrę Lori u Maris z [CENZURA - UWAGA BO MOD SIĘ WKURZY]. ;) Też agutkowa, budowa i zachowanie dziwolągowe. :D
*Delilah* pisze: Tym samym dorobiłam się 4 głębokich ugryzien w tym jedno przez paznokieć(ahh, coż to był za miły dzwięki, kiedy Indali trzeszczała mi zębiskami w kości :)))
:-X aż mnie zabolało :( Dobrze, że się zagoiło. :)

Za Masumi trzymamy kciuki bardzo mocno!

..i czekam na fotki z ogromną niecierpliwością! ;D

Mizianko dla wszystkich futrzaków! :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

Delicja! Wróciła! Nareszcie :D ! Z całym dobrodziejstwem inwentarza! Naprawdę zaczynaliśmy myśleć, że Cię szczury zjadły...
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: kulek »

*Delilah* pisze:i paznokcieć wprawdzie srednio atrakcyjny, ale przynajmniej oryginalny;)
Chyba pamiętam ten paznokieć ;)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”