Sołzowy szubrawiec

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: ol. »

pamiętam jeszcze sołzowe kleptomanki :)

i znowu się zrobiło ciut kryminalnie :D
Babli pisze:Rozumiemy, tylko teraz jak szukam twojego tematu mam problemik. Ale szuflada pomaga. :)
tak jest
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Nietoperrr... »

No bo najważniejsze,że w temacie jest szuflada.Bo to tylko u Ciebie taki mebel rozpoznawalny wśród forumowych szczuro-wariatów... ;D No bo kto tu jeszcze trzyma szczury w szufladach,no kto???
No dobra,ja próbowałam,z całych sił i z całego serca...Pół miesiąca namawiałam Menża,żebyśmy wracając od teściowej wzięli moją starą komodę dziecięcą,taką z plastiku,co to na górze nawet wanienka do kąpania była...4 szuflady,w dodatku plastik,łatwe w czyszczeniu...Namówiłam,pół auta zajęło,a teraz...Stoi tylko i miejsce zajmuje,bo moim leniwcom nawet nie chce się do najniższej szuflady wskoczyć...No i marzenie o własnej szuflandii rozsypało się w pył... :-[
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: IHime »

Dobraną bandę masz w mrokach szuflad, choćby i szubrawców, piratów i łotrów. ;) Przyznaj, mogą rozrabiać okropnie, ale jak spojrzą tymi słodkimi ślepkami, to się im wszystko wybacza. :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Jessica »

IHime pisze:mogą rozrabiać okropnie, ale jak spojrzą tymi słodkimi ślepkami, to się im wszystko wybacza. :)
skąd ja to znam ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: denewa »

Szubrawiec - fajne słowo ;)
Zmiana tematu przyjęta :P... chociaż pierwsze moje skojarzenie było takie, że duże zniszczenia musiały w szufladach ostatnio poczynić :P
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: sssouzie »

Nietoperrr... pisze: No bo kto tu jeszcze trzyma szczury w szufladach,no kto???
;D

Nietoperrr... pisze:No dobra,ja próbowałam,z całych sił i z całego serca...Pół miesiąca namawiałam Menża,żebyśmy wracając od teściowej wzięli moją starą komodę dziecięcą,taką z plastiku,co to na górze nawet wanienka do kąpania była...4 szuflady,w dodatku plastik,łatwe w czyszczeniu...Namówiłam,pół auta zajęło,a teraz...Stoi tylko i miejsce zajmuje,bo moim leniwcom nawet nie chce się do najniższej szuflady wskoczyć...No i marzenie o własnej szuflandii rozsypało się w pył... :-[
no bo kto by chciał w niesolidnych plastikach mieszkać? ::) ;D
moja Mu sama sobie wynalazła mebel, nikt nie zachęcał ( oooo, nie, wyprowadziła mnie stanowczo i konsekwentnie z komody) :D
to po prostu musi być miłość do mebla od pierwszego wejrzenia.
IHime pisze:Dobraną bandę masz w mrokach szuflad, choćby i szubrawców, piratów i łotrów. ;) Przyznaj, mogą rozrabiać okropnie, ale jak spojrzą tymi słodkimi ślepkami, to się im wszystko wybacza. :)
ślipka są kluczem do każdego serca ;) a co dopiero sołzowego, miękkiego takiego ::)

Mizelka trzyma sztamę z Malizną, ale to nie znaczy, że Enigma już nie. one tak się wymieniają, której dłużej cierpliwości starczy do smarkatej :P

denewa pisze:Szubrawiec - fajne słowo ;)
lubię się rozkoszować tym słowem ::) ssssssszzzzzzzzzzzuuuuu szuu szzzzzuu... no na wszelkie sposoby moje wielkie szu :D

denewa pisze:chociaż pierwsze moje skojarzenie było takie, że duże zniszczenia musiały w szufladach ostatnio poczynić :P
nie no...w zasadzie konstans już od jakiegoś czasu jest...czyli po trochu po trochu szuflad ubywa 8)


ała
a w ogóle już wiem
że zdenerwowanie Kamizelki jest wprost proporcjonalne do dziur wygryzanych w materiale....
czy pamiętasz Denewo, jak ona ze zdenerwowania brała w łapki materiał i po prostu rwała rwała i rwała?
to jest wyznacznik jej poziomu zdenerwowania i powinno być jasne, że wtedy ręki precz.
ale ja nie chciałam pamiętać, bo wczoraj w nocy już wyjeżdżałam i chciałam się pożegnać.
bo wrócę dopiero 3 lipca..
no i dziabło moje słońce.
mam teraz paskudną dziurę nad zgięciem/kostką palca.
i nawet nie wiem jak się to miejsce gdzie mnie dziabła nazywa O0


paulu, miałam mieć egzamin w niedzielę- przełożył profesor, więc nie mam, ale ja już się nastawiłam na wyjazd ze znajomym w pon o 5 nad ranem, obiecałam, że kupię bilety, więc już nie przekładam. miałam się wybrać do Stasia na urodziny więc- i też nie wyszło. no to się pakować będę, no cóż. z morza wracam w sobotę 3- może wtedy się spotkamy..nie wiem, nie wiem :-\
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Paul_Julian »

i nawet nie wiem jak się to miejsce gdzie mnie dziabła nazywa
To sie nazywa knykieć , albo kłykieć. Teraz bedziesz pamiętać o Mizelce przez cały zcas jak bedziesz w wyjezdzie :D

Spotkamy sie kiedy indziej, tylko smysnij do mnie :) Zobaczymy., no :) Uwazaj na siebie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: susurrement »

Paul, a ja? :(
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Paul_Julian »

Susu, a Wy razem jedziecie ? Ja nic nie wiem o_O Też na siebie uwazaj, a co :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: susurrement »

hah, chodziło mi o to, że ja też chcę się z Tobą spotkać :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: sssouzie »

uważajcie na siebie wszyscy ;)

ja jeszcze ostatni przegląd ciuchów robię, bo po maminej pomocy niepokojąco dużo urósł tobołek podróżny ::)

ah te pomocne mamy ::)
...czyż nie dobija się koni...?
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: odmienna »

i nawet nie wiem jak się to miejsce gdzie mnie dziabła nazywa O0
P_J Ci co prawda już wyjaśnił, w co Cię słońce dziabnęło, choć niby po co Ci to wiedzieć? ważne, że Cię czarodziejka naznaczyła, żeś jej.
Dobrego wypoczynku!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Paul_Julian »

susurrement pisze:hah, chodziło mi o to, że ja też chcę się z Tobą spotkać :)
Ale ja sie do W-wy nie wybieram :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Mal »

4 lipca dawno minął a tu ani widu ani słychu jak moje małe strzałkowe szczęście sobie u Ciebie radzi
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: szufladowe szubrawce

Post autor: Nietoperrr... »

No właśnie,sołziku,WRACAJ!!!Urlop dawno się już skończył!!! >:(
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”