Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

tak jest Tili.

amen :)
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Tili pisze:I bardzo dobrze, bo to co odwalila na innym forum to pozal sie Boze, ale w dupie z nia nawet mi sie nie chce o tym myslec :)
A co takiego odwaliła?
Pytam, bo jakoś nie miałam okazji poznania jej ze złej strony ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

"POSZLAM", zeby wstawic ogloszenie ze szczurkami z allegro, ktorych adopcja sie zajelam, wiec na dzien dobry odpisala, ze tymi panami ktos juz sie zjamuje na innym forum na co ja, ze to wlasnie ja sie zajmuje, na co ona, ze juz tam chyba ktos je mial odbierac, na co ja, ze nic o tym nie wiem, a jestem w stalym kontakcie z wlascicielka i opisalam sytuacje. Ok. Pozniej weszlam sobie do dzialu zabawy czy jakos tak i napisalam o podawaniu szczurkom gotowanego na twardo jajka (pomysl wzielam od yss), na co ona nie, ze abslutnie nie wolno podawac, ale napisala cos w stylu, ze ona raczej by nie podawala takiego jajka, bo jest za ciezkie ??? i szczurki bardziej potzrebuja bialka zwierzecego. Przeczytala to jakas laska i odrazu, aha skoro Shy pisze, zeby lpieje nie podawac to widac cos w tym jest. No wiec ja jej odpisalam, ze dalczego odrazu zniecheca, ze na innym forum, na ktorym dostala bana ( o tym dowiedzialam sie przy okazji ktorejs z kolei kjlotni miedzy Merch, a ludkami z SHSRP) dziewczyny, ktore maja wielotenie doswioadczenie w hodowli jak najbardziej polecaja takie jajko, bo szczurki przy okazji szamiania maja tez zabawe i jesli to mialoby w jakikolwiek sposob szczurkowi zaszkodzic to chyba by tego nie polecaly, a z ciezarem szczurek sobie poradzi. Na co ona do mnie pw, ze wtf jaki ban, ze to zablokowanie i ze z tym jajkiem to jej chodzilo o to bialko wlasnie i ze ona sobie nie zyczy, zeby o niej rozmawiac i ze jak czytac ze zrozumieniem nie potrafie to mam sie nie odzywac i nie wypisywac o jakis banach, na co ja, ze ok, ale napisala o tym jajku w taki sposob, ze inne dziewczyny pomyslalay, ze to cos zlego, a ban czy zablokowanie to prawie to samo tym bardziej, ze i tak juz tu nie wroci, a rozmowa nie bylo tylko o niej, ale miedzy innymi o niej i, ze mnie to ona ani ziebi ani grzeje wiec jest mi obojetna dopoki nie zacznie sie mnie czepiac. I po chwili polecialo jedno ostzrezenie od admina, ze pisze nieparwde, a za moment drugie za trlling. I w tym momencie wybuchlam napislam co o tym mysle adminowi i kazalam mu usunac moje konto z forum, bo nie powiem jak ich nazwalam i, ze ja z takimi ludzmi nie chce miec nic wspolnego. To tak mniej wiecej, bo staram sie juz o tej calej sparwie nie myslec.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Nina pisze:
Tili pisze:I bardzo dobrze, bo to co odwalila na innym forum to pozal sie Boze, ale w dupie z nia nawet mi sie nie chce o tym myslec :)
A co takiego odwaliła?
Pytam, bo jakoś nie miałam okazji poznania jej ze złej strony ::)
ja nie wiem w sumie czy powinnyśmy gadac o nieobecnych ;) ale w końcu nie bez powodu jest zablokowana, tak btw. podziwiam ją za pomoc jaką niesie szczurom ale też miałam z nią ostatnio spięcie bo napisała do jednej forumowiczki podejrzewającej że szczura jest w ciąży że powinna uśpić ew. maluchy bo za dużo już jest szczurów do adopcji. po tym jak napisałam że to potworny w sumie argument i jedynym argumentem za eutanazją jest młody wiek matki to zostałam przez inne pomocne kolezanki zlinczowana że ze mnie idiotka i że trzeba uśpić te szczury bo na pewno są z wsobnego i i tak jest za dużo na forum bezdomnych.
jakis taki niesmak został mi.

