Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

NIetoperek.. Ja.. Kurde, brak mi słów, to posłużę się emotkiem : :o :o :o :o

A na marginesie yss, Nietoperrr..., wy to złe kobiety jesteście, tak się nabijąć z niewiniątka.. :'( :D
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vicka211 »

ŁO MATKO :o :o :o
toż to ja w życiu może 2 znalazłam!?
:o :o :o :o
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

jutro gaia juz bedzie w domu ciekawe co na to marian :) a za tydzien kolejny dumbolec :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

A tak do tych koniczyn, to ja żeby znaleźć to potrzebują pół godziny ślęczeć na trawą w poszukiwaniu, ale jak już znajdę to tak z 5 na raz ;D

A znalazł ktoś kiedyś 5-listną, albo 6? 8) O0
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Zorlis »

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek czterolistną znalazła... ;)
Zresztą, jak to mój wspaniały brat mi jakiś czas temu powiedział: "Jeśli głupi ma zawsze szczęście, to ty jesteś geniuszem" :P
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

matrix360 pisze:NIetoperek.. Ja.. Kurde, brak mi słów, to posłużę się emotkiem : :o :o :o :o

A na marginesie yss, Nietoperrr..., wy to złe kobiety jesteście, tak się nabijąć z niewiniątka.. :'( :D
Se,se,se,se,se!!!Ty się kiedyś małpo też nabijałaś z pewnego mojego byyyyka ortograficznego,no to teraz masz!!!ZEMSTA NIETOPERA!!! 8)
jordan pisze:jutro gaia juz bedzie w domu ciekawe co na to marian :) a za tydzien kolejny dumbolec :)
To ten miot co jeszcze jeden standardzik chłopak został?Czy ktoś może z dumbulca zrezygnował,bo ja się pogubiłam... ??? Kurcze,jordan,jak w dodatku przywozisz do Oleśnicy,to normalnie zęby wbijam w ścianę...GMR okrutne,w dodatku jakby jeszcze transport był taki w sumie "pod dom"...Chyba że mi się znów posty popierdzieliły... ???
matrix360 pisze:A tak do tych koniczyn, to ja żeby znaleźć to potrzebują pół godziny ślęczeć na trawą w poszukiwaniu, ale jak już znajdę to tak z 5 na raz ;D

A znalazł ktoś kiedyś 5-listną, albo 6? 8) O0
Na tych moich fotkach widać nawet 6-listną...Te wszystkie co tam są to najmniej 4-listne... ;D Najwięcej-listną jaką znalazłam,to 8 ;D
I tak od dzieciństwa,garściami przynosiłam do domu...Wystarczyło tylko,że się schyliłam...Z taką kupą szczęścia,to powinnam już być miliarderką,a biedna Iwonka nawet nie pracuje i tylko w domu z dziećmi siedzi... :-[
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Nietoperrr... pisze:Se,se,se,se,se!!!Ty się kiedyś małpo też nabijałaś z pewnego mojego byyyyka ortograficznego,no to teraz masz!!!ZEMSTA NIETOPERA!!! 8)
Zemsta Nietopera jest okropna :(
Nietoperrr... pisze:Na tych moich fotkach widać nawet 6-listną...Te wszystkie co tam są to najmniej 4-listne... ;D Najwięcej-listną jaką znalazłam,to 8 ;D
I tak od dzieciństwa,garściami przynosiłam do domu...Wystarczyło tylko,że się schyliłam...Z taką kupą szczęścia,to powinnam już być miliarderką,a biedna Iwonka nawet nie pracuje i tylko w domu z dziećmi siedzi... :-[
A ja tam chciałąbym siedzieć z dzieciarnią w domu xD
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

matrix360 pisze:A ja tam chciałabym siedzieć z dzieciarnią w domu xD
Słuchaj,mieszkasz rzut beretem...Zapraszam na jednodniową zmianę zdania po pobycie z moimi potworkami...A tak na marginesie,szukam opiekunki do dziecka...Tylko OC i NW trzeba sobie wpierw wykupić... ::)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

nietoperr no przywoze do olesnicy :)

biore od vereny standarda dzisiaj i tego z katowic dumbolca za tydzien :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Jessica »

Zorlis pisze:"Jeśli głupi ma zawsze szczęście, to ty jesteś geniuszem" :P
O0 O0 O0 8) padłam
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: yss »

matrix360 pisze: A ja tam chciałąbym siedzieć z dzieciarnią w domu xD
ma to swoje zalety, o ile dzieciarnia ma własny pokój z grubą zasuwą :) taki wygłuszony najlepiej.... O0

ja chyba nigdy nie znalazłam. może z raz jak mała byłam.

ale ja mam pytanie roślinnej natury: otóż wymyśliłam sobie skrzynki na zewnętrznym parapecie sypialni. najmilej widziane są roślinki które wyrosną na jakieś 50 cm w górę. nie więcej i nie mniej. jakie kwiatuszki będa najlepsze? przypominam, że chodzi o zewnętrzny parapet, czyli podlewanie będzie okazyjne w czasie suszy najwyżej ;) a tak muszą sobie radzić same.

aha, okno jest od zachodniej strony.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ja się nie znam na gatunkach który jak wysoko wyrasta ale okazyjne podlewanie w czasie suszy nie wchodzi w grę tylko przy kaktusach ;D
my co roku mamy jakieś kwiaty za oknem i jednak trzeba o nie regularnie dbać ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astharte »

A tak zmieniając temat, widział ktoś, że szczur gonił kota? ;D Ja po prostu nie mogę jak patrzę na Galadrielę co ona wyprawia. Moja do niedawna jedyna i niepodzielnie panująca królowa domu kotka została zdetronizowana przez jakąś szczurzą przybłędę, już nawet spokojnie do pokoju mojego wejść nie może, bo od razu Galadriela na nia naskakuje i goni przez pół domu. Szkoda tyko, że jeszcze nie potrafi warczeć na nia hehe. Ale normalnie kamień z serca, przynajmniej mogę być spokojna, że moja Kropka nic szczurkom nie zrobi :D
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Astharte »

tylko ten kot nie ucieka, a moja Kropka robi takie śmieszne uniki ;D czasem nawet się powąchają z daleka, ale najgorzej jest jak Galadriela dotknie Kropkę w łapę, to ta się otrzepuje dobrą chwilę po tym wstrząsie ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”