Cyklostadko: Strachkwas i Tobiasz Trzeci.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: *Delilah* »

Nonono :)
A co ze starym stadkiem ? Odbierasz je czy jak ?:)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Cyklotymia »

*Delilah* pisze:Nonono :)
A co ze starym stadkiem ? Odbierasz je czy jak ?:)
Nie miałabym serca, na pewno zżyły się z nowymi opiekunami, przyzwyczaiły. Już dość się najeździły z tymczasu na tymczas, poza tym źle im u nowych właścicieli nie jest.

Teraz tylko cierpliwość pozostaje... :)
Awatar użytkownika
katarzyna
Posty: 57
Rejestracja: śr kwie 29, 2009 1:14 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: katarzyna »

:) Edward ma się bardzo dobrze, biega ciągle na wolności, zjada przysmaki i podbija serca każdego gościa, który przekracza próg naszego pokoju :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Cyklotymia »

Cieszę się bardzo, że jest zdrowy i że mu dobrze :) Wyczochraj go porządnie ode mnie :)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: denewa »

Bardzo się cieszę, że w temacie znów będzie głośno ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Cyklotymia »

Więc tak: mieszkanie mam na 100% załatwione - pod koniec września się wprowadzam :) Tak jak było planowane, będę mieszkać z lubym, całe mieszkanko do dyspozycji dwóch osób :D
http://www.fionka.pl/produkt-2485.html klatka już wybrana, oczywiście półki się wywali i wstawi plastikowe. Z kalkulatora wychodzi prawie pięć ogonów, ale chcemy mieć trójkę, z awaryjnym miejscem na czwartego (co się pewnie stanie, bo bid, które podbijają serca, nie brakuje - ale Andrzej jakoś przeżyje czwartego :D, w końcu nie będzie ze mną w pokoju mieszkał :D)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: unipaks »

Cieszę się bardzo razem z Tobą! :) Imiona istotnie świetne :D
Będę niecierpliwie czekać na pierwsze (foto)relacje ze zdobywania terenu przez ogonki ;)
Uściski! :-*
Gdzieś mi wcięło posta , którego tu wysłałam jakiś czas temu , ciekawe , gdzie/u kogo wylądował? :-\ )
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: IHime »

Cyklotymia pisze:Więc tak: mieszkanie mam na 100% załatwione - pod koniec września się wprowadzam :) Tak jak było planowane, będę mieszkać z lubym, całe mieszkanko do dyspozycji dwóch osób :D
http://www.fionka.pl/produkt-2485.html klatka już wybrana, oczywiście półki się wywali i wstawi plastikowe. Z kalkulatora wychodzi prawie pięć ogonów, ale chcemy mieć trójkę, z awaryjnym miejscem na czwartego (co się pewnie stanie, bo bid, które podbijają serca, nie brakuje - ale Andrzej jakoś przeżyje czwartego :D, w końcu nie będzie ze mną w pokoju mieszkał :D)
Gratuluję! :D
Miałam taką klatkę, jest całkiem fajna. Tylko w pewnym momencie zaczął mi przeszkadzać brak górnych drzwiczek, no i szczurusiów przybyło, więc wymieniliśmy na większą.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Babli »

*Pisk!*
Ale się cieszę! Kiedy pierwsi lokatorzy zawitają w klatce? ;D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Cyklotymia »

Październik :) Wprowadzam się pod koniec września, kasę na klatkę, karmę, wyposażenie i ściółkę mam odłożoną, będę zamawiać w krakowskim sklepie z dostawą do domu, więc targanie tego odpada :) I jak już wszystko będę miała przygotowane, to będziemy się za lokatorami rozglądać. Jedna bida na pewno będzie z laba krakowskiego (od kolegi - Dominika, tego co akcję z krówkami labisiowymi zrobił), a co do reszty - zobaczymy :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: IHime »

A patrzyłaś tutaj? http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=27321 Miot doskonały stoi pod znakiem zapytania, bo brakuje chętnych na samczyki. :(
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Cyklotymia »

Właśnie patrzyłam ;) I potwierdzenia otrzymania CV jeszcze nie dostałam :D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Cyklotymia »

Heh, jeszcze trzy tygodnie! Tylko trzy tygodnie i będę znów czuć dotyk łapek, wąsików i ogonków, znów będę mogła wyczochrać szczurze futro, rozpieszczać te małe bestie... :)

Mam już potwierdzone cv-ki na mioty:
Cnót - chłopaczek będzie nazywał się Virtus :)
E - Ewok :)
Mam nadzieję, że się urodzi na tyle chłopaków, żeby i dla mnie starczyło! :D

No i u Nausicaa czeka na mnie mały Muftak :)
Jeszcze do brydża się czwarty przyda... I żeby Muftak nie był sam w klatce, bo na Virtusa i Ewoka (którzy jeszcze nie istnieją, a już ich lubię :D) trzeba będzie cierpliwie poczekać.

Co do klatki, to jeszcze się waham - znalazłam na Alledrogo taką: http://allegro.pl/item1191098643_klatka ... bonus.html Tzn. aukcja już zakończona, ale zostało im tych klatek, więc pewnie cyklicznie tę aukcję puszczają :D Bo odstępy nie są 2,5 cm tylko 1,5, więc małe smrody nie wyjdą, a poza tym jest składana - a na wakacje czy ferie trzeba będzie klatę przewieźć, więc to dodatkowy plus :D I jest wysoka, a ogonki się przecież lubią wspinać. Nawalę tam półeczków jak mrówków (;P), to się ucieszą :D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Nietoperrr... »

Eh...już się nie mogę doczekać nowych fotek nowych pierdzibąków szczurzych... ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Szczęśliwa Siódemka

Post autor: Jessica »

już odliczam dni <radocha> :-* ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”