Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Paul_Julian »

Naobiecują cudów jak zwykle.
Oddaję Wam słonko z Gdyni !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: klimejszyn »

w moim byłym gimnazjum przecieka dach ^-^
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: igig »

W moim gimnazjum podobno przeciekał dach na sali gimnastycznej :P.
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ja tam w ogóle nie wiedziałam że powódź, dopiero zobaczyłam w tv jak do rodziców przyjechałam :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

ja wczoraj zobaczyłam. straszne to jest a zarazem takie..nierealne i odległe..?
:-\
dziwne uczucie
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

na tvn pokazywali ślimaka co usiadł na takim słupku biedny żeby nie utonąć. jak nie cierpię ślimaków to ten mnie wzruszył.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Cóż, u nas jest to jak najbardziej realne. Odra w Opolu nie wygląda. Woda pod mostem jest tylko 2 metry niżej. Naokoło wieżowce, centrum. Ludzie ustawiają się na moście traktując to jako atrakcję, wycieczki po rozmokłych wałach, robią zdjęcia...
Sąsiada dziś ewakuowali, kilku innych znajomych też. Narzeczony pomagał wynosić meble, sprzęty.
Z pracy zwalniały się koleżanki, otrzymały informację, że woda pod domem.. Wszyscy się bali, że mosty w centrum zostaną zamknięte przez co nie będzie dojazdu do domu..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Na szczescie nam sie do piwnicy woda nie wlewa, wiec cierpie tylko na niedobor ciepla. Z innej beczki po prawie roku udalo mi sie w koncu ukonczyc nasz slubny album dla tesciowej. Jedynie 5h klejenia, drukowania, projektowania, ale co tam teraz musze dokonczyc album rodzicow i zaczac od podstaw nasz. Jak juz skoncze te 2 to zostaje mi jeszcze album z podrozy poslubnej, a potem zabieram sie za ramki. Jesli uda mi sie to zrobic w ciagu 2tyg to bede szczesliwa. W ogole wlasnie bylam swiadkiem 1-szej wojny z wyrywaniem futra u moich chlopakow. Kurcze az sie przestarszylam, bo narobili takiego halasu, ze juz myslalam, ze bede musiala ich rozdzielac, ale teraz spia.
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: LaCoka »

Ja jak się dowiedziałam, że z piątku na sobotę fala ma dotrzeć do Warszawy i prawdopodobnie zaleje zoo to wpadłam w taką panikę, że stwierdziłam, że nigdzie się z domu nie ruszam (miałam iść na wesele) tylko siedzę ze szczurami i pilnuję bo przecież jakby coś się stało to bym sobie w łeb strzeliła ;/ W sumie mało prawdopodobnym jest żeby zalało mój dom, ale jako, że mieszkam bardzo blisko Wisły to lepiej dmuchać na zimne :P
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

Byleby tylko nic się tym zwierzakom nie stało... :( Trzymam kciuki za wszystkich zalanych.
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Właśnie zwolniłam się z pracy i wróciłam do domu. TŻ zadzwonił, że ewakuowali więcej sąsiadów mieszkających troszkę niżej i jest zagrożenie przerwania wałów. I poprosił, abym była w domu. Nie ma takiego zagrożenia (raczej), aby mogło zalać nasz dom ale mogłabym nie wrócić z pracy. Wszędzie stoi policja i jeździ straż pożarna. A ja siedzę jak na szpilkach i zastanawiam się ile w tym paniki a ile realnego zagrożenia (bo wolę to pierwsze)..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Oleczka »

Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

Że to bardzo dobry pomysł
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Oleczka »

ja ogladam tv teraz i jestem przerazona jak widze ze zwierzaki sie potopily :( to jakas masakra ja nie moge pojac czemu ludzie nawet wczesniej nie powypuszczali swin, krow, koni, krolikow :( i tak ich w tej chwili juz nie maja bo utonely a tak by uciekly i zyly by a nie taka straszna smiercia :( nie moge tez pojac ze ludzie pozamykali psy i koty moge zrozumiec ze nie mozna zabrac psa na lodke ze trzeba ratowac ludzi ale to puszcza sie zwierzaki one beda uciekac dadza rade poplynac i jak plywaja to ratownicy wylowia a tak nie maja szans :( i wlasnie pomyslalam o karmie bo juz czytam ze jest potrzebna, mysle ze uda mi sie zorganizowac leki, dowiem sie jakie moga byc potrzebne i postaram sie je zorganiozwac
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astry »

Też tego nie mogę pojąć. Ja w pierwszej kolejności wyniosłabym wszystkie zwierzaki, później nie mogłaym spać po nocach ze świadomością, że skazałam zwierzę na utopienie. Jak oni mogli wyjść, zamknąć za sobą drzwi, za którymi był piesek czekający na ich powrót :(
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”