APEL - uwaga na wybór karmy!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: mikanek »

Ja zakupiłam beaphar dla szczura nie ma w tej karmie żadnych śmieci i wypełniaczy, ładnie pachnie i ogonki się zajadają nim :)
Nie tylko w kwestii karmy, ale i ogólnie polecam sklep lewzoo (Warszawa) mają sporo dobrych rzeczy dla szczurków i wiele atrakcji do klatki. Dobrym sklepem jest również Animalia, jednak nie posiada produktów beaphar czy jr farm
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: szczuruleczka »

Gdzie w Wa-wie ejst ten zoologik??
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Blanny »

mikanek, coś Ci się pomyliło, bo ja właśnie z Animalii zamawiam karmy beaphara. :P Jest i ta zwykła, zbożowa i ta 'kocia' (którą właśnie kupuje).
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
wujekhiphop
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 3:32 pm

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: wujekhiphop »

Według Was lepszy jest Xtravital czy VL Rat Nature?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Paul_Julian »

Oba dobre :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: szczuruleczka »

Czyli VL to bardzo dobra karma?? Bo moje ją jedzą :>
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Paul_Julian »

To niech jedzą na zdrowie :) To dobra karma :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: szczuruleczka »

:)
To dobrze ;P
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: mikanek »

Blanny
nieśmiało się pochwalę , ze jestem sprawczynią pojawienie się Beaphara w Animalii. Pytałam ich o możliwość sprowadzenia tej karmy to odpisali , że nie da rady. Więc złożyłam zamówienie w Lewzoo.. A jakieś dwa dni później dostałam wiadomość z Animalii, że jednak znaleźli sposób i wprowadzają do oferty Beaphara!!! Także następnym razem ja również będę zamawiała z Animali :D
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: mikanek »

Mnie się zdecydowanie bardziej podoba Xtravital, nie ma śmieciuszków, przyjemnie pachnie i ogony wcinają aż miło. Z Versele Laga kupuję dodatki proteinowe, świetna mieszanka krewetek, owoców :)
Przepraszam za posta pod postem, ale zapomniałam o braku edycji ;)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Paul_Julian »

Tylko Xtravital 57 zł za 2.5 kg , Tima Rattima 36.80zł za 2.5 kg , Versele Laga 51 zł. Szkoda , ze zooplus nie ma Beaphara , chyba jednak sie skuszę na Xtravital w animalii. Drozej, ale wyjadają wszystko, a z Timy zostawiają ziarenka :(
Skrobnę do zooplusa i zapytam :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: szczuruleczka »

Czyli w końcu NAJLEPSZĄ ale i w bardzo korzystej cenie jest karma .... ??
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: alken »

to samemu trzeba przetestować, różne szczury lubią różne rzeczy. ja bym powiedziała, że tima.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: merch »

Tima jest ok w sensie jakosc do ceny, VL mi sie nie podoba , Xtravital jest super , ale dla mnie za drogi na karme podstawowa - jednak nie stac mnie na karme za 600 PLN miesiecznie :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: APEL - uwaga na wybór karmy!

Post autor: Paul_Julian »

Zooplus nie przewiduje niestety Xtravitalu :( Ale za to od kiedy moje szcury maja podwieszane miseczki, to więcej jest zjadane, nawet ziarenka. Mniej grzebią w tych miskach.

Merch ma rację, Tima nie jest aż tak super droga, a ma duzo fajnych rzeczy. Xtravital mółgby być tanszy :( Moje wymiatały z niego wszystko oprócz szarych kulek :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”