kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

ja myślę, że w domowych warunkach bez odpowiedniej sterylności nie powinno się bawić igłami. to jednak jest ryzyko.
a tragus lubi migrować. mi migrował, ale za późno zauważyłąm i się zerwał.
a kłucie go samemu może być ciężkie. moja znajoma sobie sama przekłuła, to za blisko końca tej chrząstki się wkłuła i tyle tragusa widziała.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Samemu to chyba ryzykowne poza tym ... Chwila niepewności i wylądujesz z igłą w uchu :/
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: matrix360 »

Niby ryzykownie, ale ja jak kiedyś przekłuwałam sama ucho to miałąm przynamniej pewność, że przebiję tak jak chcę i w ogóle ::)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

ale w studiu też masz tę pewność :)
przecież piercer nie kłuje Cię wg swoich upodobań, tylko pyta co i jak, zaznacza, idziesz zobaczyć czy pasuje. jeśli nie - zaznaczamy na nowo ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: matrix360 »

Niby tak.. W sumie piercer nie będzie isę tak pierdzielił jak ja wtedy, kiedy przekłuwałam, jeden ruch i po krzyku..
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: dusiaczek »

Paul_Julian pisze:
To industrial lub inaczej scaffold. Jesli masz problemy z ropieniem , to nie polecam.
W takim razie w płatku robię tylko zwykły, już się ze znajomym umówiłam na przyszły tydzień ;]

Krążą za mną wciąż te tunele dzień w dzień coraz bardziej ale ze względu na to że w jednym uchu mam zmaszczone dziurki bo szanowna pani stwierdziła że nie potrzebne są większe odległości a wtedy miałam 13-14 lat wiec się o to z nią nie kłóciłam, to tylko w jednym szło by bez problemu zrobić i widziałam jak to wygląda i tym bardziej mi się podoba że nie lubię symetrii no ale sama nie wiem jakby się to prezentowało u mnie - w lewym tunel a w prawym 4 zwykłe... Chyba niezbyt estetycznie ;/ Zaś też 2 nie chcę robić ze względu na to że wtedy tym bardziej mój luby by mnie zeżarł żywcem. Więc chyba pozostanę przy tym co mam i dorobię tylko ze 2-3 dziury w płatku, potem wymarzony w końcu w wardze, a tunele pozostaną marzeniami... (jak tatoo na pleckach i kolczyk w jęzorze..., no cóż, ale marzenia watro też miec ;])
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Czytałem na forach iercingowych, że tragus lubi robić niespodzianki - chrząstka może byc za gruba i trzeba sie przyłozyć . Chłopak pisał , ze kiedyś ponad 40 s przebijał (nie sobie) .
No i moze wyjść krzywo, bo sie bedziesz bać źle ułozyć igłę. Ktos patrząc z boku koncentruje sie na swojej robocie i na tym , żeby bezpiecznie ustawić igłę. I robi to po raz setny ...
Przebijając samemu musisz jeszcze patrzeć w lustro :) I ucho latwiej jakoś "odwinąć" , zeby było je całe widać w lusterku :D

Dusiaczek, wczoraj u weta widziałem jakąs emo panienkę , miała w jednym uchu tunel chyba 1 cm , a w drugim 2 zwykłe. Wyglądało całkiem ładnie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: dusiaczek »

Paul_Julian pisze:
Dusiaczek, wczoraj u weta widziałem jakąs emo panienkę , miała w jednym uchu tunel chyba 1 cm , a w drugim 2 zwykłe. Wyglądało całkiem ładnie.
Emo panienkom wszystko pasuje, ale że ostatnio zmieniłam styl, a może tak - po 18 latach bycia chłopakiem stałam się dziewczyną, to sama już nei wiem. widziałąm to u 2 osób w tv (takie w jednym uchu tylko) i jest fajnie ale z autopsji wiem że jak coś komuś pasuje to mi za chiny...
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

A moze spróbuj ponosić klipsa jednego okragłego wjednym uchu ? Zobaczysz jak to wyglada i czy faktycznie nie pasuje. Albo moze jakiś inny tunelik ? Bardziej dyskretny , albo z wzorkiem , bez dziurki ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

mi się strasznie nie podoba jak jest tylko jeden tunel. ucho z tunelem jest większe, nieproporcjonalne, a drugie takie małe.
sama przez chwilę miałam różnicę 2mm między tunelem w jednym uchu a w drugim, i szlag mnie trafiał :P
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Kaola
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 10:10 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kaola »

zgadzam się. Przecież ten płatek się rozciąga ;) symetria symetrią ale to już wyglada ... nieładnie
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: matrix360 »

ja widziałam raz dziewczynę, która w jednym uchu miała ponad 20 mm, a w drugim normalny kolczyk oO'
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: dusiaczek »

Te "fake" tunele miałam, różnie noszone, zresztą praktycznie nigdy nie mam takich samych kolczyków w obu uszach w pierwszych dziurach (oprócz wyjść typu matura, wesele etc) i mnie się właśnie taka asymetria straszliwie podoba nie tylko jeśli o uszy chodzi (zawsze sie chcialam obciac tak asymetrycznie ale mi sie kreca wlosy;/.), zreszta też nie chcę nic wielkiego - 5-8 mm. Ale to moze kiedyś, jescze będę myśleć i myśleć i się zastanawiac... A potem pewnei wyjdzie że i tak nic nie zrobię ;p
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
lanexia
Posty: 32
Rejestracja: pt lip 31, 2009 12:01 pm
Lokalizacja: UK

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: lanexia »

ja podjęłam decyzję co do tunela w jednym uchu. nigdy wcześniej nie miałam kolczyków w uszach, więc tunel był robiony od zera. sporo bólu, ale szybko i sprawnie. gotowe. 6mm słodziak. mały, dyskretny. nie chciałam go powiększać i robić drugiego. Krzysiek (piercer) powiedział, że wrócę. tylko się zaśmiałam..
dzisiaj mam w obu uszach po 16mm ;D
z Nami: Śnieżka, Missy, Ellie
za TM: Tusia, Czacza, Vanilka, Szara, Babu
ObrazekObrazek
groszek
Posty: 41
Rejestracja: czw sty 21, 2010 7:41 pm

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: groszek »

Ja mam na razie po 2 standardowe w uszach, w lewym drugą i od dzisiaj w chrząstce. Jeszcze za jakiś czas, bliżej nieokreślony, zrobię sobie 3, koleżanka mi zrobi pewnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”