kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: LaCoka »

Wszystkie moje kolczyki były bardzo długo "przemyśliwane" (kilka przez to odpadło w kwalifikacjach-dzięki bogu :P) ale ten jeden bije rekordy ;D
Paul_Julian pisze:Pochwal się, jaki chcesz zrobic ?
Nipple piercing ;)

Bardzo lubię koczyki, których na pierwszy rzut oka nie widać, ale ja wiem, że gdzieś tam są (mój korepetytor po pół roku zauważył, że mam kolczyk w języku :P)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

LaCoka pisze: Nipple piercing ;)
aaaaaaaaaaaaaa. jak już zrobisz to napisz jak jest :D
zawsze mi się wydawało, że to strasznie bolesne przekłucie, ale poczekam aż Ty napiszesz, czy faktycznie tak jest :P
zrobiłabym sobie kiedyś kiedyś. może za kilka lat ::)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: LaCoka »

klimejszyn pisze:
LaCoka pisze: Nipple piercing ;)
aaaaaaaaaaaaaa. jak już zrobisz to napisz jak jest :D
Najwyżej trochę pokrzyczę, pokopię i puszczę kilka wiązek ale dam radę ;)
Oki, zdam relację ale to dopiero gdzieś we wrześniu bo teraz przeprowadzka (weź noś kartony ze świeżym kolczykiem, brrr) i może jeszcze na jakiś urlop się wybiorę więc moczenie tego w wodzie też raczej będzie niewskazane
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: klimejszyn »

no dobra dobra, poczekam ;)

ja od jakiegoś czasu już poważnie myślę o vertical labrecie, ale wiem, że lubi migrować, dlatego jeszcze go nie zrobiłam.
byłam kilka dni temu w studiu zrobić drugi kolczyk w języku, ale tak - przed tym co jest (bliżej końca języka) będzie strasznie niewygodnie, a za tym co jest nie da rady, bo mam wiązadełko czy jak to tam się zwie.
więc pomyślałam 'ok, zrobię venoma, będzie trójkącik'. ale odrazu przypomniałam sobie jak facet zaraz po zrobieniu venoma wysłał mi zdjęcie zakrwawionego języka z dopiskiem 'bolało w ch**!!!' i uznałam, że skoro jego tak bolało, to ja bym chyba umarła :D i wyszłam ze studia z niczym O0
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Dla mnie nipple był niemal bezbolesny , mam dwa :)
Gorszy był pępek.

Z moich porad. Idz do piercera, którego znasz. Powinien sie z Tobą umówić np. wieczorem, żeby Cie kłuc jako ostatnią osobe ( prywatnośc). Nie bój sie zapytać o żel do znieczulenia. Powinnas to dostac za darmo, smarujesz tym brodawki i otoczkę , na to przyklejasz folię przezroczystą i tak sobie czekasz min. 20 minut.
Potem dopiero jest przekłucie, u mnie to trochę trwało, bo robił 2 naraz i sa odrobinke krzywo, ale nie było bardziej bolesne niż inne. Po prostu sobie lezysz z igłami :D
Miałem robione chyba z 4 lata temu, nadal bywa , ze delikatnie ropieją , ale to moze kwestia tego, że mam fizyczna pracę, i po prostu pot/kurz nie działa zbyt dobrze.
Przez dwa tygodnie miałem wyciągniete kolczyki (miałem operację ), potem wlozyłem je spowrotem z niewielkim problemem (trzeba było najpierw włozyć cienszy kolczyk) .

I jescze jedno - na zabieg umów sie wtedy gdy masz niebolące piersi. Nie pamiętam, czy jest po okresie , czy w połowie , ale sama sprawdz najlepiej. Jak niektórzy wiedzą , jestem osobą transseksualną , że miałem babskie ciało przez jakiś czas, więc dostajesz dobrą poradę :D Po prostu sama wymacaj czy to jest dobry dzień , uszczypnij sie w brodawkę , sprawdz czy boli. Jak nie - umów sie na nastepny dzień. Bądz wypoczęta i w dobrym humorze.

Męskie brodawki kłuje sie w inny sposób , dużo głębiej, z powodu innego kształtu.Kobiece sa bardziej wystające.
Aha , i goi sie min. kilka miesięcy.
Obecnie trudno mi sobie przypomnieć cos wiecej z okresu gojenia, ale pielegnujesz identycznie jak każde przekłucie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: LaCoka »

Paul dzięki za rady :)
Osobę, która będzie mnie kolczykowała mam zaufaną więc o to się nie martwię ;)
Poza tym jak już wspominałam, od ponad 3lat myślę o tym kolczyku więc już co nieco o nim czytałam i jestem przygotowana na wszelkie niedogodności, ból, etc z tym związane ;)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Ja się zdecydowałem tak gdzies z miesiąc wczesniej i nawet chyba mało czytałem na ten temat. Swietnie, że masz zaufanego piercera, to naprawdę połowa sukcesu :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Izold »

Paul_Julian pisze:Lans rządzi, nie ma co ...
O tak, wiesz, jak świetnie szło mi sie dziś w centrum handlowym, gdzie z osiem osob powiedziało na moj widok ' o ku...". Hm. Ale nie, lans, bauns, czy jak to sie tam PishEee...musi być. haha.

a tak serio - meduse wyjęłam, trzy na dole zostawiłam. wyjęłam też z pepka...hm...no trudno...;/
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Nienawidzę swojego prawego ucha! Zawsze się paprze :/ Ale teraz to już jest jakieś przegięcie normalnie ...
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Sheeruun »

Nipple piercing? Eh, nie dla mnie. Jakoś zawsze mnie odrzucało xP ale co kto lubi. Muszę przyznać, że czasem wygląda efektywnie, ale mimo wszystko.. nie zrobiłbym sobie. Tak samo jak w pępku. Wszędzie indziej, ale nie sutki i pępek ;D
Kameliowa pisze:Nienawidzę swojego prawego ucha! Zawsze się paprze :/ Ale teraz to już jest jakieś przegięcie normalnie ...
Aż tak źle? o_o
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Wiesz co, wkurza nie bo mi się uwielbia paprać. I teraz jak zaczęłam rozciągać, to też zaczęło mi stroić fochy. a ja nie cierpię jak ktoś strzela fochy bez powodu :p
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Przemywaj przemywaj :D Nie wiem jak u Was, ale u nas teraz gorąco, a wtedy człowiek sie poci, i łatwiej o infekcję takich ranek.
A ucho powód ma, bo je ciśniesz :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Kameliowa »

Przemywam przemywam.
Czyli moje ucho się na mnie mści? Jaki mściwiec normalnie o.0 :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Paul_Julian »

Kobiece ucho to i focha ma ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: kolczykowanie(się)

Post autor: Sheeruun »

Moje też się fochało jak rozciągałem. ::)
Normalnie codziennie wyjmowałem spiralkę i przemywałem, coby ta ropa wypłynęła, ale raz dwa dni pod rząd nie wyjąłem i ucho zrobiło mi się grubości palca, tak się nazbierało tej ropy ::) Dopiero z tydzień temu wygoiło się na tyle, żebym mógł znowu rozciągać - niestety, od nowa :-X
Ale powoli, i wymarzony tunelik będzie xD
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”