[Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: dusiaczek »

Jeśli mogę się wtrącić - jeśli macie trochę czasu i chcecie kupić ten transporter to ostatnio taki sam widziałam na allegro za 18 z przesyłką, niby nie duża różnica ale to zawsze 7 zł na coś dla szczura ;p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Shadowmere
Posty: 109
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 5:27 pm

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Shadowmere »

My-tu u mnie mamy czas...Ale Adopcyjni Rodzice pewnie chcą jak najszybciej dostać swoje dzidźki,tym bardziej,że one jedzą i rosną jak na drożdżach. :P Mam zamawiać z allegro ten transporterek dziewczyny?:)
Moje Szczurki: Szyszka,Krówka,Mała Szyszka,Kotleciczka,Rudziczka,Zołza,Przylepka,Pszczółka,Rudolf,Nerwus,Kotlecik,Klopsik,Gapcio,Grubcio,Orzeszek,Edziuś,Siniaczek,Biszkopcik,Zbój,Złamasek,Mały Rudzik,Gucio,Mały Kotlecik i Malutki Kotleciczek :)
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: aneczka1-13 »

Możesz zamawiać. Może podaj na PW każdej nr konta i każda wpłaci te 4.50 i zamawiamy i czekamy na transport.
Obrazek
Klikać
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Flaumel »

Naprawdopodobniej będę miała możliwość wziąć 2 sztuki tej samej płci (najchętniej samce), jutro dam znac :)
Obrazek
Shadowmere
Posty: 109
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 5:27 pm

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Shadowmere »

Właśnie sobie przypomnialam,że nie mamy konta na allegro;/.także bede musiala do sklepu sie przejsc.
Flaumel-to super,samczyków wciąż jest pod dostatkiem.
Moje Szczurki: Szyszka,Krówka,Mała Szyszka,Kotleciczka,Rudziczka,Zołza,Przylepka,Pszczółka,Rudolf,Nerwus,Kotlecik,Klopsik,Gapcio,Grubcio,Orzeszek,Edziuś,Siniaczek,Biszkopcik,Zbój,Złamasek,Mały Rudzik,Gucio,Mały Kotlecik i Malutki Kotleciczek :)
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: aneczka1-13 »

Ale. U tej osoby przydała by się wizyta przed adopcyjna. Bo tu widać że ma 1 post więc to oznacza że to może być oszustwo. Flaumel z kąd jesteś??
Obrazek
Klikać
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Flaumel »

Gdańsk, już piszę historie moich Ogonków :) Aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości :)
Obrazek
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: matrix360 »

A Melia się zgodziła, żeby wziąć wszystkie 4? Bo ja napisałam do niej na PW i zero odzewu :P
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Flaumel »

Historia na szybko napisana, gotowa jestem potwierdzić moją tożsamość i udowodnić, że nie mam ochoty ich przerabiać na karmę dla węży :) W razie jakichkolwiek pytań - zawszę mogę dać bardziej prywatny kontakt przez PW.
Obrazek
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: milen87 »

Zawsze można wysłać dziatwę pociągiem, jeśli Mielia się nie zgodzi / nie odezwie. Chociaż koszty się podwoją. Co myślicie o konduktorce?
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: aneczka1-13 »

Może z jakiś powodów nie może teraz odpisać. Trochę cierpliwości.
Obrazek
Klikać
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: alken »

na forum nie popiera się wysyłania żywych zwierząt konduktorką. zbyt niebezpieczne. poza tym z tego co wiem zwierząt się tak nie przewozi oficjalnie, jest to zabronione, po prostu pakuje się tak, żeby nie było wiadomo co to i pisze że to coś wrażliwego jak np. szkło. ale to terraryści tak karmówkę wysyłają.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Malachit »

Hm, z tego co wiem, Mielia znalazła transport na stronie SPSu, ale dzisiaj ta dziewczyna, która miała jechać, napisała, że nie jedzie. A Mielia teraz znów szuka.
To tak dla niecierpliwych ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: milen87 »

Ja bym nie demonizowała tej konduktorki, zdarzyło mi się tak to załatwić i było spoko. Szczurek dostał jedzonko, szmatki, pudełko dobrze opisane, gdzie góra, gdzie dół i nie wyglądał na zestresowanego po przyjeździe. Ale ryzyko zawsze jest, nie ma gwarancji jak się konduktor z przesyłką obejdzie, zwłaszcza, że nie wie dokładnie co jest w środku. Zawsze lepiej mieć kogoś zaufanego do opieki nad żywym stworzonkiem. Ale ostatecznie... Póki co czekamy na wieści lub/i szukamy dalej.
Shadowmere
Posty: 109
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 5:27 pm

Re: [Sopot/Gdańsk/Gdynia] -oddam małe szczurki w dobre łapki

Post autor: Shadowmere »

Kupię transporterek dzis sklepie,ale transport trzeba ogarnąć.Nie wiem,czy ta przesylka konduktorska to dobry pomysl-niezależnie od tego co sie popiera na forum,strasznym wydaje mi sie,że do szcurkow przez kilka godzin nie będzie nikt mowil,ani nikt ich przytulał.Jedyną pociechą zadaje się być to,że nie jechal by jeden samotny szczurek,tylko 4-pewnie by się trochę wspieraly;).
Mówię,szczurkom,że już niedlugo,jeszcze muszą trochę wytrzymac-a one jak to dzieci-trochę pomarudzą,popyskują i dalej się bawią. ;)
Moje Szczurki: Szyszka,Krówka,Mała Szyszka,Kotleciczka,Rudziczka,Zołza,Przylepka,Pszczółka,Rudolf,Nerwus,Kotlecik,Klopsik,Gapcio,Grubcio,Orzeszek,Edziuś,Siniaczek,Biszkopcik,Zbój,Złamasek,Mały Rudzik,Gucio,Mały Kotlecik i Malutki Kotleciczek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”