Sołzowy szubrawiec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Mal »

nie tak bardzo miało oznaczać, że w porównaniu do innych małych urwisów z miotu Strzałka nie drapie panicznie. Ona raczej np. obejmuje łapkami ucho czy palec czy nos i wtedy jak ją coś spłoszy to rzeczywiście może zajechać, ale tak to naprawdę jej pazurkowanie to mały pikuś w porównaniu do moich dziewczyn, które jak wedrą się pod bluzkę pozostawiają szramy jak po ciężkim gwałcie.
Z tym że małe drapie bardziej niż dorosły to się zgadzam w całej rozciągłości.

Ssou może Mizelka czeka jak rozwinie się sytuacja z Eni i Małą... Może dopiero kiedy tamte dwie ustalą między sobą co i jak Mi dołączy do nich czy one do niej w szufladzie
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Mal »

zdjęcia mnie rozbroiły, zwłaszcza stópki :) i poważna mina myjącej się Eni a obok takie małe pchłowate coś ze strzałką na czole
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Mal »

przepraszam, że tak post pod postem ale czy ja Ci Ssouzie mówiłam, że siostrę twojej Strzałki, mniej haszczejącą panienkę Oleczka dzisiaj odebrała?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Paul_Julian »

sssouzie pisze:Mizelka, zdziwisz się ale ma już ok 8 miesięcy. tak, aj też nie wierzę, ale podchodzi już pod 9 miesiąc.

nie wiem nie wiem. ona jest dla mnie tajemnicą. no i ten biedny skrzywiony rozumek :-[
Kredka też ma tyle :D przeciez one są z ok. wrzesnia-pazdziernika :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

coś Oleczka wspominała, ale uwierzyć nie mogłam ::)
Oleczka dla siebie przygarnęła? no to jestemy rodziną :D
Mal pisze:Ona raczej np. obejmuje łapkami ucho czy palec czy nos
o taak..ona tak fajnie kontempluje to co ma w łapkach ten palec naprawdę zasługuje na to by być oblizany ::)
...czyż nie dobija się koni...?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: ol. »

Przepiękne stworzenie http://s872.photobucket.com/albums/ab28 ... CF2830.jpg :)
ta lewa nóżka - pewniaczka 8)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Nakasha »

Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Oleczka »

sssouzie pisze:coś Oleczka wspominała, ale uwierzyć nie mogłam ::)
Oleczka dla siebie przygarnęła? no to jestemy rodziną :D
hehehe :D ano od wczoraj jestesmy rodzina :D Malenka jest u mnie i jest strasznym slodziakiem :D porobie foty i napisze o moich dziewczynach :D
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

ol. pisze:ta lewa nóżka - pewniaczka 8)
zawsze mnie rozbrajają te nóżki na miskach- coby miska nie uciekła :D
Nakasha pisze:jakie śliczności! :D
o taaak :) zgadzam się całą sobą :D
Oleczka pisze:hehehe :D ano od wczoraj jestesmy rodzina :D
witaj w rodzinie- no i czekam oczywiście na foty razem ze Szczałeczką, chętnie popatrzymy na siostrę w nowym domku ;)

nie chcę nic mówić zapeszać...powiem cichutko, że pierwszy krok chyba za nami..
szkoda mi było wczoraj już samotnej skulonej Kamizelki i niezaprzeczalnie stęsknionej za Kamizelką Enigmy .
bo wczoraj Malizna była cały dzień z Enigmą w klatce, którą przeniosłam do mamy pokoju.
Wczoraj też na wieczór żeby złapać Kamizelkę musiałam odsuwać i wyjmować wszystkie szuflady po kolei,
tak, żeby ona zeszła na sam dół. tam podsunęłam jej transporter większy, do którego choć nie chciała wejść- wejść musiała.
tak więc Kamizelkę w transporterze zaniosłam do pokoju gdzie się znajdowały E i Sz.
Tam wypuściłam ją, ale jak mówiłam ona w panice jest nieobliczalna, chciała mi gdzieś zwiewać, więc po prostu wrzuciłam wszystkie trzy do transportera.

tam też stęsknione Enigma i Kamizelka obwąchały się i przytuliły, leżąc ze zmrużonymi, zmęczonymi można by powiedzieć oczętami. niesamowicie mnie rozczuliły- takie odetchnięcie z ulgą to było, zobaczyły, że żadna z nich nie odeszła na zawsze...

