Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Nietoperrr... »

No zielony,to teraz z nosem do góry będziesz chodził! ;D Ale jak Ci pocztą przyjdzie szczurza poduszka,to przypomnij sobie o Nietoperku!!! ;D Materiał już kupiłam... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

O uderzenie wody sodowej sie nie martwie , nie grozi mi to. Ja o Nietoperrach zawsze pamiętam :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Vicka211 »

I ja gratuluję ! :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: susurrement »

wow, Paul zzieleniał. gratuluję. należało Ci się :)
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

dołączam się z gratulacjami z powodu zasłużonego zazielenienia! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Dziekuję wszystkim! chyba jakąś tabliczkę wywieszę :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: denewa »

Paul trochę spóźnione ale nie mniej serdeczne gratulacje zzielenienia! ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

*wywiesza tabliczkę * " Dzię-ku-je-my!"

;D

Czy mówiłem, ze mi gapy zrobiły digging box z kuwetki kibelkowej ? No więc zrobiły, i wszystko pofruneło w miseczki i naokoło :/
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: denewa »

Chyba Ci coś dość dobitnie sugerują :P ;)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Że nie chcą żwirku w kuwetce ? Przebrzydłe paskudniki nawrzucały żwirku i jedzonka do kaszki :/
Sprawdzam przyczynę chrapania Florki :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t ... 07#p699907
Zobaczymy czy to to. A jak nie, to planuję w któryś weekend nawiedzić Klimkę i Klimkową pania wet :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Kameliowa »

moje gratulację z okazji zazielenienia się nicka ;) :)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Od wczoraj jest z nami jeszcze chłopaczek z akcji " Uratowaliśmy 40 krówek+20 wacików w 2 dni!" http://szczury.org/viewtopic.php?f=161&t=26972

Być moze będzie miał inne imię. Jak na razie został Partyzantem, bo jak został przełozony do mojego transporterka, to sie zaczął okopywać miedzy warstwami podkładu dla niemowlaków. W podrózy ( 8 h IC), tez sie okopywał i siedzial całkeim pod spodem. Dopiero pod koniec podrózy spał na podkładzie, ale wtedy musielismy juz wychodzić. A Soran to imię jednego z partyzanckich bohaterów jednego z moich ulubionych anime.

Na razie jest w chorobówce. Jest ciasna, ale bezpieczna. Zostanie tam do czasu, aż wylezą zewnętrzne szwy, albo nawet dłuzej, jesli bedzie potrzeba.
Jest bardzo bardzo przerazony Ale jak tylko zamknę klateczkę, to sie rusza, niucha i coś wcina. Z reki nic. W nocy zjadł kaszkę. Jest piękny i przekochany,na kapturku ma takie srebrne nitki.
Odjajczony, ale jeszcze jest chyba tluszcz (jak pisze Dominika). Takie spore kulki, ale pod dotykiem jakby sie widocznie zmniejsza. Dziwne troche, ale obserwujemy, czy nic sie nie dzieje. Kropek miał alergię na nici, więc jak cos to zauwazę.

Wczoraj jak wrócilismy po 23 do domu, to wziałem grubaska i przytuliłem, potem obcielismy pazurki. Jest z niego przylepka, a jak sie spojrzy w inną strone, to pewnie by najchętniej czmychnął. Ma duzo mniejszy pysio i oczka od Kropkai wogóle taki smuklejszy, ale być moze to ze strachu.
Nawet nie ma jak go dobrze obejrzeć, bo nie chcę go za bardzo stresowac.
W podrózy tylko sikał, bo było mokre. W klatce, przez godzine narobiłchyba z 10 kupek i zasikał wszystko.
Przekochany jest ....

A odbierałem go wczoraj w Krakowie, Dominikę widziałem z okna poczekalni na dworcu i chcialem machać, ale sie nie popatrzyła Szczurek oczywiscie zaraz wzbudził podziw i zaciekawienie pana z ławki obok , a potem lamał serca moich kolezanek z przedziału ( już 2gi raz podruzuje w naszej ekipie ogonek ;D )
Uznaliśmy, ze jedzie za darmo, bo to dziecko do lat 3 O0

Mam nadzieję, ze sie szybko zaaklimatyzuje, kochany taki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Jessica »

gratuluję nowego domownika :) niech się dobrze chowa:) trafił za życia do swojego szczurzego raju,kocham takie historie. Soran to świetne imię z niecierpliwością czekam na zdjęcia :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Nietoperrr... »

Paul_Julian pisze:
W podrózy tylko sikał, bo było mokre. W klatce, przez godzine narobił chyba z 10 kupek i zasikał wszystko.
Przekochany jest...
No tak,to jest to,co w szczurach kochamy najbardziej... ;)
He,he!
Mam nadzieję,że się szybko zaaklimatyzuje!
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Partyzant troszkę sie rozruszał, ale nadal najchetniej sie rusza na rękach (najbezpieczniej sie siedzi za pazuchą i tylko tyłek wystaje ) , albo robi słupka i niucha w kierunku duzej klatki.
W swojej klateczce siedział 20 minut z nosem na herbatniku i łypał na mnie spod sterty papierów. Potem zaczął niesmiało chrupać. Nie widziałem jak je, ale jedzenia ubywa. Znikneły 2 buraczane chrupki, 1/5 herbatniczka (resztę dostały inne ogony) , 1 cały chrupek ziołowy , a drugi został nadgryziony.
Ogórek został nieruszony , podzieliłem dla reszty stadka. Oczywiscie ma też zwykłe jedzonko, ale chciałem , zeby miał smakołyki do oswojenia.

Pozwala się miętolić , nawet dał sobie zajrzeć troche w pycholek, bo oglądałem ząbki. Przylepny, ale też wiercipięta. Coś czuję, ze moze się rozbrykać :D

Do stadka dołaczy dopiero jak zacznie mi jesć z ręki i się nie bać. To moze potrwać powyzej tygodnia, ale lepiej dłuzej, niż gdyby miał sie przerazić odpychania od miski z kaszką (mimo , ze kazde ma swoją ) , albo nieuchronnego ataku mojego naczelnego iskacza - Florki ! Florka nie ma litości, nawet alfa Nicponia nie ma szans z tym wacikowym kajtkiem O0
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”