Śmierć towarzysza, tęsknota

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: samotny szczurek odszedł przyjaciel :(

Post autor: anwet »

W nocy tuliłam na siłę dziewczynkę, zrobiłam jej potem "hamak" z bluzki i włożyłam do klatki. teraz wygląda już normalnie, choć nie jest tak żywotna jak zawsze..

Tak czy inaczej, pójdę do wet, chociaż bardziej jakiś behawiorysta by się przydał..

----------------------

A co do rujki, to nie sądzę bo np Indi jak ma rujkę i ktoś jej grzbietu dotknie, to też się "trzęsie", ale to zupełnie co innego.
Wypłosia wczoraj miała takie "przerywane" dreszcze.. mniej więcej 3 sek dreszczy, jakby jej było zimno i mniej więcej tyle samo bez "dreszczy".. no i siedziała w jednym miejscu..

No nic, jadę do wet :-\
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: samotny szczurek odszedł przyjaciel :(

Post autor: anwet »

Wet nic nie stwierdził. Kazał obserwować.

-----------------------------------------
Pędraczynka ma już przyjaciółkę. Maleństwo tak się cieszyło, tak skakało w miejscu, tak iskało nową dziewczynkę..
Nowy nabytek zastraszony, ale mam nadzieję, że niedługo będę mogła się cieszyć widokiem szaleństw szczuraśników..

-----------------------------------------
No muszę przyznać, że nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś będę mieć 3 stada..

Może przyjdzie taki dzień, że uda się je wszystkie połączyć... ::)
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”