Były kolczyki teraz tattoo

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: Pajton »

dusiaczek pisze:ja już teraz szukając pracy na wakacje zostałam zapytana czy mam jakies tatoo, a było to w sklepie odzieżowym, bo oni pytają bo klientów się tym odstrasza...
Serio zapytali ? Skoro nie widać na pierwszy rzut oka, to co ich to obchodzi ? ::) No ale są ludzie i ludzie... :-\
Ja na szczęscie nie zostałam o to spytana zatrudniając sie w sklepie (w drogerii pracuję). Co prawda odsłaniam tylko czasem ten na stopie (jak balerinki ubiore albo prześwituje przez rajstopy), ale jak narazie nikt nic jeszcze mi nie powiedział (wręcz jeden klient był pozytywnie zaciekawiony co to ja mam za zwierza na stopie :D ). A co do pleców, to raczej w tej pracy nie będę chodziła w bluzkach na ramiączkach więc luz ;)

asia030984 zaskoczyłaś mnie... no i podziwiam... powiem CI szczerze, że jako dawniej uczennica, i może kiedyś matka, to bym absolutnie nic nie miała przeciwko takiej oryginalnej nauczycielce, wręcz przeciwnie ;)

A co do tatuaży, to motyw jaszczurki też mi sie podoba.... ehh i wogóle mnie korci cały czas na trzeci... ale finanse ::)
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: asia030984 »

No ja mam właśnie w wardze, ale ten do pracy wyciągam, w języku i 4 w pępku. Miałam też na karku i na klatce piersiowej, na dekolcie :)
Ale to miałaś przygodę, mnie jeszcze nikt nie zapytał o tattoo. Do pracy noszę dłuższe bluzki, żeby nic przypadkiem nie było widać - chodzi o szkołę, przedszkole. Bo wiadomo, co by było gdyby ktoś zobaczył :-[ Nie spotkałam jeszcze pod tym względem wyrozumiałego dyrektora, bo to zaraz, że zły przykład czy coś. Wkurza już mnie to, bo wszystko w tym kraju trzeba ukrywać!!!
Masakra!!!
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: asia030984 »

Pajton to fajnie, przynajmniej ktoś pozytywnie nastawiony do orginalnej nauczycielki :) ;)
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: dusiaczek »

było, było, byłam w szoku jak to usłyszałam. bo ponoć jakaś dziewczyna miała na nadgarstku i przyszła babeczka takiej "starszej daty" i się zaczęła rzucać że HIVy i inne żółtaczki po ludziach roznosi tym...
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: asia030984 »

było, było, byłam w szoku jak to usłyszałam. bo ponoć jakaś dziewczyna miała na nadgarstku i przyszła babeczka takiej "starszej daty" i się zaczęła rzucać że HIVy i inne żółtaczki po ludziach roznosi tym...
he he dobre :)
Ludzie są świetni, nie znają się , a się wypowiadają!!! żal...
Awatar użytkownika
con3x
Posty: 210
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:48 pm

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: con3x »

już gdzieś tu pokazywałem, ale zarzucę obrazkiem jeszcze raz...

Obrazek
bless ya.
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: Kameliowa »

śliczny (: dredziki też :D uwielbiam realistyczne tatuaże.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
con3x
Posty: 210
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:48 pm

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: con3x »

dzięki ;)

Odnośnie pytania pracodawcy o tatuaż- jeśli chodzi o legalną pracę- możesz podać do sądu o takie pytanie :) To Twoja prywatna sprawa co robisz ze swoim ciałem.

Aha, zmieńcie w nazwie tematu na "tattoo" bo aż przykro się patrzy na tego byka. Mam wrażenie że ktoś krzyczy "tatoo... a mamaa.." :] bez sensu.
bless ya.
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: Pajton »

con3x świetny! ;) brrr jak żywy :P (osobiście za tymi żyjątkami nie przepadam,ale w tym wykonaniu mi się nawet podoba :P)


Hahaha z tym hiv'em to się prawie poplułam jak usłyszałam...
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: Kameliowa »

con3x pisze:
Aha, zmieńcie w nazwie tematu na "tattoo" bo aż przykro się patrzy na tego byka. Mam wrażenie że ktoś krzyczy "tatoo... a mamaa.." :] bez sensu.
haha albo Tatu ;)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: yss »

asia030984 pisze: trzeci to anioł walczący na lewym biodrze i pośladku :)
walczy z cellulitem? O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: alken »

yss pisze:
asia030984 pisze: trzeci to anioł walczący na lewym biodrze i pośladku :)
walczy z cellulitem? O0
umarłam ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: asia030984 »

walczy z cellulitem?
dobre :)
akurat nie, przez moją psinę cały czas chudnę i muszę nowe ciuchy kupować :) jak to moja kumpela mówi, niedługo będę się ubierać w dziecięcym :)
a wlaczący dlatego, że akurat taki wzór mi się spodobał, chciałam anioła, ale nie za bardzo kobiecego, ogólnie to mi się strasznie męskie tatuaże podobają :) i tak wyszło... ale dalej śmiać mi się chce z Twojego komenta ;D

a tattoo pająka genialny, relistyczny, świetny :) też kiedyś o czymś podobnym myślałam...
Awatar użytkownika
con3x
Posty: 210
Rejestracja: czw kwie 22, 2010 11:48 pm

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: con3x »

teraz myślę o jakimś motywie roślinnym... generalnie jest plan, żeby spory kawałek ciała poświęcić faunie i florze. Pędy roślin, krzaki, liście, pomiędzy tym mniejsze i większe zwierzęta. A na prawym biodrze niedźwiedź grizlie.
bless ya.
Awatar użytkownika
asia030984
Posty: 220
Rejestracja: pt maja 21, 2010 10:57 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Były kolczyki teraz tatoo

Post autor: asia030984 »

ciekawy pomysł, ciekawe jaki będzie efekt :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”