Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Ogoniasta »

Tili pisze:Inna sprawa, ze mam meza, ktory posprzatac chyba moze do jasnej niespodziewanej ;) , a spcery to akurat nawet jakbym lezala to mi nie przeszkadzaja.
Ty znasz swojego męża, więc wiesz. :) skoro mimo tego, że się sprzeciwiał, będzie sprzątał, karmił, doglądał i w razie potrzeby do weta woził, to pozostaje go przekonać. ;)
U mnie by to nie przeszło... ::) Mój TŻ szczury toleruje...potrafi się z nimi bawić, miziać i z nimi rozmawiać...ale sprzątanie czy inne takie, co to to nie... ::) Moje szczury - moje obowiązki :P Ewentualnie nakarmi i napoi jak wyjeżdżam na dłużej niż jeden dzień. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Zorlis »

A propos sprzątania...
Widząc mojego brata (lat 11) sprzątającego solidnie półkę z płytami i tym podobnymi, powiedziałam mu "jesteś ideałem mężczyzny!" (ale nie, nie tylko o sprzątanie chodzi, on jest kochanym dzieciakiem w całej rozciągłości ;) )
Jego odpowiedź? "Dziękuję, nawzajem" :D
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

Zorlis pisze:A propos sprzątania...
Widząc mojego brata (lat 11) sprzątającego solidnie półkę z płytami i tym podobnymi, powiedziałam mu "jesteś ideałem mężczyzny!" (ale nie, nie tylko o sprzątanie chodzi, on jest kochanym dzieciakiem w całej rozciągłości ;) )
Jego odpowiedź? "Dziękuję, nawzajem" :D
I to jest właśnie przyszły ideał faceta!!! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Mój ideał faceta dał mi dzisiaj kwiatka w postaci... szczotki do czyszczenia butelek z przyklejoną kokardką ;)
Ostatnio wszędzie takiej szukałam, żeby wyszorować porządnie dziewuchom poidło, a jak już dwa dni temu znalazłam to z tak grubą główką, że nie przelazła. Mąż obciął główkę i się rozpadła. A ja stwierdziłam, żem sierota.
Całe szczęście, że dostałam "kwiatka" w domu bo planował czekać na mnie z nim po pracy...
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

Hmm...a może jemu nie do końca chodziło o czyszczenie poidła??Bo może jednak szczotka do butelki to ma być szczotka do butelki?? ;D Może jakaś insynuacja delikatna?No i jeszcze ta kokardka... ::) Coś mi tu śmierdzi!
Iwona,trzaśnij się w pysk,to że ty masz dzieci,nie znaczy,że inni też muszą nagle stać się masochistami... :-\
sr-ola,trzymaj się szczurów! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Nietoperrr... pisze:Hmm...a może jemu nie do końca chodziło o czyszczenie poidła??Bo może jednak szczotka do butelki to ma być szczotka do butelki?? ;D Może jakaś insynuacja delikatna?No i jeszcze ta kokardka... ::) Coś mi tu śmierdzi!
Iwona,trzaśnij się w pysk,to że ty masz dzieci,nie znaczy,że inni też muszą nagle stać się masochistami... :-\
sr-ola,trzymaj się szczurów! ;D
O choroba, myślisz, że taka niekumata jestem? No to wypróbuję w praktyce, jak użyję DO BUTELEK zobaczę co powie i czy głośno będzie krzyczał ;)
Ach Ifcia, Ty i ta Twoja kolczasta fantazja :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
ciemna ja
Posty: 434
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:25 pm
Lokalizacja: Piękna i malownicza miejscowość Husynne

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ciemna ja »

wczoraj zaczął się u mnie na wsia spływ kajakowy (u mnie na wsi będą do jutra). Są tu ludzie z całej Polski. Wiem, że napewno jest jakiś pan ze Szczecina(moja mama dziś z nim płyneła kajakiem :P ) i dwie ukrainki. Jest może ktoś z forumowych ludzi tam?:P
Perun 06.02.2010 - 19.12.2011 [*]
Thor 06.02.2010 - 14.01.2012 [*]

koniec szczurzej historii .
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Kameliowa »

krzyknij: "seeba" jak się odwróci któryś i będzie łysy to ode mnie ;)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
ciemna ja
Posty: 434
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:25 pm
Lokalizacja: Piękna i malownicza miejscowość Husynne

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: ciemna ja »

spróbuje jutro :P
bo może jutro tez popłyne z nimi do Horodła :D
Perun 06.02.2010 - 19.12.2011 [*]
Thor 06.02.2010 - 14.01.2012 [*]

koniec szczurzej historii .
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: igig »

Dlaczego ja jeszcze nie śpię :P ?
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Uroki upałów: brak snu, brak łaknienia. To drugie gorsze- czuję lekki głód a nic nie przełknę. Chyba, że jakieś gotowane warzywka albo loda a tego niestety w pracy niedostatek ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Babli »

iga, wypoczywaj, żebyś miała siłę przywitać Rona! :D
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: sr-ola »

Jeju jeju! Edyta Bartosiewicz podobno ma wydać na jesień płytę... pierwszą od 12 lat? ;D :D :D :D :D Toż to wiadomość co najmniej półrocza ;)
A najlepsze, że 28 sierpnia występuje na Orange Warsaw Festival :D
I najgorsze, że nie ma kto ze mną jechać :(
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: matrix360 »

Co to kurde ma być? :/ ..jak chcemy wybudować dom (na naszej działce) to musimy uzyskać zgodę archeologa i od Kościoła? I wiecie jakie zgody? Od Kościoła na wygląd domu -,-" i od archeologa coś podobnie idiotycznego, ale już nie pamiętam.. Masakra oO'
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: pin3ska »

matrix360 pisze:Co to kurde ma być? :/ ..jak chcemy wybudować dom (na naszej działce) to musimy uzyskać zgodę archeologa i od Kościoła? I wiecie jakie zgody? Od Kościoła na wygląd domu -,-" i od archeologa coś podobnie idiotycznego, ale już nie pamiętam.. Masakra oO'
A z jakiej racji od Koscioła? O_o
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”