Sołzowy szubrawiec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: IHime »

Po pierwsze: Dużo zdrówka dla Mu! Nadal dużo się drapie?
Po drugie: Czy Twoja norweżka też jest z warszawskiego laba? Moja też tak śmiesznie chodzi "na wysokich nogach", okrutnie charakterna jest, cudownie zezowata i jakaś taka łaciata troszkę.
P trzecie: Zazdroszczę spania ze szczurką, ach, jak zazdroszczę! Z moimi się nie da nawet oka zmrużyć, tak latają, kopią w kołdrze, albo siedzą na głowie i MOCNO iskają (a ja się zrywam z wizją łysych placków).
Podsumowując: Wymiziaj wszystkie ogonki razem i każdą z osobna tak, jak najbardziej lubi.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Jessica »

http://s872.photobucket.com/albums/ab28 ... CF2568.jpg dwie wspaniale kobiety :* obie o wielkim serduszku,kochające się z całych sił. uroczy widok
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

kolejna partyjka:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
już za jakieś 30 min kolejne wrzutki ;)
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

Paul_Julian pisze:Skrzaty pomagają Ci jak mogą , no co :D
tak tak...ja dziękuję za takie porządki :P
odmienna pisze:chociaż, to może być robota tej wielkookiej: http://s872.photobucket.com/albums/ab28 ... CF2478.jpg co to udaje, że z oburzenia oczami przewraca i stawia łapki między rozwaloną kaszą niby hrabianka idąca przez błoto ... ;D
:D :D :D
a ja i tak nie przyznam się, że największym bałaganiarzem jestem ja ;D
odmienna pisze: kurczak! ale to zdjęcie: http://s872.photobucket.com/albums/ab28 ... CF2443.jpg jest po prostu piękneeee :P
czyżbyś coś sugerowała odmienna? tak tak czekaliśmy na kolację, a żadna się nie kwapiła iść by zrobić 8)

IHime- tak, drapie się dużo. myślę, że ją przebiałczyłam, chociaż ranek już nie ma, a ja wciskam w nią w chwilach krytycznych jogurty i produkty mleczne..
po drugie- tak właśnie z warszawskiego laba, ale nie wiem, czy te same- ja dostałam moją od Oleczki.
ale to fakt, od początku miała takie dystyngowane kocie ruchy ^-^ i jak to już wszyscy wiedzą- też jest charakterna ;D

poczekaj jeszcze jakiś czas, ustatkują się może niedługo :) chociaż Mu od zawsze ze mną spała, ale ona przez rok miała niestety tylko mnie, więc trzymałyśmy się razem ::)
IHime pisze:MOCNO iskają (a ja się zrywam z wizją łysych placków).
też tak czasem mam. zwłaszcza, gdy do iskania zabiera się norweżka właśnie ;D
Jessica pisze:http://s872.photobucket.com/albums/ab28 ... CF2568.jpg dwie wspaniale kobiety :* obie o wielkim serduszku,kochające się z całych sił. uroczy widok
:] miło mi Jess. zdjęcie zrobiła młodsza siostra moja.
...czyż nie dobija się koni...?
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Nietoperrr... »

Kurcze,tyle się tu działo,tyle wiadomości i tyle wpisów,a ja nie mam kiedy tego przejrzeć... :-\ Już chyba ze trzy strony...
Tak na ciemno tylko wpadam i życzę mega-wora zdrowia i humoru dla moich dwóch ulubionych forumowych bab - Suzoli i Mu :)
Nie mam kiedy nadrobić zaległości,ale wciąż tak samo mocno trzymam kciuki!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

ostatni rzucik:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jeszcze jakieś filmiki są, ale jakoś dziwnie mi się wgrywają, a ja mam tam takie niefajne kwestie ;D więc to nie przypadek, że się nie chcą wgrać ;)

jak mi kiedyś się uda to pokażę.

a w ogóle to nie wiem czy nie powtórzyłam gdzieś zdjęć, bo już się pogubiłam w nich w pewnym momencie ::)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: *Delilah* »

Niefajne kwestie przewaznie najfajniejsze własnie ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

