charakter Stuarta

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

Witajcie:)
Czy mozna ocenic juz charakterek szczurka zaledwie po 3 dniach??
Wyciagam go codziennie, wychodzi jak wolalam go po imieniu (tzn. wychyla główkę z domku i wie, ze to ja )nosze go w bluzie i kapturze trzymam na dloniach. Jak go daje zeby sobie pobiegal po biurku czy po lozku to panikuje tzn szybko biegnie do mnie i chowa sie gdziekolwiek blisko mnie teraz np postanowil posiedziec mi w kapturze od bluzy:D Czy to oznaka sympatii? Tak samo jak dalam go na lozko po jednej stronie siedzialam a siostra po drugiej dalam go kolo siostry a on mimo wszystko uciekl do mnie mimo ze byl kolo jej nog:) Czy to dobrze swiadczy? Nie wiem kurcze jak zinterpretowac jego charakterek:) Moze zżyje sie ze mna jak prawdziwy kochany przyjaciel? Wczoraj go mialam w bluzie bo nie chcial wyjsc okolo 4 godziny, mimo ze pokazywalam mu domek to nie chcial wyjsc to sobie siedzial:) Jak myslicie o co tu moze chodzic?:)
Pati ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: charakter Stuarta

Post autor: Paul_Julian »

Ja myslę , ze on sie w Tobie zakochał.
A jak reaguje na drugiego szczurka ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

Drugiego szczurka jeszcze nie mam, dopiero będę adoptować niedługo:) Myślisz, ze mogl sie zakochac?:P Teraz tak slodko spi w kapturze ale fajnie:D O0
Pati ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: charakter Stuarta

Post autor: Paul_Julian »

Widać , ze sie do Ciebie garnie od razu i czuje bezpiecznie.
Być może to "zakochanie" troszkę minie jak pojawi sie drugi szczurek. Ale niekoniecznie. Moze nauczyć drugiego szczurka, ze Ty jesteś w porządku, dajesz jedzonko i całuski ;D
W kazdym razie nie nalezy sie przejmować niepowodzeniami. Moze być też tak , ze nowy szczurek nie bedzie taki ufny. Moje nie przybiegają na wołanie, ale jak usiadę na podlodze to po jakimś czasie przybiegają, żeby mnie pycnąć noskiem w ucho, i potem odbiegają dalej.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: charakter Stuarta

Post autor: aneczka1-13 »

Jest to taki straszak ,który z tobą czuje się bezpiecznie. Mój szczurek też mi siedzi teraz na jednej z dłoni i albo drzemie albo podgryza mi lekko palce tyle że przez to muszę pisać jedną ręką,ale co tam ;)
Obrazek
Klikać
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

Są takie słodkie i urocze;P Mam nadzieje ze naprawde bedzie nas laczyc prawdziwa przyjazn skoro tak mowicie:) Teraz tak milo mi sie zrobilo;P
Pati ;)
Awatar użytkownika
wesola
Posty: 262
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Yorktown Heights, NY USA

Re: charakter Stuarta

Post autor: wesola »

To masz bardzo fajnego szczurka:) Szczęściara z Ciebie. Moja Velmusia też bardzo podobnie reagowała i wcale się to nie zmieniło jak zaadoptowałam Daphne, która już nie była taką pieszczochą. Potem przyszła Jannetka - pieszczoch, i Jannetka Jr. też pieszczoch a potem midnight - dzikus:) Tak, że to jest charakter szczurka no i specjalna więź:)
Z nami: Velma, Daphne, Jannette Jr., Midnight, Galileo, Secret, Astrid, Swiftstick
Po drugiej stronie: Jannette...
Człowiek zrównoważony ma szczury na obu ramionach
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

wesola pisze:To masz bardzo fajnego szczurka:) Szczęściara z Ciebie. Moja Velmusia też bardzo podobnie reagowała i wcale się to nie zmieniło jak zaadoptowałam Daphne, która już nie była taką pieszczochą. Potem przyszła Jannetka - pieszczoch, i Jannetka Jr. też pieszczoch a potem midnight - dzikus:) Tak, że to jest charakter szczurka no i specjalna więź:)
Tak, moj pirewszy szczurek i jak na razie kochany:) Dzis spal mi na ramieniu, wchodzil na glowe cudowal haha to bylo piekne;D Pluszak jest lgnie bardzo do mnie:)
Pati ;)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: matrix360 »

Ja mam jednego szczurka, który jak tylko klatka się otworzy leci do mnie, na kolana, kiedy daję go na podłogę, żeby polatał to łazi za mną i jakby tylko usiądę z nimi na podłodze to Cappy przyłącza się i szuka sobie na kolanach miejsca :D
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

świetne są takie szczurki:D No tak to trzeba trafic na odpowiedni charakter racja:) Moj teraz siedzi mi na ramieniu juz chyba pol godziny i patrzy na wszystko z wieeeelkim zadowoloeniem:P
Pati ;)
Awatar użytkownika
Mielia
Posty: 236
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: charakter Stuarta

Post autor: Mielia »

Moja pierwsza szczurka uwielbiała spędzać ze mną czas była strasznie kochana, nawet w nocy otwierała klatkę i przychodziła do mojego łóżka a rano budziłam się ze śpiącą Ogryzką przy mojej głowie (:
Ze mną:
za TM: Ogryzka, Walenty, Bubu, Klusek.
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

hahaha ja wlasnie tej nocy spalam tez z moim;P zasnelam niechacy i on spal obok mnie:D
Pati ;)
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: charakter Stuarta

Post autor: aneczka1-13 »

Jakie fajnie się to czyta. Ja też tak chcę !!!
Obrazek
Klikać
Awatar użytkownika
wesola
Posty: 262
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Yorktown Heights, NY USA

Re: charakter Stuarta

Post autor: wesola »

Jej, Fredziu mojej siostry też tak robi - w nocy przyłazi do nich do łóżka i śpi. Albo w dzień kładzie się na łóżku mojej siostrzenicy między maskotkami i tam sobie drzemie:)
Z nami: Velma, Daphne, Jannette Jr., Midnight, Galileo, Secret, Astrid, Swiftstick
Po drugiej stronie: Jannette...
Człowiek zrównoważony ma szczury na obu ramionach
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: charakter Stuarta

Post autor: paati924 »

To jest moj pierwszy szczurek wlasciwie i jestem milo zaskoczona, caly czas do mnie lgnie;P A jak jest w Twoim przypadku Aneczka? Moj jest taki milusinski z kazdym dniem coraz bardziej;) Dzis mija tydzien jak juz u mnie jest i caly czas chce mi siedziec na ramieniu chowac sie we wlosach:D Czyli moge liczyc na prawdziwa przyjazn miedzy nami?:) Jak myslicie lubi mnie chyba ?:D
Kurcze tak sie ciesze z niego niesamowite stworzenie:) Tylko, ze ja z nim spedzam praktycznie 5 godzin dziennie:) Po szkole do domku on wstaje biore go i pozniej wieczorkiem;P
Pati ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”