Malizna nie była wcale a wcale zdziwiona obrotem rzeczy :D
latała po pozostałej dwójce, i naprawdę podziwiałam starszaki, bo ja bym wlepiła małej już na ich miejscu ze trzy klapsy.
a one nic, tylko ze zniecierpliwieniem przekładały się z boku na bok, podczas gdy malizna wierciła tunele w ręczniku pod nimi ::) :D

w końcu Kamizelka już trochę chyba wyprowadzona z równowagi szkrabem niedelikatnie zaglądającym jej w zęby pokazała jej stanowczo gdzie szkraba miejsce. bez żadnych dziabów i temu podobnych, po prostu wierzgnęła już mocniej, malizna sama przewróciła się na plecki, i tak ją Mizelka przytrzymała.

sytuacja wygląda tak, że Malizna iska wszystkie dwie jak leci, one jej nie bardzo chyba.
pozwalają się iskać- nic nadto.

w końcu zmęczona Szczałencja wcisła się w róg transporterka wystawiając mi tuż przed nos przez ściankę nóżyny i zwinięte łapiny
(bo ja się położyłam z głową obok transportera)

i zasnęłam tak z transporterem pod pachą i głową na ramieniu (bo obserwowałam przecież sytuację ;D )

zbudziłam się w szarówce, dzieciaki spały dalej grzecznie, ja już w ogóle przez te czuwanie i spanie w innym pokoju zgubiłam się w czasoprzestrzeni, normalnie jak pełnoetatowa matka ;D
budzę się- nie wiem który to jest, która to jest i gdzie to jest- wiem jedynie, że trzeba zajrzeć do dzieci O0

kiedy już nadszedł ranek i zbliżał się czas zajęcia się sobą, wpuściłam je wszystkie trzy do klatki, która nadal stoi w mamy pokoju.
i będzie nadal tu stała, dopóki nie zarejestruję wspólnego spania. widzę, że się gnieżdżą wszystkie trzy w rurze, ale jak wróciłam malizna siedziała sama w rurze, pozostała dwójka spała wtulona poza rurą.
więc czekam, aż się tu zbliżą jeszcze bardziej, mamy czas, mój pokój tymczasem stoi nieużywany i otworzone mam wszystko: okna i drzwi niech się wietrzy solidnie- już drugi dzień.

ło rety alem się rozpisała...dziś nie mam zdjęć. dziś padam na pysk i mam wolne ;D zwolniłam się i zamierzam relaksacyjnie wykorzystać czas ( pewnie znowu po prostu wypuszczę szczury na łóżko, albo będę leżała na podłodze wpatrzona w klatkę ::) )

ogólnie się cieszę, a wiem, że jak na razie nie mam z czego- bo to dopiero początek- co z tego, że są wspólnie w jednej starej klatce dziewcząt, jeśli jest ona w innym pokoju i tak na prawdę to nie była ich najważniejsza twierdza.
ale mam nadzieję, że jednak ten wspólnie spędzony czas teraz zaowocuje jakoś pozytywnie gdy wrócimy już na stare śmieci
do szuflandii.
o i tyle na dziś z głównych wiadomości ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Babli »

Nie miałam jeszcze okazji pochwalić Szczałki! Toż to piękna dziewoja z niesamowitym pycholkiem! :-*
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Paul_Julian »

Enigma i MIzelka nie przyzwyczajone do jakichś kajtków plątających sie pod nogami :D
Pewnie jak sie dorwie do iskania , to nie ma zmiłuj :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Mal »

młoda miała do towarzystwa 4 siostry i mamę. poranne obiadowe podwieczorkowe i wieczorne iskanie to była u nich norma, a jeszcze ta mała dominantka wywalała siostry na grzbiecik i dawaj iskac im brzuszki, mamie też a co się będzie ograniczać.

Samo to, że obyło się bez rozlewu krwi i pisków przy dołączeniu Mi należy uznać za sukces.
Trzymam Kciuki Zuz
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: IHime »

Ach, zazdraszczam, normalnie zazdraszczam tej małej pchełki radosnej, taka jest śliczna i słodka. :-*
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: sssouzie »

Mała pcheła haszczeje jak na drożdżach :D
dziś widziałam ją ciemną, wracam z pracy a tu zonk :o na pleckach został już tylko trójkącik ciemniejszy. na łepetynie myślałam,
że kamizelka zdążyła już wygolić ciemniejsze- ale nie - ona jaśnieje!

::)
jak to szybko się dzieje!

dziś rano przed pracą mama zadzwoniła, że przyjeżdża..więc nie ma chwili do namysłu czy zastanawiania się, muszę klaciochę przenieść do mojego pokoju z powrotem.
a po powrocie z pracy wypuściłam wszystkie trzy do szuflad.
tak więc hasak poznaje właśnie techniki wspinaczkowe po szufladach, czasem oberwie od starszaków, ale wie, gdzie jej miejsce ;)

bym porobiła zdjęcia i w ogóle, ale zostałam sama z młodszą siostrą, mama pojechała do szpitala
i nie wiem co się dzieje za bardzo :-[
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: wolna szczurza szuflandia

Post autor: Paul_Julian »

Zeby ona tylko tej szczałki z pysia nie straciła, bo co to bedzie ....
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”