Szczurobajki (mało)polskie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: manianera »

Szkoda maluszków, ale przynajmniej jedna duszyczka dużo na tym zyskała, czyli ze względu na mamkę - i tak wynik jak najbardziej pozytywny! Dużo zdrówka dla wszystkich ogoniastych i dla Ciebie!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Dzięki.

Rave odeszła. Nie byłam przygotowana. Źle mi z tym. Wciąż mam okropną znieczulicę i wszystko po mnie spływa jak po kaczce. Denerwujące to jest, bo na wszystko reaguję nijak. Albo mam huśtawkę nastrojów w rozmiarze XXL.

Zrobiłam wczoraj sesję Figarze i Srututowi.


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: *Delilah* »

Dla Raveeny i dzieciaczków :(
Na pewno się nimi zaopiekuje za TM..
A po każdym deszczu przychodzi słonce...:*
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Dorotka96 »

Piękne zdjęcia.
Będzie dobrze, zobaczysz. :-*
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: manianera »

Babli pisze:Wciąż mam okropną znieczulicę i wszystko po mnie spływa jak po kaczce.
Widocznie tak jest chwilowo najlepiej, tyle się dzieje, nie da się ciągle funkcjonować na 100%...

Zdjęcia śliczne, takie nastrojowe, z klimatem.
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: unipaks »

Przykro mi z powodu Raveny...[*]
Niech słońce nad Wami zaświeci i niech się już tylko dobre rzeczy dzieją! :)
http://i562.photobucket.com/albums/ss68 ... 00x800.jpg jaka słodka minka! :)
http://i562.photobucket.com/albums/ss68 ... 00x800.jpg pięknie wyszło to zestawienie kolorów! :)
http://i562.photobucket.com/albums/ss68 ... 00x800.jpg zupełnie jak w dziecięcej piosence "koral, koral, sznur korali jarzębina da!" :D
http://i562.photobucket.com/albums/ss68 ... 00x800.jpg uwielbiam , kiedy jedzą tak na leżąco! :-*
Buziaki i uściski dla Was :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: denewa »

O nie! Śliczna Ravi charakterek... a było lepiej... :'( [*]
I dzieciaczki wszystkie... :'(
Smutno
I jak mamka ma na imię? Dobrze, że ona jest...
Tak jak dzieciaczki almowe były pocieszeniem po Almie i po jej małych... tak mamka jest pocieszeniem po tych maluchach...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Dzięki dziewczyny, to jest potrzebne każdemu z nas. Gdybym się nie wyżaliła to bym mnie od środka zeżarło. A mieć w perspektywie słuchać po raz enty, że to tylko zwierzęta - to już lepiej, żeby zeżarło. Dziękuję, dziękuję. :-*

Masz rację denewa, mamka jest pociechą tak samo jak Greyera i Caomei. No i Tolken/Fiedia bo on przecież nawet z charakteru jest kropka w kropkę jak mama.

A mamka, to będzie Heureux. Już jest w miarę wyluzowana, więc myślę, że na dniach oficjalnie ją przedstawię.

Teraz coś na lekkie rozweselenie.

Figara waży niecałe 300g a jest alfą i to dość dobrą. Czasami tylko spuszcza manto Srututowej, bo ona aż się o to prosi. Ale generalnie Fefa rzadko się złości. Wczoraj Sru miała dobry dzień, więc należało dręczyć alfę, kraść jedzenie, zrzucać z półek, rządzić się, bawić, wtykać nos pod brzuch i piąstkami okładać śpiących członków stada, po czym uciec przed pogonią i schować się w najmniejszą dziurę pod koszykami, gdzie tylko ona ma dostęp. Figara nie wytrzymała i pobiegła. Jak szaleniec zaczęła rozgryzać koszyczek ( i tak już zniszczony ) aż dogryzła się do przerażonej rozwojem sytuacji Sru. Pozwoliła jej uciec, a potem biegała za nią, nawet stepowała w miejscu przez chwilkę. Ale to do czego zmierzam to fakt, że denerwująca się Figara robi ze swoich dumbouszów rurki, zwęża je w takie lejki i wygląda przekomicznie. Jak się uda to pokażę kiedyś paskudkę.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Cyklotymia »

Babli, ile masz w tym momencie szczurów u siebie? Tak z ciekawości spytam... :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: alken »

o, ja sie nigdy nie moge doliczyc :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Na dniach wam zrobię rozpiskę z charakterkiem i zdjęciami. Żeby było łatwiej zapamiętać. :)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: odmienna »

Babli pisze:Na dniach wam zrobię rozpiskę z charakterkiem i zdjęciami. Żeby było łatwiej zapamiętać. :)
ufff! bo mi właśnie po przerwie, forumowe Who is Who chyba niezbędne... :D
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Babli »

Jednego mniej, znowu. Tolken.. nie wiem co się stało. Spędzałam z nim maksymalnie dużo czasu, całe dnie, spał ze mną w łóżku, dobrze jadł. Nie wiem co się stało. Dlaczego tego jest tak dużo? Z iloma jeszcze kochanymi towarzyszami przyjdzie mi się pożegnać? :'(

Znalazłam go w jego posłaniu przy łóżku. Wiedziałam, że to koniec, to było widać. Nie próbowałam go ratować, tylko siedziałam z nim. A może by tak się nie skończyło, gdybym myślała przytomnie. :'( Alemka zgarnęła jeszcze jedno dzieciątko do siebie.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: Cyklotymia »

[*] :( Trzymaj się, Babli... Musi być Ci strasznie ciężko, tyle ogonków w krótkim czasie... Strasznie współczuję :(
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Szczurobajki (mało)polskie

Post autor: klimejszyn »

jejku.... :'(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”