*Delilah* pisze:Niefajne kwestie przewaznie najfajniejsze własnie ;)
postaram się więc po powrocie do domu wrzucić te niefajne kwestie na youtuba ^-^

a w ogóle TU
widzicie moją cynamonową podstawkę na kubek- ja z niej raczej nie korzystam- uparły się na nią za to dziewczyny, obgryzają mi ją namiętnie, chyba ze względów smakowych :P

a w ogóle obudziłam się dziś z kaktusem z łóżku :D
Enigma chyba przytargała.

w ogóle co ja z nimi mam. czemu zawsze najlepiej jada się przy sołzowej głowie? zawsze rano znajduję koło głowy jakieś wyselekcjonowane odrzutki szczurzej konsumpcji. znaczy nie kupy ;D ale skrzętnie poprzenoszony zapasik kaszy lub płatków owsianych z miski, która przecież i tak stoi niedaleko!

Kamizelka wczoraj sama wspięła się na szafę :o
jak tylko usłyszała moje kroki spanikowała, i wiem, że gdybym gwałtownie się poruszyła skoczyłaby z samej góry byle tylko schować się bezpiecznie za koszem (ona tak ma- nie ma jakiejś miarki bezpieczeństwa w oczach, leci na łeb na szyję, byle uciec)
spokojnie więc do niej podeszłam i podstawiłam jej swoje ramię mówiąc, że odstawię bezpiecznie za kosz. widziałam i tak panikę w jej oczach, miotała się przez chwilę, ale nie zostawiałam jej miejsca na skok, więc w końcu weszła na moje ramię, które czym prędzej przysunęłam do koszowego gościńca. widziałam jej ulgę, że nie oszukałam jej . moja malutka głupolka o misiowym rozumku no :-*

Muszynka je. niech zapełnia kałdunek, dopóki może, bo później bywa trudniej- aż do następnego sterydu.
już widzę, że znów łapki łapiące jedzonko zamiast się złożyć zaczynają się krzyżować ( za daleko jej się "składają"- chyba jej się wydaje, że trzyma jedzonko w łapinkach, a one się składają, tak jak my czasem zakładamy rękę na rękę na brzuchu).

oglądam sobie własne zdjęcia. tak naprawdę dopiero dziś widzę co wrzuciłam ::) wczoraj nie miałam czasu na oglądanie. tylko pobieżnie patrzyłam które są jako tako nierozmazane i nie wszystkie nawet przycinałam.
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Nue »

zawsze rano znajduję koło głowy jakieś wyselekcjonowane odrzutki szczurzej konsumpcji. znaczy nie kupy ;D ale skrzętnie poprzenoszony zapasik kaszy lub płatków owsianych z miski, która przecież i tak stoi niedaleko!
Ależ Ty jesteś niewdzięczna! A o śniadaniu do łóżka słyszałaś ;D ? Co by biedne szczury nie zrobiły, żeby się przypodobać właścicielce, to i tak źle.
Kawusie z właścicielką cały czas kciukają za małą Mu :)

A ja chciałam jeszcze o ten steryd dopytać. Z jaką częstotliwością jest podawany? I ile MOŻE być podawany? I co dobrego robi?
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: LaCoka »

Kaktus w łóżku? No widzę, że masz niezłe atrakcje ;D
A co do jedzenia to moja Mama namiętnie znajduje rano łupiny po słoneczniku, dyni, orzeszkach, etc we włosach ;)

A jeśli chodzi o krzyżowanie łapek i inne nieskoordynowane ruchy to Buź jak poczuje jedzonko to od razu otwiera mordkę jakby brała kęsa i zaczyna przeżuwać powietrze :( a jak się przewróci na plecki to wymachuje łapkami aż podstawię jej swoją dłoń i ona ją wtedy łapie i się uspokaja bo ma grunt pod łapkami :(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

Nue pisze: Ależ Ty jesteś niewdzięczna! A o śniadaniu do łóżka słyszałaś ;D ? Co by biedne szczury nie zrobiły, żeby się przypodobać właścicielce, to i tak źle.
oooo nie pomyślałam ::) ;D

