Chłopaki wisielca

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: ogon wisielca »

Zajrzyjcie jeszcze tutaj:
http://img716.imageshack.us/g/dsc00289i.jpg/

Nasza szuflada skarbów i pyszności. Prawdziwa uczta dla zmysłów!
Chłopaki są przeszczęśliwi, kiedy ją otwieram.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Jessica »

http://img821.imageshack.us/i/dsc00308ni.jpg/ widać zadowolenie na pyszczku :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Paul_Julian »

O rety, wspaniała szuflada ! Bardzo fajny pomysł swoją drogą. Moje ukradły mi komodę , może poświęcę im jakieś pudło następne .... Szuflady nie oddam :D

I jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrazałem O0

A co Zefirek taki nastroszony ? Nic mu nie jest, mam nadzieję ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: klimejszyn »

a ja właśnie mniej więcej tak sobie Oskara wyobrażałam :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Paul_Julian »

A ja , ze ma krótkie blond włosy ( albo takie mini dredy z tylu głowy) i krótką bródkę :D Jakoś tak z avatarka mi sie kojarzyło :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: ogon wisielca »

O, dziękuję. Gdzie Zefirek się stroszy?

ogon wisielca pisze: A po trzecie- i tutaj już się śmieje- niebawem przyjedzie do nas roczny haskulec z warszawskiego schroniska!
Sami więc widzicie, że będzie się działo. Przypuszczalnie kolega husky, przyjedzie do nas tylko na DT, ale jeśli chłopaki się dogadają – a ja zrobię wszystko, żeby tak było- to zostanie u nas już na stałe : )
No!
Na deser przygotowałem dla Was porcję zdjęć : )

http://img837.imageshack.us/g/dsc00303v.jpg/

Proszę sobie pooglądać i pokomentować.

Ściskamy serdecznie!
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Paul_Julian »

O tu ... ( Zefirek to chyba albinek, czy nie ?)
Moze tylko taka foteczka, ale troche mnie zniepokoił :
Obrazek
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: ogon wisielca »

O nie, Zefirek jest tutaj: http://img135.imageshack.us/i/dsc00328q.jpg/.
Albin ostatnio puszy się tak, ale tylko przed Zefirem.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: ogon wisielca »

Może spójrz tutaj, http://img831.imageshack.us/i/dsc00362p.jpg/
Zachowuje się jak zdrów, co o tym myślisz?
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Paul_Julian »

On ma chyba takie dłuzsze futerko :D Bo na innych z szuflady ma gładsze. Albo to takie puszenie sie ze zlosci albo strachu przed Zefirem :D Zmylił mnie :)
Zefir na tej focie taki gapcio wyszedł :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: ogon wisielca »

ogon wisielca pisze:Czas by tu coś napisać.
Jak dobrze wiecie, po śmierci Dantusia, zrobiło się u nas dość smutno.
Poza tym, że było nam tęskno, to miałem wrażenie, że nasz mały szczurzy świat zaczął się kruszyć i że nie ma już tego, co razem stworzyliśmy. Długo też nie mogłem się przyzwyczaić do dzielenia przysmaków na trzy. Przez cały tydzień wszystko uparcie kroiło mi się i dzieliło na cztery! Cholera!

Ale w końcu doszło do mnie, że nie ma co wyrywać sobie włosów z głowy. Zwłaszcza, że z czystym sumieniem mogę przecież powiedzieć, że Dantuśkowi było u nas naprawdę –NAPRAWDĘ dobrze. Tak, to naprawdę duży sukces, że niczego nie przeoczyłem, że dobrze wykorzystałem każdy nasz dzień. I powiem Wam bez dwóch zdań-BYŁEM ŚWIETNYM OPIEKUNEM!
Chłopakom też szybko przeszło. Aż chciałoby się powiedzieć „Umarł król, niech żyje król!”, Bo mniej więcej właśnie tak to u nas wyglądało. Teraz to Zefir przejął stery i zaczął rozstawiać sobie wszystkich po kątach. Było z tego trochę bójek, ale i też dużo śmiechu. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło. Także teraz, spokojni w duchu, czekamy sobie na te słodkie zmiany, które pędzą do nas wielkimi krokami.

Po pierwsze, jak widzicie, zmienił się tytuł naszego wątku, za co bardzo serdecznie dziękujemy Pawłowi.
Po drugie, już niedługo kupujemy wymarzoną klatkę ferplasta!!!
–nie wiem tylko jeszcze jaki wybrać model
A po trzecie- i tutaj już się śmieje- niebawem przyjedzie do nas roczny haskulec z warszawskiego schroniska!
Sami więc widzicie, że będzie się działo. Przypuszczalnie kolega husky, przyjedzie do nas tylko na DT, ale jeśli chłopaki się dogadają – a ja zrobię wszystko, żeby tak było- to zostanie u nas już na stałe : )
No!
Na deser przygotowałem dla Was porcję zdjęć : )

http://img837.imageshack.us/g/dsc00303v.jpg/

Proszę sobie pooglądać i pokomentować.

Ściskamy serdecznie!

Już jest! Ten szczuruś z Paluchowego schroniska.
http://img820.imageshack.us/img820/1895/dsc00297q.jpg

Adoptowałem go w ciemno, dzięki nieprzecenionej pomocy Starszej Pani. To dzięki niej udało się maluszka wyciągnąć przy pierwszym terminie końca kwarantanny, załatwić DT (kłaniam się, Ajlii!) i sprowadzić PKS'em do Gdańska. Obie Panie zrobiły naprawdę wiele dobrego i wierzę, że będzie to szczęśliwe zakończenie historii szczurka znalezionego na śmietniku.
Cieszę się na mnie myśl, jak wiele mogę mu dać. Dołożę starań , aby był z nami szczęśliwy.


To naprawdę dobre uczucie.
Pozdrawiamy!
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Paul_Julian »

Rózowe uszęta ! Na pewno bedzie miał u Ciebie dobrze :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: ogon wisielca »

A jaki przytulas!
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Paul_Julian »

No to jeszcze lepiej, ze sie nie boi :D Od Starszej Pani mozna brać w ciemno, jak komuś nie zalezy na wyglądzie. Na pewno kazdy bedzie przekochany :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Chłopaki wisielca

Post autor: Izabela »

Dawno do Ciebie nie zaglądałam, Ogonie Wisielca, nie wiedziałam o Dantusiu - bardzo mi przykro, spóźniona świeczuszka dla niego. Zrobiłeś najlepszą rzecz pod słońcem, przyjmując pod swój dach warszwską znajdusię. I jestem pewna, że szczuruś nie będzie u Ciebie miał domu tylko tymczasowego, wszak wystarczy mu przygód, najwyższa pora, by mógł poczuć się w końcu bezpiecznie i u siebie. Jedyne, co musisz jeszcze zrobić, to dać mu imię, bo miłość i dobrą opiekę ma już zapewnione :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”