~~Moje Rekiny Puszyste

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Berdog
Posty: 142
Rejestracja: pn sie 04, 2008 5:08 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Berdog »

Biedna Noktula nie dość że ja od brzydali wyzywają to jeszcze próbują spłaszczyć.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Nue »

Tak tak, biedna Noktula ;D Zauważcie, że im szczur bardziej odbiega od ogólnie przyjętych norm estetycznych, tym bardziej jest kochany i hołubiony... vide Noktula i łysy Pohybelek/menelek Anki.
A prawda jest taka, że im wystarczy po prostu spojrzeć na nas w określony sposób i już jesteśmy ugotowani, niezależnie od koloru futerka, stopnia skręcenia wąsików czy też rodzaju znaczeń O0
Wstrętni mali manipulatorzy, a fuuuj!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

o tak , tak : manipulatorzy mali i zwłaszcza wstrętni :D
Deli , co z tymi filmikami? Ładnie się o nie do ciebie uśmiechamy :) :) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: alken »

i Noktulkę! bardzo mi przykro droga Kokardo ale zrozum, miłość nie wybiera, a ja się w Noktulince zakochałam ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Dobrze prawicie - Noktula nieco spuściła z tonu, jeśli chodzi o swoją brzydotę :)
Mianowicie po zabiegach upiększających pt : spa w mydle chirurgicznym i magicznych eliksirach z witaminek, nieco znormalniała(ale tylko zewnętrznie);).
Futro już nie jest takie poklejone i sztywne ( TZ nawet pomylił ją sobie z Sandijką po takiej kąpieli );))
Natomiast jej status nadwornego świrusa, nadal pozostał niezachwiany.
Skacze toto dziwacznie i w dzikich podskokach przemierza podłogi, bez sensu zupełnie :)
Dodatkowo ten wstrętny wypłosz,doskonale zdaje sobie sprawę ze swej niezwykłości i umiejętnie to wykorzystuje (tak- trzeba widzieć jej zawiedzioną minę, kiedy przez 5 minut nie jest w centrum mojej uwagi).
Stworzyłam potwora :D

Reszta stadka też ok. Masuma przez prawie 2 tygodnie dostawała enro i chyba pomogło, bo krwawa wydzielina zniknęła...
Oby tak dalej.

Kokarda ostatnio zrobiła się dekadencka, smętnie zwisa z oparć, poduszek i półek i jedyne co ją interesuje to jedzenie oraz polowanie na mój zabandażowany palec. Dziwactwo. Parę dni temu dała się rozruszać i pogoniła nieco za gumką do włosów.

W Shirin wstąpił duch bojowy, ostatnio ma różne odpały, np. potrafi kłapnąć zębami, kiedy coś jej się nie podoba.
Na mnie jeszcze się nie ośmiela (czasem sie zamierzy zębiskami, ale po zweryfikowaniu mojego zapachu, od razu kapituluje)
Natomiast Michałowi się dostało wczoraj (hi hi:P)

Sandijka napędziła mi ostatnio stracha.
Wyszliśmy na wieczorny spacerek, zapomniawszy o tej białej poduszce tłuszczowej śpiącej sobie niewinnie w pościeli;)
(pewnie tylko czekała, żeby coś zmajstrować)
Wrocilismy za jakąś godzinę, ogarnęłam wzrokiem pokój a tu na łóżku pozostałości po moich lekarstwach (mądrze trzymałam wszelakie piguły w ogromnym worku lekomana, w pobliżu łóżka)...
Oczywiscie o malo nie dostałam zawału, bo oprocz rutinoscorbinu który wtrąbiła, były tam i inne fajne lekarstwa, ktorych wolałabym na szczurach nie testować.
Sama winowajczyni była jak nakręcona ,latała po pokoju wielce z siebie zadowolona, o mało nie połknęła Akki wraz z jedzoną przez nią właśnie pomarańczką.
Doszłam do wniosku,że węgiel tu już pewnie nie pomoże, bo co się miało wchłonąć, to pewnie się wchłonęło.
Zadzwoniłam do niezawodnej jak zawsze Dr Alicji Banaś, przedyskutowałyśmy całą sprawę, zostałam uspokojona, i tym samym Sandijka zażywa sobie wraz ze mną Essentiale forte :)

Kroova na szczęscie już zdrowa i wesoła i jak zwykle doiminująca wszystkich i wszystko ;)


Co do filmików - tak wiem.... obiecałam, obietnicę spełnię w najbliższym czasie.
Na razie ciągle " mam zamiar ", ale jak zwykle przeszkadza mi w tym syf na podłodze, a kiedy już posprzątam to po 20 min jest to samo :) No coż, chyba się przełamię , już jesteście uprzedzeni o nieporządku, więc nikt nie zejdzie smiertelnie na ten widok.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: unipaks »

Jak miło przeczytać dobre wieści :) Oby tak dalej bez zmartwień i niespodzianek!
Wyobraziłam sobie nadwornego świruska Noktulę w tych podskokach bez sensu i mało się kawą nie zakrztusiłam ;D
*Delilah* pisze: jedyne co ją interesuje to jedzenie oraz polowanie na mój zabandażowany palec. Dziwactwo.
To ja mam w domu samych takich dziwaków :P :D Co jest w tych opatrunkach? ::)
Co do filmików , domyślam się , że chcesz nam krew w żyłach zagotować widokiem swojej czyściutkiej wypielęgnowanej podłogi :D ale okaż miłosierdzie nakręć po prostu codzienność ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Paul_Julian »

Powariowane maksymalnie te Twoje ogony :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Powariowane maksymalnie te Twoje ogony :D
Jaki pan taki kram ;);)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Babli »

*Delilah* pisze: * Cytuj *Delilah*

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste
Zdecydowanie! :D
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Sysa »

One to pewnie po kimś mają :P
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Babli!!
W sensie, ze skoro są puszyste, to aż tak przytyłam???
wiedzialam :(
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Babli »

Deli, to one są twoimi paniami :D ?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: *Delilah* »

Niestety na to wychodzi :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: ol. »

"Dzikie podskoki" to mój ulubiony rodzaj chodu u szczurów, tym bardziej będę o film nagabywać :D

A cóż o za dekadencja w Kokardę wstąpiła ? Może jeszcze się z zimowego odrętwienia nie otrząsnęła, wyczekuje słoneczniejszych dni ? Też nie lubię kiedy szczury smęcą i nie wiadomo co im po głowie chodzi, zawsze bezpieczniej (w sensie, że spokojniejsza) się czuję pośród szalonych głuptaków.

Chociaż Sandi niezły dreszczyk emocji Wam zafundowała :o boziu, boziu ::) Naćpany szczur O0
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ~~Moje Rekiny Puszyste

Post autor: Jessica »

*Delilah* pisze: Co do filmików - tak wiem.... obiecałam, obietnicę spełnię w najbliższym czasie.
cały czas czekamy 8) O0
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”