Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Erewis
Posty: 30
Rejestracja: pn sty 04, 2010 12:05 pm

Przechowalnia szczurków

Post autor: Erewis »

Szukam domku, na dwa miesiące dla trojga wesołych chłopaków. Wszystko w temacie http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=26727
SponeR
Posty: 34
Rejestracja: czw maja 07, 2009 4:58 pm
Lokalizacja: Opole

szukam przechowalni - opole i okolice

Post autor: SponeR »

witam
potrzebowałbym przechować szczurachy do 1 sierpnia
na terenie opola lub okolic
3 samców po kastracji w dużej klatce z rurami itd.
jeden duży spokojny leniuch
i dwa mniejsze troche strachliwe
na kiedy ? jak najszybciej :(
prosze pomóżcie !!!
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Warszawa] Przechowanie 5 stworów na czas urlopu

Post autor: Hanka&Medyk »

Kochani,

Podjęliśmy z moim TŻ życiową decyzję i pobieramy się pod koniec sierpnia (dokładnie 28.). Krótko po ślubie wybieramy się w 8-dniową podróż. Nie mamy niestety z kim zostawić naszych babek w całym tym okresie, bo Teściowa ma na pieńku z Gają (przedziwna sprawa, bo jest jedyną osobą z naszego otoczenia, której nasz klatkowy terrorysta nienawidzi) i boi się nawet zmieniać wodę w poidle, a co dopiero dawać im jeść, czy sprzątać klatkę.
O ile w okresie bezpośrednio poprzedzającym ślub i następującym po nim stworami będzie miał się kto zająć (ja wyjeżdżam tydzień przed, żeby zająć się formalnościami, a TŻ dojedzie w piątek 27.08), o tyle na czas podróży poślubnej potrzebowalibyśmy dla nich jakiegoś kąta u życzliwych ludzi, którzy dorzuciliby żarełka do miski, wymienili ściółkę (świeżą narzucimy tuż przed wyjazdem) i dawali smakołyki oraz ligninę do konstrukcji bunkra ;) Wszystko oczywiście zapewnimy, łącznie z klatką, chyba że opiekun tymczasowy dysponuje własnym lokum na 5 szczurów.

Wyjazd w podróż: 3.09.2010, planowany powrót: 10.09.2010. Idealnie byłoby gdybyśmy mogli oddać szczury dzień przed wyjazdem i odebrać dzień po powrocie, bo możemy się nie wyrobić z czasem.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie oferty pomocy.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Przechowanie 5 stworów na czas urlopu

Post autor: Hanka&Medyk »

Hanka&Medyk pisze:Ciach
A w skrócie:

Warszawa
Hanka&Medyk
Liczba: 5
Płeć: samice
Kiedy: najchętniej od 2.09 do 11.09
Zapewniam: klatkę, karmę, ściółkę i smakołyki (ich ukochany Felixowski mix orzechowy - orzechy prażone, ale bez soli i dodatkowego tłuszczu)
Inne uwagi: w razie potrzeby pokrywam wszelkie dodatkowe koszty
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
patussa
Posty: 4
Rejestracja: czw maja 13, 2010 7:57 pm

Re: [Warszawa] Przechowanie 5 stworów na czas urlopu

Post autor: patussa »

witam
poszukuje Dobrej Duszyczki która zaopiekowałaby się moją szczurcią od 15.07 przez tydzień
niestety nie mam możliwości pozostawienia jej u znajomych... a przyjaciółka u której dotychczas w razie potrzeby zostawiałam zwierzaki jest niedyspozycyjna... Nie chciałabym jej narażać na podróż z podkarpacia nad morze... Szukam kogos z okolic Stalowej Woli, Niska, Sandomierza i okolic. Szczurka oczywiście dostarcze pod wskazany aderes... BARDZO PROSZE O JAKIKOLWIEK ODZEW :)
ze mną szczurcia: Milka, psiaki Alfa i Roxa, żółwie Pat i Mat
w sercu szczurzynka Roofcia ♥ (10.10.2007-16.05.2010) i Tosieńka ♥ (06.06.2010) [*]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: nausicaa »

BARDZO PILNE!

KRAKÓW: poszukuję opieki dla szczurzych panien od teraz (lub 11.07) do końca lipca. nie mam zielongeo pojęcia, co z nimi zrobię, jeśli tymczas się nie znajdzie.

a powód jest następujący: wróciłam z Erasmusa hiszpanii i mam teraz problemy z szukaniem mieszkania. tzn mieszkanie już jest zaklepane, z zapłaconą zaliczką, przyjazne zwierzakom ( już myślałam, że trzeba będzie pozbyć się części 11 szczurzego stada:(). z tym, że od sierpnia. no i teraz klops, bo muszę się wyprowadzić do tej niedzieli z mieszkania, gdzie jestem przejściowo. sama bez szczurów mam gdzie mieszkać, ale ze szczurami nijak nie da rady. szczury z klatką, jedzonkiem itd. może być nawet bez większego wypuszczania.

ewentualnie, jeśli ktoś zna tanie miejsce w Krakowie: jakiś pokój stojący pusty na wakacje albo coś..., gdzie mogłabym się umieścić ze szczurami do końca lipca, też nie pogardzę.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”