Kastrat i samiczki??

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kastrat i samiczki??

Post autor: szczurzyca. »

Przepraszam jeśli coś takiego istnieje, ale nie znalazłam i to pilne. Mam trzy samiczki i dołączam kastrata. Lepiej najpierw połączyc czy najpierw go oswoic, bo jest teraz w mniejszej klatce, a panny w dużej. ??
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: Paul_Julian »

Wg mnie najpierw daj go osobno. Niech sie panny przyzwyczają, że ktoś jest obok w klatce (tylko nie w zasiegu łapek). Mozesz też np. dac je do kastracika do klatki i odwrotnie (oczywiscie jak lokatora klatki nie bedzie w domu). W miedzyczasie oswajaj chłopaczka ze sobą .
Ja tak robiłem ze swoimi :) http://szczury.org/viewtopic.php?f=16&t=27264 tu jest mój temat, być moze coś pomocnego bedzie.
A jak łączyłem oswojonego kastrata z moimi babami, to nie było zadnych problemów. Poiedział 2-3 dni osobno ( dziewczyny szalały w swojej klatce czując chłopa ;D ) Potem dałem go do wanny, i wpusciłem po kolei dziewczyny. Zacząłem od najbardziej spokojnej i przyjacielskiej albinki, a skonczyłem na alfie. Oczywiscie kazdemu dałem kilka chwil razem i obserwowalem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: szczurzyca. »

Wielkie dzięki. ;) Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: renett »

Zastanawiam się dokładnie po jakim czasie mogę wpuścić kastrata do samic, żeby było najbezpieczniej? Lekarz mówił że nawet jak minie miesiąc to nadal może nabroić... :-\ . Chciałabym wiedzieć dokładnie żeby nie ryzykować ;)
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: S. »

Mówią, że po 3 tygodniach można łączyć kastrata z samiczkami.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: zuzka-buzka »

No, ja słyszałam, że po 2 - 3 tygodniach, ale dla dobra obojga połączyłabym po 1,5 mies. Wtedy można być 100% pewnym, że kompletnie nic się nie stanie.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: renett »

Mój samiec i tak ma świerzbowca, jeszcze przez jakiś czas musi mieszkać sam :-\ Akurat gdy skończymy leczenie będzie gdzieś 1,5 miesiąca, z jednej strony dobrze, bo nie będzie mnie kusić żeby spróbować po 3 tygodniach ;)
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
vanili
Posty: 144
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 9:41 pm
Lokalizacja: Poznań/Białystok

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: vanili »

mój juz nie żyjący Leon po 3,5 tygodnia po kastracji zapłodnił jedną dziewczynkę.. wet mówił ze taka sytuacja zdarza sie jedna na milion.. ja bym jednak nie ryzykowała.
z nami:Rex, Atom, Muody
za TM:Leon, Erna, Berta, Mika, Kropek, Milka, Korek, Misiak, Myk, Pawik, Kruszyna, Siwek, Garp...:*
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: szczurzyca. »

ja wpuściłam po 2 tyg. Nie mogłam patrzeć jak się męczy samotnie. Z utęsknieniem spoglądał jak hasały. Niestety miał je na widoku. Pod nadzorem puszczałam i w końcu do klatki. Ja miałam widocznie szczęście. Lepiej wpuść po miesiącu. :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: renett »

Dziś nadszedł dzień wpuszczenia Fostera do kobit ;D Mam nadzieję że zostanie zaakceptowany przez córki, bo szczurza mama go zna, a one nie miały z nim kontaktu nigdy. Nie mogę się doczekać ;)
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
malwa115
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 12:51 pm
Numer GG: 11017572
Lokalizacja: Brzeg

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: malwa115 »

Piszcie piszcie! Jak wam idzie? Spokój jest? Ale mi narobiłyście ochoty na kolejnego szczurzego chłopa :D pozdrawiam! :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: renett »

Wczoraj minął tydzień odkąd Foster i baby są razem, już myślał się nie zmieniło aż tu nagle w nocy usłyszałam straszne hałasy(bieganie w jedną i drugą stronę). Przez ok 20 minut nie mogłam przez to zasnąć, postanowiłam wstać sprawdzić co się dzieje i co ... :o przyłapałam Fostera na gorącym uczynku dokładnie na igraszkach z dwiema panienkami :o Strasznie się boję że z tego może a w sumie mogą być ciąże, kastrowany był dokładnie 6 października, 1,5 mies. już minęło a wet powiedział że po tym czasie jest już bezpiecznie. Nie wiem czy to normalne zachowanie? czy po takim czasie może jeszcze zapłodnić? proszę o pomoc, bo oszaleję!!!!!
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: noovaa »

To że nie ma jajek, nie znaczy że nie będzie się z dziewczynami zabawiał :) ... Dlatego nasze kastraciki takie szczęśliwe: BO MOGĄ :P ... Nie przejmuj się, ja swojego po 3 tygodniach wpuściłam (taką informację wtedy tutaj znalazłam) i nic się nie stało, mimo że się zabawiali.... Szansa na zapłodnienie po 3 tygodniu jest bardzo mała, co dopiero teraz :).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: renett »

Uff...nawet nie wiesz jak mi ulżyło:):):) On chyba wiedział co zrobić żeby go zaakceptowały, bo dziś już razem spały i to w jednym rękawie, same do niego przyłaziły ;D Ja nie wiem jak tak można...ojciec z córami fu :D
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Kastrat i samiczki??

Post autor: S. »

Szczurki nie maja konstytucji, i ustaw takich jak kodeks rodzinny, kodeks karny itd. Dlatego mogą. Czasami ludzie ingerują w zycie szczurków: kto z kim. Są to hodowcy i pseudohodowcy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”