KALKULATOR - Wymiary klatki na

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: yss »

pyza otrzymała upomnienie na pw. od moda :] mam nadzieję, że przemyśli swoje wypowiedzi. Wy możecie odpuścić, jako i Wam... itd :P koniec OT.
ten się nie myli, kto nic nie robi
pyza008
Posty: 156
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 8:53 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: pyza008 »

zalbi po tym co przeczytałam chciałam ci wysłać pw ale jednak postanowiłam się tutaj wypowiedzieć bo sądzę, że zostałam niesłusznie oskarżona o coś czego nie zrobiłam;/jeszcze nikogo na tym forum nie wyzywałam i ciebie również nie...doceniam rady i uwagi wszystkich. to, że ktoś mi zwraca uwagę to nie powód do obrażania kogokolwiek. jak sobie przypominam naszą rozmowę pw to ty mnie nazwałaś np inteligentką w odwrotnym tego słowa znaczeniu, a ja byłam miła. i nie mam ci tego za złe. ale widzę, że jestem u ciebie totalnie skreślona choć nie wiem za co;D

Izold odp ci na twoje pytanie i jeszcze wytłumaczę to co napisałam w poście wyżej:)uważam tak i nawet już myślałam o kupnie drugiego szczura. tylko jeszcze trochę poczekam aż ten się całkiem oswoi. a tę uwagę/prośbę napisałam ponieważ wiele osób już na tym forum mi na to zwracało uwagę nawet przy tematach kompletnie tego nie dotyczących i już szczerze mówiąc miałam tego troszkę dość;))no wybaczcie ale ile można wytrzymać;]ale to nie znaczy, że nie zgadzam się z tym co mówią inni i że to olewam. wręcz przeciwnie:)

i dlatego jeszcze raz prośba do zalbi: nie osądzaj mnie niesprawiedliwie.
rudolph69
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 21, 2010 9:11 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: rudolph69 »

jaka klatka będzie odpowiednia dla 2 dorosłych szczurów, na razie mam jednego małego, ale chce mu sprawić towarzystwo i klatka miała by być docelowa, wiec jakie wymiary wybrać?
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: dusiaczek »

~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
masafion
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 8:27 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: masafion »

Może komuś się przyda - strona z pełnym tłumaczeniem oryginalnej strony z kalkulatorem + link do niej:
http://kalkulator.xa.pl/
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Blanny »

W sumie to tłumaczenie na tej stronie nie wiele zmienia, bo mało kto się domyśli, czym ta głębokość jest. :P

Według kalkulatora moja klatka 80x48,4x100 starcza na 6 szczurów. W mojej mieszkają tylko dwa.. Ale przynajmniej jak luźno mają. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Wikensos »

Helou:)

Chcę moim pięknisiom kupić nowe lokum.Te które maja obecnie jest wygodne ale jak na moje nudzą się w nim(ma ściany plastikowe,górę kratkowaną i ciężko przyczepić chociażby hamaczek).Upatrzyłam sobie w miarę tanią klatkę(jak dla mnie-na razie nie pracuje,dostaje 200zł miesięcznie plus to co sprzedam/zarobię) http://allegro.pl/item1059113212_klatka ... i_zoo.html. Według kalkulatora zmieszczą się tam 3 szczury(ale na razie nie planuję przygarnięcia trzeciego-chociaż mi się marzy). Nie wiem czy moi panowie będą tam mieli pełna swobodę ruchów i czy da się ją jakoś przyjemnie urządzić żeby chłopaki mieli co robić:):)jak myślicie?

P.S to kółko bym stamtąd wyciągnęła-nie sprawdzało się jak im dołożyłam;];]

Pozdrawiam szczurzasto:)
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
Awatar użytkownika
lola900
Posty: 235
Rejestracja: wt sty 19, 2010 6:21 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: lola900 »

Tak,ta klatka jest dobra.Sama ją mam dla 3 samiczek.Kup ją jak najszybciej,bo o ile dobrze zrozumiałam to masz dla nich dunę,a ona nie nadaje się dla szczurów.
Zara, Roxi, Maja, -czyli moje maleństwa ♥♥♥
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Wikensos »

Kupię kupię tylko czekam na początek miesiąca i od razu zamawiam;)Ta klatka co teraz mają to jest taka przejściowa, jak adoptowałam drugiego ogona to musiałam mieć więszką i dostałam od sąsiadki właśnie tą.

Czyli w razie hmm trzeciego szczurka ta klatka będzie dla nich wszystkich dobra?:) nie będą miały ciasno jak np zawiesi się hamaczek albo coś takiego?:)
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
Awatar użytkownika
syntonia
Posty: 451
Rejestracja: pn lis 23, 2009 2:42 am

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: syntonia »

Też mam tą klatkę dla 2 samców. 3 samiczki spokojnie, by się zmieściły, ale dla 3 samców może być za ciasno. Chyba, że są to wyjątkowo małe samce :)
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Arthur Schopenhauer

[*] Smrodzio - na zawsze w moim serduchu [*][/b] [/i][/color][/size]
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Blanny »

Potwierdzam.. Trzy samiczki się tam zmieszczą zapewne, ale trzy chłopy wielkości moich na bank nie. ;)
Świetnie, że zmieniasz klatkę, bo którą masz nie nadaje się dla szczurków. Jak sama zauważyłaś, ciężko tam cokolwiek dla nich wsadzić, zbudować, powiesić.. No i jest tam słaby ruch powietrza. Jestem pewna, że będą szczęśliwe, jak tylko im zmienisz na nową klaciochę. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Wikensos »

Heh na szczęście mam wyobraźnię i nie trzymam ich w klatce dla myszy;) wiedziałam ,ze ta klatka nie jest odpowiednia ale gdybym jej nie wzięła na jakiś czas to mój Zbigniew nie miałby kolegi;) juz sie nie mogę doczekać urządzania i tej radości z zabawy:D
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Nakasha »

Moim zdaniem ta klata nadaje się dla 3 samiczek lub 2 samców. :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
kot
Posty: 40
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 10:26 pm

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: kot »

Wikensos jak chcesz to jest jeszcze opcja malowana http://allegro.pl/item1071470767_duza_k ... kolor.html cena ta sama a podobno lepsze od ocynku ;)
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: KALKULATOR - Wymiary klatki na

Post autor: Wikensos »

O dzięki nawet nie pomyślałam o tych kratkach;)
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”