a co do tego z jajkami to hm, każdy ma swoje widzimisię dotyczące żywienia ale podstawa jest taka że się nie daje syfskiej karmy, słodyczy, chipsów alkoholu i własnego obiadu smażonego przyprawionego. ja na przykład jajka daję bo to świetne źródło białka, wit z grupy B, D i omega3 (tylko z wolnego chowu jajka), a mięsa i nabiału nie daję bo uważam że sa wystarczająco napakowane hormonami, antybiotykami i pestycydami że lepiej znaleźć inne źródło białka. ale to moje poglądy i nie ścigam nikogo kto daje szczurom mięso czy twaróg ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Wiesz gdyby nie to, ze poleciala na skarge do admina i to jeszcze w sumie nie wiem z czym to olac ja i to forum, przeciez nie musze tam wchodzic, ale no powody, ze klamie, bo ban, a zablokowanie to wielka roznica i te trolling to mnie poprostu rozwalily na lopatki. Odnioslam wrazenie, ze tam wszystko po znajomosci jak sie elicie nie spodoba cos to zaraz wypad, albo ostzrezenia. To niech sobie swteorza kolko wzjajemnej adoracji i juz, bo takim zachowanie zniechecaja ludzi,a forum i tak juz ledwo zipie.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

alken, co do usypiania miotów to jest akurat dominujące podejście na drugim forum...
Dlatego ja sie tam w ogóle w tej kwestii nie wypowiadam bo zostałabym zjedzona.
alken pisze:po tym jak napisałam że to potworny w sumie argument i jedynym argumentem za eutanazją jest młody wiek matki to zostałam przez inne pomocne kolezanki zlinczowana że ze mnie idiotka i że trzeba uśpić te szczury bo na pewno są z wsobnego i i tak jest za dużo na forum bezdomnych.
To mi sie akurat kojarzy z zapędami takimi troche hitlerowskimi ::)

Tili, Ty akurat też jesteś przewrażliwiona z tego co widze. Każdy ma jakiś sposób bycia na forum. Shy ma taki a nie inny i ciężko żeby w ogóle na forach nie pisała, bo komuś to nie pasuje ::)

No ale wyluzowania w kwestii forumowych konfliktów trzeba sie nauczyć...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Nina pisze:alken, co do usypiania miotów to jest akurat dominujące podejście na drugim forum...
Dlatego ja sie tam w ogóle w tej kwestii nie wypowiadam bo zostałabym zjedzona.
no właśnie ja żem o tym nie wiedziała i w szoku byłam że był taki pojazd po mnie ::) dopiero potem poczytałam parę wątków i zauważyłam że tam na topie jest aborcja i eutanazja ;)
chciałam nawet tam troche pobyć coby poznać innych zaszczurzonych, założyłam swój temat, ale jakoś głupio tak pisać samej do siebie w temacie jak nikt nie odpisuje. no i tam wszyscy mają rasiaki prawie wyłącznie więc kundelki małe zainteresowanie wzbudzają (jedynie lileczka bo dumbo :P )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Sluchaj ja jej nie zlinczowalam, za jej podejscie tylko odebralam kwestie z jajkiem jako bardzo zly pomysl, zreszta nie tylko ja, bo dziewczyna, ktora akurat byla zainteresowana tematem tez tak to odebrala i napisala, ze w takim razie skoro jajko jest za ciezkie i lepsze jest bialko zwierzece i Shy raczej by takiego jajka nie podala to widac cos jest nie halo. On ami napisala na pw, ze jej chodzilo o bialko, ale ja jej odpisalam, ze ok, ale, ze napisala to w taki sposob, ze zniechecila innych, a ja wspomnialam, ze to z tego forum mam taka wiedze to sie odrazu zaczela bulwersowac. I pomijam calkoiwcie kwestie tego jajka, jezu kto chce niech daje, kto nie tez dobrze, ale wkurzylam sie jej pretensjami do mnie i ta skarga do admina i jego powodami dla, ktorych dal mi te 2 ostzrezenia. NIe napisalam klamstwa z tym banem, bo dla mnie ban-zablokowanie na jedno wychodzi, a juz ten trolling to w ogole nie wiem o co chodzi.
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sssouzie »

