Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
magda_black3
Posty: 54
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:53 am

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: magda_black3 »

I jak się Czarna czuje?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Wieki całe mnie tu nie było...

Stan szczurów sie nie zmienił... jeszcze.
W poniedziałek uśpie Czarną. Ma nowotwór na szczęce, przesunięty zgryz. Ciągle je mokre rzeczy, ale ileż można ją tak trzymać.

Ostatnio kompletnie na nic nie mam czasu. Na szczury również.
Kończy sie pewien etap i chyba jednak nie wróci. Nie będzie reaktywacji stada. Chociaż kto wie, może kiedyś moje dzieci stwierdzą: mamo, mamo chcemy szczura! :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: szczuruleczka »

Biedna Czarna ;( ;( ;(
Współczucia... Już nie będziesz mieć więcej szczurzynek?
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: merch »

Oj , nina bez szczurow , jakie to dziwne
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Na razie "z", mam nadzieje, że jeszcze dość długo. Przecież eFki muszą dożyć tych 3 lat :)
Stado ciągle mam z tych zaliczających sie do dużych, 11 szczurów to sporo. Tylko co z tego, skoro 5 z nich ma ponad 2 lata i boje sie chwili, w której mi wszystkie na raz zaczną chorować i odchodzić.

Jak tylko Ania przyjdzie na forum przestane być zielona - najwyższa pora.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Babli »

Ninka, zaglądnij tutaj czasami. Myśmy prawie jak rodzina. Tylko troszkę przerośnięta i nie najnormalniejsza ::)

Póki co trzymam kciuki za babeczki.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Babli, zaglądać będe pewnie 'bardzo czasami'. Zwyczajnie nie mam czasu. Jak już siedze przed komputerem, to robie coś związanego z przytuliskiem.

Od miesiąca jestem wolontariuszką w naszym brzeskim przytułku dla psów. Nasza grupa jest pierwszymi wolontariuszami. Przytułek po prostu został założony i miasto uznało, że jak daje te marne kilka tys zł na utrzymanie, to nie trzeba robić nic więcej. Zastaliśmy wszystko w opłakanym stanie, teraz staramy sie jak najwięcej zmienić. Wszystko niestety idzie bardzo ciężko, właśnie przez brak zainteresowania urzędu miasta. Spędzam tam po kilka godzin dziennie (zazwyczaj 8-13 rano i jeszcze ze 2 godziny popołudniu). Rano wracam wykończona i marze tylko o tym, żeby usiąść. Wyprowadzanie 40 psów i sprzątanie tego całego syfu, to masakra.
Te psiaki stały sie dla mnie codziennością, odskocznią od problemów i miłym towarzystwem ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Babli »

Bardzo czasami wystarcza :D

Ja chciałam się niedaleko doczepić do schronu, ale jestem za 'młoda', pomimo, że są osoby młodsze tam.. ::)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Babli, powiem tak: rozumiem, że Cie tam nie chcą. Nie znają Cie, a sam wiek zniechęca. To pełnoletni biorą odpowiedzialność za małolatów, mi też sie to nie uśmiecha... I o ile mamy np osoby, za które moge ręczyć, o tyle za większość dzieciaków odpowiedzialności bym nie wzięła...
Znajdź kogoś pełnoletniego, kto będzie mógł sie tam zaciągnąć i Ciebie też w to wkręcić ;) Tak jest łatwiej.

http://przytul-psisko.prv.pl/
http://przytul-psisko.blog.onet.pl/
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=27306


Ahaya ma opuchniętą szyje i głowe. Nie mam pojęcia co jest grane.
Dostała steryd i antybiotyk, jutro kontrola.
Ja wiem, że one są stare, ale czy zawsze jak jedna sie posypie, to musi iść lawina?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Ahaya prawdopodobnie spadła z półki...
Ma przekrzywioną szczęke, stąd opuchlizna.
Je tylko mokre, dostaje przeciwbóle.
Dopóki chce żyć niech sobie będzie. Żal mi jej strasznie, moje słoneczko :(


Przy okazji bardzo ładnie prosze o głosy na "Przytulisko dla zwierząt w Brzegu":
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 68&start=0
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=27394

Uśpiłam ją pół godziny temu.
Leki przeciwbólowe nic nie dawały, bolało, nie chciała jeść nawet ze strzykawki.
Strasznie źle :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: merch »

A jak się miewa Bąbla , w koncu ona to juz prawdziwa seniorka jest :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Nina »

Bąbelek ma sie bardzo dobrze :) Schudła nieco i łapki robią sie sflaczałe, ale ogólnie jest w rewelacyjnej kondycji.
Dzisiaj przenosze starsze kobitki do niskiej klatki. Zostały tylko 4, są już stare, furet XL to nie dla nich.
Zaczne je nieco dokarmiać nutri drinkiem i regularnie podawać beta glukan.


Łatka wygląda najgorzej z całej tej czwórki. Ancora sie trzyma, Croppa jest najmłodsza więc też ma sie dobrze.


Może jakieś zdjęcia im porobie ::)
Ech, teraz to już mam szczury jednocyfrowe...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^

Post autor: Anka. »

Ehh, nie fajnie tam u Was:(
Przykro mi z powodu dziewczynek, trzymajcie sie tam jakoś :-*
A Kropek jak? Serduszko lepiej?
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”