Sołzowy szubrawiec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Jessica »

wcale się nie dziwię,że się wkurzyłaś. normalnie brak słów :-X
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Mu [*]

Post autor: sssouzie »

w moje imieniny, Mu nie mogąc podarować mi swojego zdrowia, podarowała mi swój spokojny sen..

nie wiem co napisać. cała miłość do niej zawiera się w tym temacie, a to wciąż za mało.
nie mogę przestać płakać, a i tak ulżyło mi, że Mu już nic nie boli i boleć nie będzie..

decyzję o podarowaniu snu podjęłam dziś rano- wczoraj po powrocie z zajęć ujrzałam malutką w strasznym stanie, udało mi się pognać do Susu, która przyjęła nas niesamowicie ciepło i podała steryd.
po powrocie położyłam się spać z Mu na piersi, chciała się wtulić w szyję, ja ją jednak odsuwałam, nie chciałam by spała ze zwisającą główką.
całą noc byłam w półśnie- płucka pracowały, ale Mu przelewała się przez palce, nad samym ranem już nie reagowała na nic.
pojechałyśmy na zastrzyk :'(

kochana Kruszynko moja..czemu, czemu mnie zostawiłaś? jak ja wrócę do naszego domu? jak ja wrócę do naszego pokoju?
jak ja wrócę do naszego łóżka, gdzie zawsze na mnie czekałaś?
co ja powiem dziewczynom? Mu, Muszeńko..tak cię kocham..wiesz o tym prawda? gdy tak leżałaś dziś w nocy przy mnie cały czas ci to mówiłam..mówiłam wciąż i wciąż, mam nadzieję, że słyszałaś, że jeszcze wtedy byłaś przy mnie. mam nadzieję, że gdy odchodziłaś po cichutku czułaś się bezpiecznie. że wiedziałaś, ze przy Tobie jestem. Muszeńku mój...

Susu- jestem Ci niesamowicie wdzięczna za te chwile ostatnie przy nas. potrzebowałyśmy Ciebie bardzo..


nie mogę oglądać moich zdjęć z Mu. nie mogę, bo choć się wydaje, że tak wielu łez nie jestem w stanie w sobie pomieścić, one płyną dalej dalej.
Obrazek śpij kochanie :-*
...czyż nie dobija się koni...?
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: klimejszyn »

wchodząc tu byłam pewna, że przeczytam dobre wieści.. :(

Mu, kochanie, tam, za Tęczowym Mostem, już nic Cię nie zaboli, żadnych zastrzyków, problemów.. śpij kochanie :-*

Souzik, bardzo mi przykro.. ale Mu zaznała największego szczęścia na świecie - zaznała prawdziwej miłości. była bardzo szczęśliwa, a Ty bardzo dzielna.
trzymaj się :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Nietoperrr... »

Jedyne co teraz jestem w stanie zrobić,to poryczeć się razem z Tobą...Nie wiem co napisać...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: *Delilah* »

Nietoperr dobrze to ujęła... smutny dziś dzień na forum...

Trzymaj się kochana... Maleńka Mu zawsze będzie przy Tobie..
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: alken »

śpij dobrze Mu :-*
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Mal »

Mu.. maleństwo :( tak mi przykro... cały czas ze wszystkimi ogonami zaciskaliśmy łapki, żeby było lepiej.
Miałam nadzieje, że jej się uda... Ssouz myśl o tym ile dobra jej dałaś, że ostatnie godziny spędziła w ramionach ukochanej właścicielki...że teraz już nic ją nie boli.
Mu, za tęczowym mostem spotkasz mojego Filipa. Ucałuj go w nos ode mnie... On jest tam od blisko miesiąca, zaopiekuje się Tobą.
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: StasiMalgosia »

(*) Kochana mała Mu buszuj szczęśliwie w szufladach po drugiej stronie Tęczowego Mostu...
Sołza trzymaj się
Obrazek
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Nue »

:'( Nie tak to miało być. Nie tak szybko.
[*] dla Mu
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

dziękuję wam...
ja nawet rąk umyć nie potrafię..wciąż pachną nią :'(
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Oleczka »

Kochana Mu za teczowym mostem masz szuflade, ciepla i przytulna, bezpieczna w ktorej juz nie cierpisz , Teraz za teczy slij duzo słoneczka zeby Pani było lzej
Bardzo mi przykro, mialam nadzieje, ze sterydy dadza Wam więcej czasu
Tule bardzo mocno :(
[*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Jessica »

nie wierze... nie potrafie uwierzyć... Mu nasz kochana.... tak bardzo się bałam ,że kiedys to przeczytam... [*] leć Aniołku
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Kaola
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 10:10 pm

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Kaola »

Jezu . nigdy nie miałam szczurów wystarczająco długo, żeby przeżyć jaką kolwiek śmierć a mimo to czytając co napisałaś miałam łzy w oczach.
Nie umiem sobie wyobrazic jak sie czujesz :'( trzymaj sie. masz jeszcze inne szczurki które cię potrzebują pamiętaj
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: bubu »

Nie.. :'(

Dlaczego tak szybko ? Dlaczego takie krótkie jest życie szczura ?
Mu była bardzo kochanym szczurkiem. Zawsze chętnie czytałam o was . o Tobie i Mu .
teraz już nic ja nie boli..śpij aniołku :-* [*]

sołza,trzymaj się! :-*
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: LaCoka »

Zuziu poryczałam się razem z Tobą :'(
Też myślałam, ze wejdę tu i przeczytam o poprawie jej stanu i, że razem się pocieszymy :(
To jest takie niesprawiedliwe :'( a jeszcze w piątek o niej rozmawiałyśmy, pokazywałaś mi jej urocze zdjęcia :(

Ale teraz maleństwo się już nie męczy, nic jej nie boli, lata z moją tłustą Lelią i resztą dziewczynek, one się nią dobrze zaopiekują :-*

To cudowne, że do ostatniej chwili byłaś przy niej i mała odeszła czując się najbardziej kochanym ogonkiem na świecie. Lepszej Mamusi nie mogła sobie wyśnić :-*

[*] na drogę dla ślicznej, kochanej małej księżniczki Mu, śpij spokojnie kruszynko :-* i pamiętaj, że Mamusia kocha Cię najbardziej na świecie i czekaj tam na nią na Waszej łączce :-*
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”