wyluzowania w kwestii konfliktów?

oczywiście- z jednym zastrzeżeniem- że nie miesza się w to od razu admina "bo mam znajomości".
ja się na tamtych forach nawet nie rejestrowałam, bo wystarczy mi jedno, a z tego co widzę to nawet nie warto.
zbierając wszystkie fakty do przysłowiowej kupy można zobaczyć obraz świetnie zgranej grupy, ah jacy to oni, wszyscy nowi muszą się podlizać, jeśli się nie uda, wywiąże się konflikt i przyjaciel admin zajmie się wiadomo kim.

ja rozumiem, że bywają "nowi użytkownicy"- ale są laicy nowi albo "nowi", którzy rejestrując się na tamtym forum są już jakiś czas tu.


a w ogóle wg. zwolnienia lekarskiego jestem chora na nerki ;D

nikomu nie życzę, bo naprawdę kiedyś to już przechodziłam :-X
...czyż nie dobija się koni...?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

Tu to nawet taki pan Przypadek zanim dostanie bana to sobie posiedzi,bo admini czy modzi bez powodu nikogo nie wywala,a juz na bank nikt sobie tego powodu nie wymysli, a tam kurcze jedno zle slowo i narciaz. no halo.

Solza ja mialam kiedys piasek w nerkach i myslalam, ze umre, ruszac sie nie moglam, bo tak bolalalo, ze wtedy to nawet porod wydawal mi sie migrena :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Jeeeny, Tili, weź zwróć uwage na to, jak piszesz. Bo czytanie Twoich dłuższych postów to masakra. Czytam dwa razy żeby wiedzieć o co chodzi.

Z tego co pamiętam na drugim forum rejestrowałam sie bez żadnego nastawienia.
Ale jakoś nie zagrzałam tam za bardzo miejsca.


Chore nerki to masakra. Miałam raz zapalenie, leżałam tydzień w szpitalu. Ale dużo gorzej wspominam zapalenie ucha zewnętrznego.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

no cóż, shy została zablokowana na własne życzenie ale Ty Tili akurat tego nie musiałaś wiedzieć bo dla zwykłego użytkownika widnieje jako po prostu zablokowana, nie wiadomo z jakiego powodu.
chociaż i tak się dziwię że tylko ostrzeżenie dostała za prowokacje a "zbanowała się sama" ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Tili »

O ci Ci chodzi? Czegos nie zrozumialas czy jak, bo reszta chyba nie miala problemu z odczytaniem. Jesli chodzi o literowki to klawerke mam zalana i czasem jakas literka mi sie nie wbije, a czasem klikam M, a wyskakuje N, ale jakbym miala kazdego posta sparwdzac po literce to bym go chyba godzine pisala.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: alken »

Tili, zapewne chodzi o słowotok i zdania wielokrotnie złożone bez polskich znaków ;) trzeba się mocno skupić żeby zrozumieć ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nina »

Tili pisze:O ci Ci chodzi?
O to, że piszesz okropnie długie zdania, często z przecinkami w mocno dziwnych miejscach, brak polskich znaków, itp. Twoje posty są 'ciężkie' i niefajnie sie je czyta.
Literówki robi każdy. Od tego są przeglądarki poprawiające błędy.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”