no jak tylko wrócę, wyściskam moje troskliwe panny ;)
Nue pisze:Kawusie z właścicielką cały czas kciukają za małą Mu :)
sołzowe kleptomanki również myślą o Kawusiach, a zwłaszcza o jednej z nich :]
Nue pisze:A ja chciałam jeszcze o ten steryd dopytać. Z jaką częstotliwością jest podawany? I ile MOŻE być podawany? I co dobrego robi?
nazwy nie pamiętam, ale Susu na pewno będzie wiedzieć.
po steryd jeżdżę, gdy widzę, że już ewidentnie Mu zaczyna się czołgać, przestaje dbać o futerko( albo inaczej- nie daje rady się umyć- czyli jedzonko na całym brzuszku nosek w zatopiony w herbacie/karotce/kaszce, i pupka brudna oraz zaschnięte siusiu)
kiedy porfirynka zalewa jej nosek i oczka ma przymrużone.
wtedy dostaje steryd, który na drugi dzień podnosi ją całkiem na nogi ( na początku całkiem- teraz biega, ale za każdym razem ma już słabsze działanie) robi stójki, je bez problemu, myje się, choć się nie wspina.
co jaki czas podaję?
dostajemy steryd o przedłużonym działaniu ( to się chyba tak nazywa) w przypadku Mu wystarcza to mniej więcej na tydzień.
a jak się przewróci na plecki to wymachuje łapkami aż podstawię jej swoją dłoń i ona ją wtedy łapie i się uspokaja bo ma grunt pod łapkami :(
takie przykre jest obserwowanie nieporadności zaradnych wcześniej dziewczynek... a jednocześnie tak wzruszające jest to, że uspokaja się właśnie przy nas-
byłam w większym sklepie z moją siostrą i Mu ( jechałyśmy właśnie na autobus i zaszłyśmy na chwilę) Mu spała u mnie w szaliku na ramionach (noszę ją zawiniętą jak małe dziecko u mnie na ramionach) miałam przymierzyć tylko portki i dałam na ten czas zawiniątko z Mu siostrze. Mu od razu się zbudziła i zaczęła się niesamowicie wiercić, musiałam więc przyśpieszyć akcję przymierzania, i gdy wzięłam Mu z powrotem na ręce zasnęła znów spokojnie wtulona we mnie :-*
niemalże się popłakałam ze wzruszenia wtedy.

LaCoku, trzymam i ja kciuki za Buźkę! trzymajcie się.
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: LaCoka »

takie przykre jest obserwowanie nieporadności zaradnych wcześniej dziewczynek... a jednocześnie tak wzruszające jest to, że uspokaja się właśnie przy nas-
byłam w większym sklepie z moją siostrą i Mu ( jechałyśmy właśnie na autobus i zaszłyśmy na chwilę) Mu spała u mnie w szaliku na ramionach (noszę ją zawiniętą jak małe dziecko u mnie na ramionach) miałam przymierzyć tylko portki i dałam na ten czas zawiniątko z Mu siostrze. Mu od razu się zbudziła i zaczęła się niesamowicie wiercić, musiałam więc przyśpieszyć akcję przymierzania, i gdy wzięłam Mu z powrotem na ręce zasnęła znów spokojnie wtulona we mnie :-*
niemalże się popłakałam ze wzruszenia wtedy.
Buziek spała wczoraj ze 2h trzymając kurczowo mój palec, nie mogłam się ruszyć ale ona była taka spokojna, że nie miałam serca jej budzić :-*
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Nue »

Pytałam o steryd, bo może pomógłby Mocce. Ostatnio szczura ma problemy z koordynacją ruchów, czasem się zatacza, jedzenie wypada jej z łapek, przy myciu zdarza jej się przewrócić na plecki...
takie przykre jest obserwowanie nieporadności zaradnych wcześniej dziewczynek...
Mnie ten widok rozdziera serce, a najgorsza jest świadomość, że tak niewiele mogę pomóc :(

Ostatnio chowam Mokkę pod bluzę, że tylko nosek jest wystaje, i tulę, tulę... a szczura tak ufnie zasypia.

Ech.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Sysa »

Jesteście najdzielniejszymi dziewczynami na forum, mocno trzymam za Was kciuki :) I rozkoszne jest to, jak dzielicie się jedzeniem ;) Wymiziaj tam wszystkie moje futrzaczki kochane i przytul się ode mnie mocno :-*
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Babli »

Dokładnie wiem o czym mówisz.. Klee leży tak, leży.. ja mam gdzieś iść, coś zrobić.. ale się nie da.. Nie mogę tak. One są takie wspianiałe, ufne, kochane, a dotykają ich takie przykre rzeczy. :(

Trzymam kciuki za Was. Ślemy Wam dużo siły i zdrowia :-*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”